IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
    НАЧАЛО / OFFNEWS / БЪЛГАРИЯ / ПОЛИТИКА Ива Митева и Каримански обявяват нова партия утре

    OFFNEWS
    13 февруари 2023 в 12:45 | 2979 |4

    Ива Митева прави нова партия

    Бившият председател на парламента Ива Митева и колегата й на депутатските банки от ИТН Любомир Каримански ще обявят утре новия си политически проект.

    В представянето на обединена коалиция "Заедно" ще участва и Юлиан Софрониев, става ясно от съобщение за предстояща утре пресконференция в БТА.

    WTF
    Като не става с бизнес, влизаме в политиката

    Коментар


    • НАЧАЛО / OFFNEWS / БЪЛГАРИЯ / ПОЛИТИКА Ива Митева и Каримански обявяват нова партия утре

      OFFNEWS
      13 февруари 2023 в 12:45 | 2979 |4

      Ива Митева прави нова партия

      Бившият председател на парламента Ива Митева и колегата й на депутатските банки от ИТН Любомир Каримански ще обявят утре новия си политически проект.

      В представянето на обединена коалиция "Заедно" ще участва и Юлиан Софрониев, става ясно от съобщение за предстояща утре пресконференция в БТА.

      WTF
      Last edited by Yori; 13.02.2023, 13:48.

      Коментар


      • И аз съм на влака вече..... успех на колегите тук, смятам, че има добър потенциал дружеството

        Коментар


        • BIODIT планира да увеличи двойно продажбите си през 2023 г. спрямо 2022 г и да отбележи нов ръст от още 100% през 2024 г.

          Коментар


          • https://youtube.com/shorts/64rqmmlPPdQ?feature=share

            Коментар


            • мисля, че е добре в дългосрочен план download apps

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chetanfor Разгледай мнение
                Лидерът в автономния контрол на достъпа Alcatraz AI, основан от българина Венци Гайтанджиев, който използва водеща в индустрията 3D лицева автентификация и AI за създаване на безопасни пространства, набра 25 милиона долара във финансиране от Серия А.
                Изглежда хората произвеждат и работят с продукти с по висока добавена стойност,не го знам тоя последният хотел Мургавец дето Биодит са го обурудвали ама 20000 лв ми се вижда много малко като абсолютна стойност

                Коментар


                • Лидерът в автономния контрол на достъпа Alcatraz AI, основан от българина Венци Гайтанджиев, който използва водеща в индустрията 3D лицева автентификация и AI за създаване на безопасни пространства, набра 25 милиона долара във финансиране от Серия А.

                  Коментар


                  • Биодит АД-София Друга нерегулирана информация10:05
                    “Биодит“ АД сключи договор със „СОФ Кънект“ АД, за изграждане и въвеждане в експлоатация на биометрична система за отчитане на работно време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      преди време съм слушал презентация и там дълго и широко обсъждахме това 'взимане на отпечатъци' - реално се генерира код на базата на отпечатъка, който код е достатъчно уникален, но отпечатък не се записва и сваля по смисълът, който се влага в понятието 'сваляне на отпечатъци'

                      и при положение, че обществените места по света и у нас са покрити изключително гъсто с видеокамери - подобни доводи за притеснени ще стават все по-редки.
                      Доколкото разбрах, ако някой не иска да отключва с отпечатък му дават карта, бравите работят и с карти

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        преди време съм слушал презентация и там дълго и широко обсъждахме това 'взимане на отпечатъци' - реално се генерира код на базата на отпечатъка, който код е достатъчно уникален, но отпечатък не се записва и сваля по смисълът, който се влага в понятието 'сваляне на отпечатъци'

                        и при положение, че обществените места по света и у нас са покрити изключително гъсто с видеокамери - подобни доводи за притеснени ще стават все по-редки.
                        много интересна технология, не се бях замислял, че може и не бях чел.

                        ПП подведе ме Тони с това GDPR

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                          това, че взимат пръстов отпечатък, мисля че отблъсква 20-30% от клиентите без да има съществени предимства пред евтинки карти. Не знам правили ли са соц. допитване за нагласите за точните проценти?
                          преди време съм слушал презентация и там дълго и широко обсъждахме това 'взимане на отпечатъци' - реално се генерира код на базата на отпечатъка, който код е достатъчно уникален, но отпечатък не се записва и сваля по смисълът, който се влага в понятието 'сваляне на отпечатъци'

                          и при положение, че обществените места по света и у нас са покрити изключително гъсто с видеокамери - подобни доводи за притеснени ще стават все по-редки.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                            това, че взимат пръстов отпечатък, мисля че отблъсква 20-30% от клиентите без да има съществени предимства пред евтинки карти. Не знам правили ли са соц. допитване за нагласите за точните проценти?
                            ПП при положение, че говорим за хотелски стаи. За лични домове е друго

                            Коментар


                            • това, че взимат пръстов отпечатък, мисля че отблъсква 20-30% от клиентите без да има съществени предимства пред евтинки карти. Не знам правили ли са соц. допитване за нагласите за точните проценти?

                              Коментар


                              • Лош знак за мен бе, че HRC не записаха правата си на последното увеличение. Христо е в борда на Биодит и вижда нещата отвътре - предпочете да подкрепя увеличенията на еБаг, но за Биодит дори на уебинара на HRC говориха малко и между другото някак си. Компанията е развивала нещо в Испания, после вдигат куфарите и идват тук, където вече имат близо 7години и екип от 12-13човека. Не мога да преценя постигнатото много или малко е за този времеви период. Факт е, че предлаганите брави се произвеждат и от други компании и че сигурно им отврема доста време да убедят "продадат" технология взимаща пръстов отпечатък от клиентите или поне иска доста усилия за обяснение че покриват GDPR.

                                От друга страна в момента се префокусират и се местят по-скоро в софтуеърното поле с приложения за хотелската индустрия като Fix&clean + хващане на коуъркинг пространства и възможност за софтуеърно подпомагане на ТРЗ във всяка голяма верига/ компания. Факт е и че до сега повечето им клиенти с изтекли договори са преподписали за още 5години. В борда на директорите са представители на Импетус и HR capital, като това надявам се да подпомага развитието и идеите на г-н Софрониев. Загатнаха и за бъдеща разработка с компания от ИоТ сегмента(сещам се за една, която може да им даде добър вход в пазара на круизни кораби, а там един кораб имал около 8-10к врати(повече от Албена)).

                                Ако преди са се задъхвали поради липса на капитал, то вече имат средства и 2023 ще покаже дали пазара има нужда от техните решения.
                                Last edited by tony1975; 31.12.2022, 17:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X