IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука да не ревете пак,че станало като при алтерко.....че нямате акции....че се случила компанията...само добронамерено предупреждавам!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение
      Форум, който ежедневно предлага хумористичните цитати на потребителя Harry Kane безценен!!!
      Подобни неща се случват, когато адекватността на субективната логика, влезе в противоречие с неаднекватността на явленията в обективния свят. Често наблюдаван феномен.
      Last edited by Ender; 04.03.2021, 00:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Борса, на която топ акции са ..., ТСБ, СГЩ - не може да бъде унищожена.
        Форум, който ежедневно предлага хумористичните цитати на потребителя Harry Kane безценен!!!
        Last edited by X_Y; 04.03.2021, 08:43.

        Коментар


        • Борса, на която топ акции са БиоДИТ, Алтерко, ТСБ, СГЩ - не може да бъде унищожена.
          Last edited by X_Y; 04.03.2021, 08:42.

          Коментар





          • Bulgarian Stock Exchange
            се чувства развълнувани.
            3ч. ·



            В очакване на първата компания, която ще "хване бика за рогата" на пазар beam
            На 4 март стартира търговията с акциите на Biodit

            ...stay tuned...









            Коментар


            • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение

              +
              Да всичко това и т.н., защото ги ИМА! Ако ги няма, може само да си приказва /пише по форумите/!
              Мое и да ги гледа как падат, майтап бе.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                Да ги почва да ги прави каквото си сака - мое да ги продава, залага, брои, купува, мие, готви, яде, чука и т.н.
                +
                Да всичко това и т.н., защото ги ИМА! Ако ги няма, може само да си приказва /пише по форумите/!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Тоест, да се отърве максимално бързо?
                  Да ги почва да ги прави каквото си сака - мое да ги продава, залага, брои, купува, мие, готви, яде, чука и т.н.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                    А пита ли ИП-то си защо е така и за кои специфики говори?
                    п.с. тези ти акции от Биодит ти не можеш да ги търгуваш, защото бяха временна емисия. Чакай сега да ти дойдат истинските акции и ги почвай..
                    Тоест, да се отърве максимално бързо?
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DarkStar Разгледай мнение
                      Може би съм пропуснал нещо, но днес от портфейла ми изчезнаха акциите на Биодит, закупени от IPO-то. След разговор с ИП ми казаха, че ще бъдат изтеглени и няма да може да ги търгуваме 1 година, заради спецификите на сегмента BEAM. Аз ли не съм разбрал нещо?
                      А пита ли ИП-то си защо е така и за кои специфики говори?
                      п.с. тези ти акции от Биодит ти не можеш да ги търгуваш, защото бяха временна емисия. Чакай сега да ти дойдат истинските акции и ги почвай..

                      Коментар


                      • Може би съм пропуснал нещо, но днес от портфейла ми изчезнаха акциите на Биодит, закупени от IPO-то. След разговор с ИП ми казаха, че ще бъдат изтеглени и няма да може да ги търгуваме 1 година, заради спецификите на сегмента BEAM. Аз ли не съм разбрал нещо?
                        People think there are 2 sides on the market - bullish side and bearish side,
                        but they are wrong!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          И оспорени. Щото е едно нищо под налягане за апортна вноска, останалото бяха едни пари на шарани, надлежно изпапани вече.
                          Тя еуфорията е голяма ... има глад за "технологични" акции - и ето има предлагане. Сега ще включват и още инвеститори ... За съжаление, аз смятам, че фирма едвам крета.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Вие не бихте постъпили така, нали велики Фараоне Да изчакаме развоят.
                            Никога.
                            Но мога да приема донейшънс.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yanchev Разгледай мнение

                              Но пък в капитала на БИОДИТ, тази специална разработка и ноухау са оценени на 8 милки ....
                              И оспорени. Щото е едно нищо под налягане за апортна вноска, останалото бяха едни пари на шарани, надлежно изпапани вече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение



                                Коментара отдолу е показателен. Китайска стока с БГ етикети - може да я кръстим както ни кефи, все една и съща е
                                Но пък в капитала на БИОДИТ, тази специална разработка и ноухау са оценени на 8 милки ....

                                Коментар

                                Working...
                                X