IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
    Записали сме 7000 акции в Телематик, тъй че всички сме в хазарта
    Консолидирания не го виждам в твоята платформа,- търсих го за Екстраполираната
    Last edited by inta53; 28.02.2022, 23:24.

    Коментар


    • Записали сме 7000 акции в Телематик, тъй че всички сме в хазарта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
        Що така се сгъна импулса?.........
        Според мен доста ритейли в акционерната структура, изплашени от войната + липса на търпение.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Що така се сгъна импулса?.........
          Last edited by спекуланта; 28.02.2022, 20:37.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

            При риск 80% за неуспех трябва да има възвръщаемост 300%, поне така е по света!
            Как изчисли, че тук риска за неуспех е 80%?
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

              не ми е сила да се мешам в инвестиции като тази, така да се каже next level, за големи, рискови играчи, но като хвърляте пари във фонд с success rate 10-15% защо плащате премия? Защо не се търгува на 0,80 - 0,70% от номинал? Има понятие risk-reward ! При риск 80% за неуспех трябва да има възвръщаемост 300%, поне така е по света!
              Тук са 50/50 всичките - тука има, тука нема, хазарт кака

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Странно защо 2ката е сложил само 4% от капитала в Промото, дано на следващ рунд увеличат.
                не ми е сила да се мешам в инвестиции като тази, така да се каже next level, за големи, рискови играчи, но като хвърляте пари във фонд с success rate 10-15% защо плащате премия? Защо не се търгува на 0,80 - 0,70% от номинал? Има понятие risk-reward ! При риск 80% за неуспех трябва да има възвръщаемост 300%, поне така е по света!
                IM d best

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Искам да се откачи от цената на Алтерко. Промото няма покритие, като се развият и покрият областните центрове/надявам се да стане в кратки срокове/ ще видим приятни цени на акцията.
                  Е и човека обясни в прав текст... още три компании освен алтерко които са скочили в пъти, който чул чул..... иначе да се шашкате от войната всички сте чули

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Искам да се откачи от цената на Алтерко. Промото няма покритие, като се развият и покрият областните центрове/надявам се да стане в кратки срокове/ ще видим приятни цени на акцията.
                    Странно защо 2ката е сложил само 4% от капитала в Промото, дано на следващ рунд увеличат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      На мен ми хареса и представянето на Промото Ще се получат нещата, но трябва още време...
                      Искам да се откачи от цената на Алтерко. Промото няма покритие, като се развият и покрият областните центрове/надявам се да стане в кратки срокове/ ще видим приятни цени на акцията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        В няколко сайта срещам банери на Болерон.
                        Почнаха да се рекламират и дано има положителни резултати много скоро.
                        На мен ми хареса и представянето на Промото Ще се получат нещата, но трябва още време...

                        Коментар


                        • В няколко сайта срещам банери на Болерон.
                          Почнаха да се рекламират и дано има положителни резултати много скоро.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Здравейте, току що видях че са качили линк към видеото. Дано е първото от още много!!!

                            https://www.youtube.com/watch?v=sxDwSjqxu3s
                            Красота, какви чартове - за фон през цялото време - "устойчив растеж". Това което искате да видите ви го показаха
                            А това което беше важно НЕ ГО ПОКАЗАХА. Не показаха, какви са % които притежават от тези т.н. от тях "растежни" компании - показаха ви ги все едно държат 100% от тях :-) Защото, ако показаж колко имат от тях, вероятно ще стане доста смешно.

                            Коментар


                            • Здравейте, току що видях че са качили линк към видеото. Дано е първото от още много!!!

                              https://www.youtube.com/watch?v=sxDwSjqxu3s

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Е как няма нищо, какво не е ясно?
                                Аз без да съм го слушал знам какво за казали. С двете думи - никой не може да ви обещае това, което аз мога да ви обещая. Мадоф какво е правил - говори се само това което ИСКАТЕ ДА ЧУЕТЕ - растежност, дивиденти, стабилност и т.н. само хубави неща! Но умерено за да може - хем да държите акциите, хем да не се усъмнявате! Няма какво друго да ви кажат!
                                Вярно.......не се бях сетил !

                                Коментар

                                Working...
                                X