IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

    Eee, дела излиза колкото моментната капитализация на 11С ... или бъркам някъде-

    ПП.- не бъркам-"„Дронамикс Глобал Лимитид“ Великобритания 12.12%*"
    Last edited by inta53; 02.06.2023, 22:22.

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

        Явно и във форума текат процеси в сходство с тези в държавата/ ВСС/ прокуратурата . Най-лошото нещо на света е човек да бъде зависим! Ако някой каже публично, че ми е помогнал, за да забогатея и това не е факт, то със сигурност бих го опровергал на мига . Вайбър, Алонсо...
        Т.е. да му сляза на нивото и да се въргаляме в калта за ваш сеир? Не, мерси!
        Хората чието мнение ми е важно знаят истината и могат добре да преценят какво се случва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
          Батинка миличък и сладичък,( който се оказа , че дори не си от Бургас,а си от Айтос)... много обичам не осъзнати хора, които са използвачи и предават себе си да ми дават акъл...та някои щрихи за теб, човека от посредствен бургаски техникум, там ли те научиха да смяташ и да правиш оценки или на плажния тенис или на полето с арпаджик в Айтос...не разбра дори какво ти се случи, та ходи един паметник да направиш на Alonso във Варна и един в Плевен.. помогнах ти да забогатееш защото си необходим на борсата имаш талант за волативност но не разбираш от борса акции и оценки... та зяпай си вайбъра белкем ти пусне още нещичко нашият общ познат..., колкото до оценката на дрона ти да не си в екипа на американският фонд който прави дю дилиджънс на дрона кротни се малко знам че и туй грозде ти е кисело и се извинявам публично че и тук не те поканих... та конкурента на дрона без полет имаше оценка на 1 милярд долара -8.80
          съжелявам че си продал алтерко и че не можеш да видиш цена 170 лв... и последно съжелявам че в агрия е лош период и. Не мърда вече 1 г и половина и няма да са добри следващите 2 г за агрия...успех и ти препоръчвам да тръгнеш най сърдечно на психолог!
          Форума не е ли място за споделяне на опит, инвестиционни новини и т.н. - много е грозно как се плюе по даден потребител ( този случай не е единствен между съфорумци).
          От няколко години следя форума сравнително нов съм и ми е интересно да следя събития, прогнози, но нападките ме карат да си мисля, че форума заприличва на селска кръчма.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            Батинка миличък и сладичък,( който се оказа , че дори не си от Бургас,а си от Айтос)... много обичам не осъзнати хора, които са използвачи и предават себе си да ми дават акъл...та някои щрихи за теб, човека от посредствен бургаски техникум, там ли те научиха да смяташ и да правиш оценки или на плажния тенис или на полето с арпаджик в Айтос...не разбра дори какво ти се случи, та ходи един паметник да направиш на Alonso във Варна и един в Плевен.. помогнах ти да забогатееш защото си необходим на борсата имаш талант за волативност но не разбираш от борса акции и оценки... та зяпай си вайбъра белкем ти пусне още нещичко нашият общ познат..., колкото до оценката на дрона ти да не си в екипа на американският фонд който прави дю дилиджънс на дрона кротни се малко знам че и туй грозде ти е кисело и се извинявам публично че и тук не те поканих... та конкурента на дрона без полет имаше оценка на 1 милярд долара -8.80
            съжелявам че си продал алтерко и че не можеш да видиш цена 170 лв... и последно съжелявам че в агрия е лош период и. Не мърда вече 1 г и половина и няма да са добри следващите 2 г за агрия...успех и ти препоръчвам да тръгнеш най сърдечно на психолог!
            Явно и във форума текат процеси в сходство с тези в държавата/ ВСС/ прокуратурата . Най-лошото нещо на света е човек да бъде зависим! Ако някой каже публично, че ми е помогнал, за да забогатея и това не е факт, то със сигурност бих го опровергал на мига . Вайбър, Алонсо...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
              Батинка миличък и сладичък,( който се оказа , че дори не си от Бургас,а си от Айтос)... много обичам не осъзнати хора, които са използвачи и предават себе си да ми дават акъл...та някои щрихи за теб, човека от посредствен бургаски техникум, там ли те научиха да смяташ и да правиш оценки или на плажния тенис или на полето с арпаджик в Айтос...не разбра дори какво ти се случи, та ходи един паметник да направиш на Alonso във Варна и един в Плевен.. помогнах ти да забогатееш защото си необходим на борсата имаш талант за волативност но не разбираш от борса акции и оценки... та зяпай си вайбъра белкем ти пусне още нещичко нашият общ познат..., колкото до оценката на дрона ти да не си в екипа на американският фонд който прави дю дилиджънс на дрона кротни се малко знам че и туй грозде ти е кисело и се извинявам публично че и тук не те поканих... та конкурента на дрона без полет имаше оценка на 1 милярд долара -8.80
              съжелявам че си продал алтерко и че не можеш да видиш цена 170 лв... и последно съжелявам че в агрия е лош период и. Не мърда вече 1 г и половина и няма да са добри следващите 2 г за агрия...успех и ти препоръчвам да тръгнеш най сърдечно на психолог!
              олеле много хейт тука, аз пък подкрепям Батята, всеки иска да качи дроня, нооо има и нещо наречено сентимент на пазара, който в момента не е добър и няма изгледи да стане скоро - простата причина е ФЕД и високите лихви а като гледам те не се спират и не искат да се спрат. Войната също допринася затова по един или друг начин. Та от тази гледна точка цена около 4,20-4,30 си е реалистична. Вижда се че има добри новини за компаниите печелят и дават дивидент ноо няма еуфорията от преди година и половина - две, което значи страх, а пазарите се движат от алчност и страх както знаем. Така че дано лятната еуфория продължи поне месец два и след това идва хуй както съм казал, това не прави компаниите по-лоши дори напротив, прави ги привлекателни тъй като ще може да се купува на двойно по-ниски цени. Очаквах при полета да качи двойно цената и ако беше преди две години това би било реалистично, но сега действителността е друга, така че г-н Пипън без нерви и без обиди, няма значение кой от къде е а какво има в главата....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Хубави, бодри таргети си пишете, а сметки по тях правите ли някакви или просто гледате тавана?
                Дрона при листването на лев беше сметнат при капитализация 125 млн. евро на майката. При 3,30 лв. сега, това отговаря на капитализация от 400 млн. евро.! Преди две години при врящ и кипящ пазар на стартъпи ОК, ама сега... незнам... умната.. че само с надъхване не стават тия работи.. трябва и як кеш!
                Батинка миличък и сладичък,( който се оказа , че дори не си от Бургас,а си от Айтос)... много обичам не осъзнати хора, които са използвачи и предават себе си да ми дават акъл...та някои щрихи за теб, човека от посредствен бургаски техникум, там ли те научиха да смяташ и да правиш оценки или на плажния тенис или на полето с арпаджик в Айтос...не разбра дори какво ти се случи, та ходи един паметник да направиш на Alonso във Варна и един в Плевен.. помогнах ти да забогатееш защото си необходим на борсата имаш талант за волативност но не разбираш от борса акции и оценки... та зяпай си вайбъра белкем ти пусне още нещичко нашият общ познат..., колкото до оценката на дрона ти да не си в екипа на американският фонд който прави дю дилиджънс на дрона кротни се малко знам че и туй грозде ти е кисело и се извинявам публично че и тук не те поканих... та конкурента на дрона без полет имаше оценка на 1 милярд долара -8.80
                съжелявам че си продал алтерко и че не можеш да видиш цена 170 лв... и последно съжелявам че в агрия е лош период и. Не мърда вече 1 г и половина и няма да са добри следващите 2 г за агрия...успех и ти препоръчвам да тръгнеш най сърдечно на психолог!

                Коментар


                • Свилен Рангелов, основател и CEO на Dronamics, "Светът е бизнес", 31.05.2023 г.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Хубави, бодри таргети си пишете, а сметки по тях правите ли някакви или просто гледате тавана?
                    Дрона при листването на лев беше сметнат при капитализация 125 млн. евро на майката. При 3,30 лв. сега, това отговаря на капитализация от 400 млн. евро.! Преди две години при врящ и кипящ пазар на стартъпи ОК, ама сега... незнам... умната.. че само с надъхване не стават тия работи.. трябва и як кеш!
                    Това има голям шанс да стане еднорог, че и повече.

                    Коментар


                    • Братята македонци и те се зарадваха


                      Бугари го создадоа првото товарно безпилотно летало
                      Last edited by Yori; 30.05.2023, 21:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Дрона е на същата капитализация каквато беше и преди 8-9 месеца,но тогава съществуваше само на чертежи
                        Другото важно е обема.Не е шега работа 93к акции/д при 5к средно.Рекордния обем казва всичко.
                        Но стига,че трябва да му взимам на Скота за реклама вече
                        Това с маркет капа също е важно да макар че незнам дали се гледа от инвеститорите тука на БФБ, но нека си стиснем ръцете на 4,20-4,30 и да виидм какво ще стане.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Хубави, бодри таргети си пишете, а сметки по тях правите ли някакви или просто гледате тавана?
                          Дрона при листването на лев беше сметнат при капитализация 125 млн. евро на майката. При 3,30 лв. сега, това отговаря на капитализация от 400 млн. евро.! Преди две години при врящ и кипящ пазар на стартъпи ОК, ама сега... незнам... умната.. че само с надъхване не стават тия работи.. трябва и як кеш!
                          Дрона е на същата капитализация каквато беше и преди 8-9 месеца,но тогава съществуваше само на чертежи
                          Другото важно е обема.Не е шега работа 93к акции/д при 5к средно.Рекордния обем казва всичко.
                          Но стига,че трябва да му взимам на Скота за реклама вече
                          Last edited by petrg5s; 30.05.2023, 15:47.

                          Коментар


                          • Хубави, бодри таргети си пишете, а сметки по тях правите ли някакви или просто гледате тавана?
                            Дрона при листването на лев беше сметнат при капитализация 125 млн. евро на майката. При 3,30 лв. сега, това отговаря на капитализация от 400 млн. евро.! Преди две години при врящ и кипящ пазар на стартъпи ОК, ама сега... незнам... умната.. че само с надъхване не стават тия работи.. трябва и як кеш!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение
                              Колко ти е таргета?
                              Не се наемам да гадая,но над 4.Като наближи ще го видим

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                Последно поствам чертежи за дрона и 11ц,кой разбрал разбрал
                                Този е за размишление

                                https://www.tradingview.com/x/yUsLcgW6
                                Колко ти е таргета? Аз подкрепям и го виждам в диапазона 4,50-5,00, но може и на 4,30 да се спре ще видим, мъчно тръгва не го раздвижи много полета значи е бил донякъде изконсумиран от играчите.

                                Коментар

                                Working...
                                X