IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пичове, като бивш държач тук, надявайки се човекО да откъсне от залъка си и за мен (явно само за други къса, затова добре, че успях да изляза на 0 ), да ви речна, че все повтаряте, че имате шменти капели, та шменти капели и рекох да проверя колко имате, щото нали и тоя със залъкО все за тях говори. Ето ви бързите сметки на база платените дивиденти миналата година (цифирете за закръглени):
    - от шменти капели имате около 35 000 акции (три пъти го смятах да не съм объркал една нула, ма не съм, толкова са) - 1 милион лева
    - от Спиди имате 1600 акции - 200 000 лева
    - от Телематик имате 20 000 акции - 300 000 лева
    - от БФБ имате 60 000 акции - 500 000 лева
    - от Телелинк имате 35 000 акции - 300 000 лева
    - от Морганика имате 4000 акции - 50 000 лева
    - от Дискордиа имате 6000 акции, които оценявате на 1 милион лева (цялата компания идва към 300 милиона, което е да речем релевантно)

    Т.е. от тези, които могат да бъдат оценени, цената идва 3,5 милиона. Останалите, дето не са оценени от пазара, идват за още толкова. Това много ли е, малко ли е - всеки сам си преценЯ
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Време си е вече....
      Шели направи +42% от началото на 2023г. Биодит взе да уплътнява с договори и резултати(надявам се) пораздутата си оценка. Вървят нови рундове при Соу Сайбър и Сториед дата, Дискордиа си следва плановете, а има и още птички подготвящи се за полет - Хридрогенера, Промото, Болерон, Ексайтъл.
      Нямам представа кога пазара ще започне да вижда подцененост тук, нека му дадем още малко време да стопли реотана

      п.п. малко повече инфо и за ДПК - дано помогне на младите предприемачи!
      https://gplawbg.com/%D0%BA%D0%B0%D0%...F%D0%B8%D1%82/
      Last edited by tony1975; 21.07.2023, 06:29.

      Коментар


      • Време си е вече....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Както всички знаем, Шелли е част от Импулса, така че рано или късно пазара ще се сети. Според мен може би когато след Шелли чуем за втора ракета във портфолиото - я Биодит намалят приказките и увеличат резултатите или Сториед дата или Соу Сайбър се листнат някъде на приятна оценка...
          Да не забравяме и Discordia !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Кога ли импулса ще поеме по пътя на шелли
            Както всички знаем, Шелли е част от Импулса, така че рано или късно пазара ще се сети. Според мен може би когато след Шелли чуем за втора ракета във портфолиото - я Биодит намалят приказките и увеличат резултатите или Сториед дата или Соу Сайбър се листнат някъде на приятна оценка...
            Last edited by tony1975; 14.07.2023, 09:21.

            Коментар


            • Кога ли импулса ще поеме по пътя на шелли

              Коментар


              • На 28 юни 2023 г., bianor обяви сключването на окончателни договори за придобиване на 100% от капитала на дружествата „Айтидо Технолоджис“ ООД (ITIDO) и „Дейтабрийд“ ЕООД (Databreathe). След придобиването, холдингът очаква да удвои приходите си и да повиши показателят за доход на акция (EPS) от 0.40 до 1.40 лева. Стойността на сделката е 7 673 […]

                Коментар


                • На 11 юли 2023 г., Shelly Group (с предишно наименование Allterco) обяви очаквани приходи от продажби от 28 млн. евро за първата половина на 2023 г., над 53% ръст в сравнение със същия период през 2022 г.  Приходите от продажби на устройства за автоматизация на дома и IoT устройства с марката Shelly нарастват с близо […]

                  Коментар


                  • От създаването си преди две години, Impulse Growth подкрепя бързорастящите иновативни компании от портфолиото си, а техният впечатляващ растеж носи доходност за над 640 инвеститори в платформата. Растящите иновативни компании от портфолиото растат средно с 38% на година, а стартъпите – със 124%. Успехите на компаниите са много и варират от продуктови иновации, които интегрират […]

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                      Ами виж от колко години Бианор е на борсата и как се търгува. За мен до сега е била мъртва компания. Продаваха бизнеси, сега купуват такива, като че ли се лутат в бизнеса и не могат да си намерят мястото.
                      Спред мен са "изживяли" етапа на разтежа. Как се е търгувала-ами като много непознати и неагресивни в рекламата компании. Не е нещо невиждано на нашия пазар. Изгледах внимателно видеото и ми прави впечатление структурата на холдинга и резултатите преди и след продажбите, от една страна запазване на индивидуалността в нишите на реализация, а от друга - синергия в общността. Имам надеждата, че ще се оформи като "читава" позиция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RAFALE13 Разгледай мнение

                        Какво те кара да мислиш така? Дали е прехвърлена инвестицията от едната компания в другата - въпрос на който и аз нямам отговор, а и да "настъпиш мотиката" два пъти - не са начинаещи инвеститори.
                        Ами виж от колко години Бианор е на борсата и как се търгува. За мен до сега е била мъртва компания. Продаваха бизнеси, сега купуват такива, като че ли се лутат в бизнеса и не могат да си намерят мястото.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          +1
                          Може би са преместили парите от Телелинк?
                          100 хил.лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                            Не думай, от един куц кон на друг !
                            Какво те кара да мислиш така? Дали е прехвърлена инвестицията от едната компания в другата - въпрос на който и аз нямам отговор, а и да "настъпиш мотиката" два пъти - не са начинаещи инвеститори.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              +1
                              Може би са преместили парите от Телелинк?
                              Не думай, от един куц кон на друг !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                                Гледай последното видео с резултати на Бианор. Мартинов е в залата
                                +1
                                Може би са преместили парите от Телелинк?

                                Коментар

                                Working...
                                X