IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

    E ако това стане, съвсем ще я заплескат. Това ще значи, че всички срещи, които са провели, са в кенефа и няма да има нови инвестиции в непублични дружества. Аз лично искам да видя още дялове в Дискордиа. Фондът се задъхва спрямо конкуренцията и му трябва поне една машина за пари. Алтерко си го крепят, но никой от инвеститорите няма да е хепи да получава само дивидента от Алтерко, Телелинк и БФБ и то намален от административната такса и срязан два пъти с данък. Всеки може да си го взима направо от тези компании, ако желае.

    Някой може да каже, че съм бил скептичен и критичен в тази тема, но аз смятам, че съм реалист. Култът към личността не носи пари, пък който когото иска да боготвори.

    Предполагам, че Мартинов и Манев се стараят да направят все пак нещо и за инвеститорите. Инженерингът с двата фонда не е ок за публичното дружество (това е ясно), а Импулсът се задъхва спрямо конкурентите. При ниски очаквания обаче човек винаги може да остане приятно изненадан.

    Против всичките ми стратегии и разбирания за БФБ имам малко акции тук.
    Е за кво ги държиш. след това което си написал, че мислиш. Пускай ги да си ходят и спри да ги мислиш
    Един дерт по-малко на борсата е като да си взел ровозото хапче.
    Кинтите вкарай в дружества, които не се налага да ги мислиш и премисляш! В такива дружества се инвестира, а не в балвочи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
      ..... и срязан два пъти с данък. ....
      Доколкото знам не се облага с данък дивидент 2 , 3 , 5 и т.н. пъти, а само преди да влезе във физическо лице
      трябва да се провери, че започвам да забравям
      идеята е че така ще стане 100-тно данъчно облагане от някакъв холдинг със 100 нива..., то повечето холдинги са на поне 2-3 нива и 3 пъти данък... няма такъв филм
      спазва се т.нар. избягване на двойно ( и повече данъчно облагане)

      Просто ми направи впечатление, че трябва да се провери.

      извинявам се, че прекъснах дискусията със странична тема

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Мислиш ли че ще има увеличение на капитала ако войната продължи.,. Трудно се събират пари по време на страх.... емоцията е друга в момента на бфб
        E ако това стане, съвсем ще я заплескат. Това ще значи, че всички срещи, които са провели, са в кенефа и няма да има нови инвестиции в непублични дружества. Аз лично искам да видя още дялове в Дискордиа. Фондът се задъхва спрямо конкуренцията и му трябва поне една машина за пари. Алтерко си го крепят, но никой от инвеститорите няма да е хепи да получава само дивидента от Алтерко, Телелинк и БФБ и то намален от административната такса и срязан два пъти с данък. Всеки може да си го взима направо от тези компании, ако желае.

        Някой може да каже, че съм бил скептичен и критичен в тази тема, но аз смятам, че съм реалист. Култът към личността не носи пари, пък който когото иска да боготвори.

        Предполагам, че Мартинов и Манев се стараят да направят все пак нещо и за инвеститорите. Инженерингът с двата фонда не е ок за публичното дружество (това е ясно), а Импулсът се задъхва спрямо конкурентите. При ниски очаквания обаче човек винаги може да остане приятно изненадан.

        Против всичките ми стратегии и разбирания за БФБ имам малко акции тук.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
          Така е и имам опасение, че до увеличението на капитала ще е все така........може би ако Мартинов беше казал "увеличаваме капитала по пазарни цени"нещата щяха да изглеждат по друг начин
          Мислиш ли че ще има увеличение на капитала ако войната продължи.,. Трудно се събират пари по време на страх.... емоцията е друга в момента на бфб

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Тук за сега "инструмента" се движи в нежелана от мен посока, уви !
            Поздрав, за всички напуснали кораба, от група IMPULSE - "Ако ти си отидеш за миг" - "Импулс 1" 1984
            (непозната за по-младите)


            Така е и имам опасение, че до увеличението на капитала ще е все така........може би ако Мартинов беше казал "увеличаваме капитала по пазарни цени"нещата щяха да изглеждат по друг начин

            Коментар


            • Тук за сега "инструмента" се движи в нежелана от мен посока, уви !
              Поздрав, за всички напуснали кораба, от група IMPULSE - "Ако ти си отидеш за миг" - "Импулс 1" 1984
              (непозната за по-младите)



              Last edited by tony1975; 18.04.2022, 12:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                Продадох Алтерко купих Импулс.Успех.
                Ти направо по нова година закла агнето вместо прасето, успех
                Не е препоръка

                Коментар


                • Днес ще ви представим накратко три от тях - Импулс I, Илевън Кепитъл и Ейч Ар Кепитъл. В кое обаче да инвестираме?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dam G Разгледай мнение

                    Потенциала къде отиде ? Най-верочно страховете са повече от потенциала.
                    Но в перспектива е с капацитет, при малко повече .....мир. В положение като нашето хората започват да мислят за зърно, а не за Smart неща.
                    И аз за “зърна “ мисля но един друг тип...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Продължава да гравитира около балансовата си стойност
                      Потенциала къде отиде ? Най-верочно страховете са повече от потенциала.
                      Но в перспектива е с капацитет, при малко повече .....мир. В положение като нашето хората започват да мислят за зърно, а не за Smart неща.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dam G Разгледай мнение
                        Много тихо тука....
                        Продължава да гравитира около балансовата си стойност

                        Коментар


                        • Много тихо тука....

                          Коментар


                          • Благодаря ви !
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Някой помни ли как се казваше онази компания от портфолиото тук, която се занимаваше със застраховки?
                              Болерон.

                              Коментар


                              • Някой помни ли как се казваше онази компания от портфолиото тук, която се занимаваше със застраховки?
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X