IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Маминото синче има лека разлика, не помня да съм искарал един лев заради теб. И да майка ти ми помогна със заем и да пич предател си и лузър... лошото е че ти го знаеш и да трябва да те е страх защото господ наказва лошо предатели и дребни души!

    явно си продал тук без мой съвет и сега злобееш льохманче!
    Вземи смени дилъра и психолога време е. Аз казвам дали съм лузер и прочие хаха/ Кой па те търси па тебе.
    Вземи пиши по темата хората не са длъжни ти слушат излиянията за господ, историите на живота ти и прочие, интересуват ги конкуреция и проекта, айде със здраве. Пийни едно малко барем се успокоиш...Отклони се от темата много вече усещай се прави си стрес тестове като Рей Далио.....

    Коментар


    • А и спри да караш хора да ми звънят като напълниш гащите да ме разпитват за единствената ти читава акция която аз ти купих...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение

        Господине нека да съм Michael Jordan ако разбираш аналогията, незнам кой кво е казал и не ме * тука няма злоба гледам ко става по света. Наздраве, за предателите и най-вече тези които забравят стореното добро с чисто сърце, както правеше майка ми, if of course you recall those kind gestures made by me.
        Маминото синче има лека разлика, не помня да съм искарал един лев заради теб. И да майка ти ми помогна със заем и да пич предател си и лузър... лошото е че ти го знаеш и да трябва да те е страх защото господ наказва лошо предатели и дребни души!

        явно си продал тук без мой съвет и сега злобееш льохманче!
        Last edited by Scottie Pippen; 14.01.2022, 17:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Баба ми лека и пръст( която ти познаваше) казваше:
          “ хората всичко могат да ти простят, само не и успеха!”.
          Иване,
          ... спри я тази злоба и евтини манипулациики!
          Господине нека да съм Michael Jordan ако разбираш аналогията, незнам кой кво е казал и не ме * тука няма злоба гледам ко става по света. Наздраве, за предателите и най-вече тези които забравят стореното добро с чисто сърце, както правеше майка ми, if of course you recall those kind gestures made by me.
          Last edited by Andi11; 14.01.2022, 15:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

            Аз се чудя как цяла година толкова балъци се вързаха - за целият БИЙН говоря, лещерко и всичко т.н. РАСТЕЖНО.
            Ако има човек, който намирайки перла в купчина лайна, равнодушно ще я подмине, то несъмнено има и такъв, който би се зарадвал на лайно в купчина перли. Желая ти успех с ПИБ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение
              DHL подготвят конкурент на дроновете:
              The electric aircraft "Alice" has a range of maximum 815 kilometers, a top speed of around 460 kilometers per hour and a battery charging time of about 30 minutes per hour of flight. "Alice" will start as a DHL supplier on a short run. While the plane is loading or unloading, it can be "refueled". The best way to go! mdr.de/s/lky
              Дали няма да подлеят вода със собствени машинки...
              MAKAK, нали уж "партньори" бяха хахаха!
              Лъсват кьорфишеците един по един.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение
                DHL подготвят конкурент на дроновете:
                The electric aircraft "Alice" has a range of maximum 815 kilometers, a top speed of around 460 kilometers per hour and a battery charging time of about 30 minutes per hour of flight. "Alice" will start as a DHL supplier on a short run. While the plane is loading or unloading, it can be "refueled". The best way to go! mdr.de/s/lky
                Дали няма да подлеят вода със собствени машинки...
                Баба ми лека и пръст( която ти познаваше) казваше:
                “ хората всичко могат да ти простят, само не и успеха!”.
                Иване,
                ... спри я тази злоба и евтини манипулациики!
                Last edited by Scottie Pippen; 14.01.2022, 15:29.

                Коментар


                • DHL подготвят конкурент на дроновете:
                  The electric aircraft "Alice" has a range of maximum 815 kilometers, a top speed of around 460 kilometers per hour and a battery charging time of about 30 minutes per hour of flight. "Alice" will start as a DHL supplier on a short run. While the plane is loading or unloading, it can be "refueled". The best way to go! mdr.de/s/lky
                  Дали няма да подлеят вода със собствени машинки...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Спецялно за теб проверих Боинг е 126 пъти по 10 ле та ако ги минем обещавам ще си купя един “черен лебед”. Ще го паркирам до твоята яхта на плажа във Варна и черпя обяд на “ терасата”!
                    Успех ти желая

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                      10лв, вие ще минете капитализацията на Боинг, ама що пък не, щом Ривиан с два произведени автомобила мина GM
                      Спецялно за теб проверих Боинг е 126 пъти по 10 ле та ако ги минем обещавам ще си купя един “черен лебед”. Ще го паркирам до твоята яхта на плажа във Варна и черпя обяд на “ терасата”!

                      Коментар


                      • Следващаия етнорог.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Йорка искаш пък всичко да знаеш веднага.... остави хората да ни изненадат до 10 лв има цяла година да се забавляваме!
                          10лв, вие ще минете капитализацията на Боинг, ама що пък не, щом Ривиан с два произведени автомобила мина GM
                          Last edited by Yori; 07.01.2022, 23:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                            "Дронамикс" е призьор за иновация за тази година и се характеризира с нишов футуристичен бизнес, с предстоящи държавни договори и оперативна линия с Австрия."

                            Диляна Тодорова, Експат асет мениджмънт


                            Някой знае ли за какво става въпрос?

                            Може мажо да ни каже?
                            Йорка искаш пък всичко да знаеш веднага.... остави хората да ни изненадат до 10 лв има цяла година да се забавляваме!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                              "Дронамикс" е призьор за иновация за тази година и се характеризира с нишов футуристичен бизнес, с предстоящи държавни договори и оперативна линия с Австрия."

                              Диляна Тодорова, Експат асет мениджмънт


                              Някой знае ли за какво става въпрос?

                              Може мажо да ни каже?
                              Респект YoRI който чете между редовете може да види че Капитал някак си уж несъзнателно казват че 11c са част от Беам
                              Last edited by MrSi; 07.01.2022, 19:26.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Аз се чудя как цяла година толкова балъци се вързаха - за целият БИЙН говоря, лещерко и всичко т.н. РАСТЕЖНО.
                                Не ги бива на международна борса - а тук разчитат на вътрешна информация и на други като тях да се лъжат едни-други за малко

                                Коментар

                                Working...
                                X