IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    Не искам да влизаме в полемика стил откровено тролене, но кредитите са за тия, които нямат капитал и не могат да привлекат такъв.
    То няма полемика въобще, банките не отпускат пари срещу откровени глупости и празни обещания Оубаче един нерегулиран сегмент на края на една КапалЪ ЧаршЪ накрай света е идеален за това

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Те са БИЙМ балони, което е много по-зле. Затова са тук, никоя банка не би им отпуснала кредит.
      Не искам да влизаме в полемика стил откровено тролене, но кредитите са за тия, които нямат капитал и не могат да привлекат такъв.

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Те са БИЙМ балони, което е много по-зле. Затова са тук, никоя банка не би им отпуснала кредит.

        Коментар


        • В моменти като настоящия високотехнологичните компании са под натиск. Всички се сещат, че без храна, вода, светло и топло не се живее лесно и в трудни времена хай-тек сектора спира да е звездата, която огрява борсите и привлича капитали като магнит. Това не означава, че в този момент трябва да се продаде и избяга в сигурен кеш или там накъдето стадото е тръгнало. След спадове идват ръстове и съм убеден, че компаниите, в които инвестират Импулс не само ще оцелеят, а ще се развият след края на заформящата се криза, където дългът ще е бреме,а набраният капитал мазнинки благодарение на които ще се премине през трудните времена.

          Когато пари има и всичко е наред хай-тек сектора концентрира много капитал и е все по-трудно да се вземе читав дял на добра цена. Така са се и се формират балони, но истината идва, когато музиката спре. Който разчита на дълг и постоянни ръстове бива шамаросан, а който си е написал домашното като контрол на риска оцелява и заема по-добра позиция за следващото яху.

          Импулсът и компаните в които участва не са кредитни балони и не мисля, че задаващата се криза ще ги събори. Да сигурно ще друса, но после ще имат преднина.



          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            В “очакване на Годо” , май спряха да продават сладурите и сме нагоре.... тънката ми прогноза за понеделник е да минем над 1.10 трайно!
            Завалията, ще отбележиш само 40% дебела загуба а Затова и за сламка си готов да се ловиш сега.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Ами ако днес ги отмени.. и няма увеличение... къде отиваме?!
              И това не е решение - според мен трябва да има увеличение и колкото повече - толкова по-добре.

              Затова е добре да се потърсят фондовете.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                Според мен голяма част от спада се дължи на определени думи на Мартинов от предния семинар - така,че да внимава тази вечер
                Ами ако днес ги отмени.. и няма увеличение... къде отиваме?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                  В “очакване на Годо” , май спряха да продават сладурите и сме нагоре.... тънката ми прогноза за понеделник е да минем над 1.10 трайно!
                  Според мен голяма част от спада се дължи на определени думи на Мартинов от предния семинар - така,че да внимава тази вечер

                  Коментар


                  • В “очакване на Годо” , май спряха да продават сладурите и сме нагоре.... тънката ми прогноза за понеделник е да минем над 1.10 трайно!

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Колко трябва да си ..да продаваш днес на загуба вместо да изчакаш до петък и да чуеш нещо секси...или пък да си зададеш въпросите ако имаш такива?!
                        Last edited by X_Y; 19.05.2022, 21:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                          Ами тук на самата борса се търгува доверието в Мартинов, нищо повече. Promoto и Excitel са "през две преки" от Импулса. Дали наистина е странно? Според мен не чак толкова. Ако имаш/искаш да вкараш шест цифрена сума, никога няма да минеш през Импулс, ще отидеш направо в Имвенчър 2. На IPO-то се надлъгвахме през стотинка и който не си е прибрал горницата, сега стои и чака "да върже" с някоя от непубличните, както и да види първи дивидент догодина.

                          Докладът за дейността е адекватен, не е лош. Бизнес средата е под стрес, война е, инфлация е. Има преоценки надолу. Неяснотата около SPO-то също тегне леко...

                          Държа.


                          Едит: М, той и Груецът е казал същото, ама с по-недипломатичен тон
                          Можеш да се поровиш назад и да видиш колко хора записахме над шест цифрена сума в импулс....за мен това е дъното... и докато има война не би трябвало за мен да има увеличение на капитала.... и да в отчета са отразени борсови цени на паднали акции ... това новина ли е за вас?!... нима не ги зяпате втренчено всеки Божи ден...интересно е в петъка каква ли добра новина да ни подготвили!
                          Last edited by Scottie Pippen; 18.05.2022, 08:06.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                            Ами тук на самата борса се търгува доверието в Мартинов, нищо повече. Promoto и Excitel са "през две преки" от Импулса. Дали наистина е странно? Според мен не чак толкова. Ако имаш/искаш да вкараш шест цифрена сума, никога няма да минеш през Импулс, ще отидеш направо в Имвенчър 2. На IPO-то се надлъгвахме през стотинка и който не си е прибрал горницата, сега стои и чака "да върже" с някоя от непубличните, както и да види първи дивидент догодина.

                            Докладът за дейността е адекватен, не е лош. Бизнес средата е под стрес, война е, инфлация е. Има преоценки надолу. Неяснотата около SPO-то също тегне леко...

                            Държа.


                            Едит: М, той и Груецът е казал същото, ама с по-недипломатичен тон
                            С оглед оценката на пазара и неусвоения кеш който стои в Имвенчър 2, може би трябва да преосмислят плановете си за увеличение - нека видим какво ще кажат в петък. Имам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Не са измамници, но мноооого разочароваха! Когато влизах тук си казах " ако потъвам, то ще го направя с най-добрите". Дано греша, но предвид фактите към днешна дата съм взел погрешно решение.
                              Щом те кефи. Самия момент с двойните такси е новост, признавам - със сигурност са най-добрите. В обирането на балъци.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                                Ако имаш доказателства, длъжен си да ги докладваш на прокуратура. Ако нямаш обаче... самия ти си за прокурор. Форума не е толкова анонимен, колкото си мислиш и мога да те уверя, че има хора, които са понесли последствия за писаното тук.
                                Няма, повтарям НЯМА никой по БИЙМ дето да е читав. Затова и са в тоя сегмент, в хазарта - питам се само след като БФБ е такова менте, точно на тоя сегмент ли решихте да наливате в кацата без дъно?
                                Last edited by X_Y; 19.05.2022, 21:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X