IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тоя дрон, кога трябваше да полети?
    По спомен февруари май беше месеца?

    Коментар


    • Браво.Ще успеят.

      Коментар


      • https://www.dronamics.com/new-direct...nd-development

        Коментар


        • Колкото по-бързо изхарчат парите, толкова по-скоро ще е следващия рунд
          Last edited by Yori; 11.02.2022, 09:32.

          Коментар


          • Къде са всички разбирачи!

            Коментар


            • Какво става тук?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                Какви батерии, какви електромотори? Отдели малко време за информиране, за да не губиш нашето.
                Абсолютно съм съгласен... доста хора тук не четат грам.... и са зле информирани.... нооо в “мразенето” са първи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Бизнес моделът.
                  Вярно е. Продават успешно вече 7 години - чалъми

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                    Какви батерии, какви електромотори? Отдели малко време за информиране, за да не губиш нашето.
                    Моя е грешката останах с впечатление че ще е на ток

                    Но на гориво са още по зле нещата там няма качествен напредък сигурно от поне 30г в КПД-то на двигателите

                    Както някой под мен написа явно в Бизнес модела е ноухауто

                    Успех на всички

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Преди около 20г се бях запалил по авиомоделизим като хоби още тогава имаше безчеткови мотори и литиево полимерни батерии с които можеше всеки да си направи любителски самолет с различна големина за кеф но неспособни да пренасят товари

                      От тогава няма качествено нов пробив нито при електромоторите нито при батериите

                      За това попитах какво е тяхното ноухау дето ги прави уникални?

                      Имат ли патент за нова батерия дето може да държи два пъти повече заряд при същото тегло от сега известните имат ли качествено нов електромотор дето да консумира ток на половина от сега известните при същата мощност и тн тн

                      Имат ли уникална система за управление на въздушният поток от дронове която всички бъдещи дронажи ще искат да ползват та да не стават грешки във въздуха и тн

                      Иначе момчетата са симпатяги пожелавам им успех както и на всички купили акции
                      Какви батерии, какви електромотори? Отдели малко време за информиране, за да не губиш нашето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                        За това попитах какво е тяхното ноухау дето ги прави уникални?
                        Бизнес моделът.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                          Привет балонери
                          Какво е към днешна дата положението тук?
                          Имаме ли вече летящ кафез с експресни пратки на европалет зад 2000км?
                          А какво ще е, ако и догодина по това време се питаме ???
                          Рундове мундове и накрая да няма нокаут?
                          Преди около 20г се бях запалил по авиомоделизим като хоби още тогава имаше безчеткови мотори и литиево полимерни батерии с които можеше всеки да си направи любителски самолет с различна големина за кеф но неспособни да пренасят товари

                          От тогава няма качествено нов пробив нито при електромоторите нито при батериите

                          За това попитах какво е тяхното ноухау дето ги прави уникални?

                          Имат ли патент за нова батерия дето може да държи два пъти повече заряд при същото тегло от сега известните имат ли качествено нов електромотор дето да консумира ток на половина от сега известните при същата мощност и тн тн

                          Имат ли уникална система за управление на въздушният поток от дронове която всички бъдещи дронажи ще искат да ползват та да не стават грешки във въздуха и тн

                          Иначе момчетата са симпатяги пожелавам им успех както и на всички купили акции

                          Коментар


                          • Привет балонери
                            Какво е към днешна дата положението тук?
                            Имаме ли вече летящ кафез с експресни пратки на европалет зад 2000км?
                            А какво ще е, ако и догодина по това време се питаме ???
                            Рундове мундове и накрая да няма нокаут?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              Пич чувства само към мацките и детето и приятели и семейство... тук сме се събрали за друго..... интересно дори и да знаех отговор на въпросите ти дали имам законово право да ти отговоря... няма как да схмвиждал и чел договорите на която и да е компания.... не сме се събрали тук във форума да се учим да инвестираме.... или поне аз не ставам за учител нито за инвеститор... сигурен съм че в десетката на форума има много стойностни мъдреци...изкуството за мене икнвестирането е да наблюдаваш хората които имат инфо и да усещаш какво ти говорят между редовете....спирам до тук с нраво учението...Австрия би ми била интересна и на мен.... та последен жокер държателите на сейфове бяхме. поканени на летище София наживо когато имаше лайф показване на дрона... огромна сериозна кантора на моята маса случайно бяха адвокатите на дрона.... колко ли голям сейф са записали... дали са записали не знам.... какви ли договори са изготвяли и прочели не знам.... само знам че бяха мнооого усмихнати.в настроение .. и вярват в дрона!
                              хайде спри да разпитвали си пиши сам домашното!
                              Аз домашното си го написах - Договор никой не е виждал

                              Спечелени състезания никой не е виждал но пък ти си виждал дрона на живо

                              Последен въпрос в Сирма инвестирал ли си?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                Пич чувства само към мацките и детето и приятели и семейство... тук сме се събрали за друго..... интересно дори и да знаех отговор на въпросите ти дали имам законово право да ти отговоря... няма как да схмвиждал и чел договорите на която и да е компания.... не сме се събрали тук във форума да се учим да инвестираме.... или поне аз не ставам за учител нито за инвеститор... сигурен съм че в десетката на форума има много стойностни мъдреци...изкуството за мене икнвестирането е да наблюдаваш хората които имат инфо и да усещаш какво ти говорят между редовете....спирам до тук с нраво учението...Австрия би ми била интересна и на мен.... та последен жокер държателите на сейфове бяхме. поканени на летище София наживо когато имаше лайф показване на дрона... огромна сериозна кантора на моята маса случайно бяха адвокатите на дрона.... колко ли голям сейф са записали... дали са записали не знам.... какви ли договори са изготвяли и прочели не знам.... само знам че бяха мнооого усмихнати.в настроение .. и вярват в дрона!
                                хайде спри да разпитвали си пиши сам домашното!
                                Бе и аз ша съм усмихнат - опъвам платното и идват няколко балъка да ми снесат мелеоните хахахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X