IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    работят хората
    изчакай малко и може да видиш полезния модел в редовна експлоатация
    Трябва да се скъсат от работа, за да оправдаят цената. Големия въпрос е кога ще тръгне да излиза някой от големите акционери, защото не на всички са запорирани акциите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      работят хората
      изчакай малко и може да видиш полезния модел в редовна експлоатация
      Ма аз го виждам. Само че в Китай

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Ми тъй без бързане изядоха 2млн, сега 1 ли ще им се опре? Пропускаш, че Юлиян сам си казва в интервю че няма да излизат на печалба инвеститорите - да свикват че тия компании така. Явна балониада без кеш и собствен капитал, с минуси в баланса и с опукан чужд кеш вече веднъж - какво чакаме, чудо ли? А изобщо сегмента гледате ли за какви компании е - на умрелата БФБ дъното?
        работят хората
        изчакай малко и може да видиш полезния модел в редовна експлоатация
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          аз съм му дал толеранс още 1 година и ще мога да кажа кефи ме или заеби.
          ти малко избързваш с негативните оценки.
          Ми тъй без бързане изядоха 2млн, сега 1 ли ще им се опре? Пропускаш, че Юлиян сам си казва в интервю че няма да излизат на печалба инвеститорите - да свикват че тия компании така. Явна балониада без кеш и собствен капитал, с минуси в баланса и с опукан чужд кеш вече веднъж - какво чакаме, чудо ли? А изобщо сегмента гледате ли за какви компании е - на умрелата БФБ дъното?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

            За какво ти е отчет !?!?
            След толкова постове никой не каза, какъв е срока за отчетите (шестмесечен за второто шестмесечие и годишен), както и къде ще се публикуват.
            http://forexnews.bg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Прозрачен полезен модел за 8млн? Финансите са прозрачни да, все в лютеницата.
              След 5 години никой няма да помни името даже.
              аз съм му дал толеранс още 1 година и ще мога да кажа кефи ме или заеби.
              ти малко избързваш с негативните оценки.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                Добре си припомнил "полезния модел", защото имам чувството че голяма част от ритейл венчър инвеститорите не знаят или не си спомнят защо КФН не им позволи да се листне на борсата.
                Балониада, точно както и цирковете на Юлиян с частния му сервиз и чудесната му работа в Армеец. Случаенос? Не мисля

                Коментар


                • Биам, Бам ли е, тоя сегмент е най-голямата пародия и глупост някога на БФБ. Какъв растеж, какъв растежен сегмент?
                  Тея норамални ли си?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Прозрачен полезен модел за 8млн? Финансите са прозрачни да, все в лютеницата.
                    След 5 години никой няма да помни името даже.
                    Добре си припомнил "полезния модел", защото имам чувството че голяма част от ритейл венчър инвеститорите не знаят или не си спомнят защо КФН не им позволи да се листне на борсата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      сериозно бъркаш

                      тук имаш АД листнато на броса, с прозрачни финанси, менджмънт и обещаващ бизнес модел.

                      готов съм да заложа 1000 лв, че след 5 години Биодит ще струва повече от Парка ( визирам пирамидата исторически парк ) - без да се е наложило да мами хора по села и паланки с непрозрачни схеми...
                      Прозрачен полезен модел за 8млн? Финансите са прозрачни да, все в лютеницата.
                      След 5 години никой няма да помни името даже.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение
                        ей сега ще дойдат монопола и бандата пирамидаджии и ще засе*рат и тая компания очаквайте прокуратура, нап, данс, гдбоп и кфн скоро
                        сериозно бъркаш

                        тук имаш АД листнато на броса, с прозрачни финанси, менджмънт и обещаващ бизнес модел.

                        готов съм да заложа 1000 лв, че след 5 години Биодит ще струва повече от Парка ( визирам пирамидата исторически парк ) - без да се е наложило да мами хора по села и паланки с непрозрачни схеми...
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • ей сега ще дойдат монопола и бандата пирамидаджии и ще засе*рат и тая компания очаквайте прокуратура, нап, данс, гдбоп и кфн скоро

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                            Доколкото знам на Beam са задължени да се публикуват отчет веднъж на 6 месеца, а не на 3. Дали някой знае годишния отчет (впоследствие и 6 месечния) къде може да се види? Както и какви са сроковете за публикуването на отчетите. На сайта на Биодит последното което виждам е за 2019та година отчет (https://biodit.com/investors/). В x3news няма нищо.
                            За какво ти е отчет !?!?

                            Коментар


                            • Доколкото знам на Beam са задължени да се публикуват отчет веднъж на 6 месеца, а не на 3. Дали някой знае годишния отчет (впоследствие и 6 месечния) къде може да се види? Както и какви са сроковете за публикуването на отчетите. На сайта на Биодит последното което виждам е за 2019та година отчет (https://biodit.com/investors/). В x3news няма нищо.
                              http://forexnews.bg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                                Браво! Умна позиция с поглед към истинско развитие на компанията!!!
                                Един малък български Мъск Все на загуба, сега трябва да почне да ползва Туитър и да купува биткойни с парите на инвеститорите

                                Коментар

                                Working...
                                X