IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Пак се наигра с твоите тъпи конспиративни теории, после хората ти виновни!

    Споко, ще те отърва от мъките на 1,20 нали съм пич
    Мерси, Батя, знам, че мога да разчитам на теб, но продадох с 8-9 стинки над сегашната цена, при зиро съм гейм - хайде сега напиши, че това е силно бичи сигнал, нищо че е станало преди месец
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Гмуракането е бавно, но за сметка на това уверено - с недомлъвки няма как да управляваш. А и ако онези бидове по 5-10 К при лешперя и телто бяха (и са) техни, то значи са тотални аматьори с претенции. Гледаме мача
      Пак се наигра с твоите тъпи конспиративни теории, после хората ти виновни!

      Споко, ще те отърва от мъките на 1,20 нали съм пич

      Коментар


      • Гмуракането е бавно, но за сметка на това уверено - с недомлъвки няма как да управляваш. А и ако онези бидове по 5-10 К при лешперя и телто бяха (и са) техни, то значи са тотални аматьори с претенции. Гледаме мача
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          И на брич си слаб. С четири спатии не правиш нищо. Играта е на пет.
          [alert+, Aces?]

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение

            Предпочитам четири спатии
            И на брич си слаб. С четири спатии не правиш нищо. Играта е на пет.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Да го разбирам значи, че тъй като не ти харесват нещата, затова не си купил Импулси.
              На мен пък ми харесват и купувам.
              Предпочитам четири спатии

              Коментар


              • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение

                [Корекция] При венчърното инвестиране новите пари диктуват условията (Smarter ventures by Katharine Campbell). От което може да се направи обосновано предположение, че се защитават интересите на старите акционери (ИмВенчър 2 и Сие) вместо да се договори по-добър вход за новите (ИмПулс 1). Отговорът на tony1975 е: не.
                Да го разбирам значи, че тъй като не ти харесват нещата, затова не си купил Импулси.
                На мен пък ми харесват и купувам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                  При една от презентациите на Мартинов преди IPO-то каза, че ще инвестират 70-те % през ИмВенчърите, а на въпрос защо, отговори, че таксите на ИмПулс са много ниски в сферата на VC-тата. Един вид, че те по този начин минавайки през ИмПулс и ИмВенчър ще взимат такси и от двете. Тогава ми се стори доста ясен и откровен. Така че участието в увеличението на ИмВенчър не е никак изненадващо.
                  Така е да, до тук няма изненада в действията им ! А дали е хубаво или лошо времето ще покаже ! Който не вярва на мажоритаря може и сега да си излезе с прилична печалба !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение

                    [Корекция] При венчърното инвестиране новите пари диктуват условията (Smarter ventures by Katharine Campbell). От което може да се направи обосновано предположение, че се защитават интересите на старите акционери (ИмВенчър 2 и Сие) вместо да се договори по-добър вход за новите (ИмПулс 1). Отговорът на tony1975 е: не.
                    При една от презентациите на Мартинов преди IPO-то каза, че ще инвестират 70-те % през ИмВенчърите, а на въпрос защо, отговори, че таксите на ИмПулс са много ниски в сферата на VC-тата. Един вид, че те по този начин минавайки през ИмПулс и ИмВенчър ще взимат такси и от двете. Тогава ми се стори доста ясен и откровен. Така че участието в увеличението на ИмВенчър не е никак изненадващо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение

                      По-скоро не. Защо парите (на ИмПулс1) трябва да минават през ИмВенчър 2 (а не директно към получателите)? Времето ще покаже.
                      [Корекция] При венчърното инвестиране новите пари диктуват условията (Smarter ventures by Katharine Campbell). От което може да се направи обосновано предположение, че се защитават интересите на старите акционери (ИмВенчър 2 и Сие) вместо да се договори по-добър вход за новите (ИмПулс 1). Отговорът на tony1975 е: не.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Това добре ли е?
                        По-скоро не. Защо парите (на ИмПулс1) трябва да минават през ИмВенчър 2 (а не директно към получателите)? Времето ще покаже.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          и кат се сетя че познавам разни лаици кат шефа на Биосийк - виждам каква балониада се е заформила
                          Напред овце, купувайте

                          Коментар


                          • https://mailchi.mp/45330937d730/impe...etter-19202656

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Това добре ли е?
                              Точно както очаквах Скоро ще имаме дялове в Alterko, Analytics 4 Everyone, Browswave, Bioseek, Discordia!

                              Очаквам да купят дялове в увеличенията на Promoto и Excitel и имам предчувствие че са взели малко БФБ и Телелинк от дивидентните.

                              Цената на влизане в Имвенчър 2 е справедлива! За сега са коректни !
                              Last edited by SoHo; 27.09.2021, 20:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                                Съветът на директорите на „ИмПулс I“ АД, ЕИК 206421264 („Дружеството“) е взел решение Дружеството да участва в увеличението на капитала на „ИмВенчър II“ КДА, ЕИК 205737996, съгласно обявената от последното покана и решение в Търговския регистър и РЮЛНЦ. Дружеството е заявило участие чрез записване на обикновени безналични акции с право на глас, формиращи клас „А“ от увеличението на капитала на „ИмВенчър II“ КДА в размер на 4 450 хил. лв.

                                ИмПулс I АД-София
                                Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 19:25

                                Решение за участие в увеличението на капитала на „ИмВенчър II“ КДА Прикачени файлове: Относно значителна транзакция
                                Това добре ли е?

                                Коментар

                                Working...
                                X