IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
    Ей, изядохте ме, че съм продал (на +200%) и че съм пропуснал влака.

    Има една приказка "A bird in the hand is worth two in the bush" Съвсем скоро тукашните рибоци ще я разберат.
    Поздравления за профита

    Коментар




    • Чудесно се чувстваме, духът на Коледата идва.
      И никой не те яде, внушаваш си. Човек сам най-добре яде себе се!
      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

      Коментар


      • Ей, изядохте ме, че съм продал (на +200%) и че съм пропуснал влака. А сега как е, добре ли се чувствате? Приятен уикенд, колеги и по-малко критика, защото нивото на този форум падна отдавна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение
          мисля че спора за ръста и прочие не е толкова важен за цената, ръст има и той е добър, ако така продължава заедно с едно възстановяване на световните пазари и в частност немски (т.е. ако се размине омикрон бурята) артията трябва да ходи на 55 леа, т.е. еднорог в лева, с малко попътен вятър скоро трябва да се поздравим с това
          Артията е много подценена, но на празноглавците няма смисъл да се обяснява.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

            Ма питай го как ги вади тез %. Доколкото знам 30% от 30 лв при листването Франкфурт прави 21лв. - Ма сме много далече от 21, Сега сме 24,4.
            Ако и графиките така ги прави като %тите, влизам му в положение на Баце когато се изтърси - "ми такъв е матряла"!
            Няма смисъл да я питам. Не разбира абсолютно от нищо.

            Коментар


            • Да се говори за голям срив при Алтерко няма връзка с действителността. Да има друга компания на БФБ с ROE и оперативен маржин над 20%? И мижав дълг покрит с огромен кеш? Оценка П/Е около 21. Не е малко, но не е и много. Който се качил -качил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение
                мисля че спора за ръста и прочие не е толкова важен за цената, ръст има и той е добър, ако така продължава заедно с едно възстановяване на световните пазари и в частност немски (т.е. ако се размине омикрон бурята) артията трябва да ходи на 55 леа, т.е. еднорог в лева, с малко попътен вятър скоро трябва да се поздравим с това
                туй вече беше върха на сладоледа- на борсата цената не билаважна...

                Коментар


                • мисля че спора за ръста и прочие не е толкова важен за цената, ръст има и той е добър, ако така продължава заедно с едно възстановяване на световните пазари и в частност немски (т.е. ако се размине омикрон бурята) артията трябва да ходи на 55 леа, т.е. еднорог в лева, с малко попътен вятър скоро трябва да се поздравим с това

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                    Ма питай го как ги вади тез %. Доколкото знам 30% от 30 лв при листването Франкфурт прави 21лв. - Ма сме много далече от 21, Сега сме 24,4.
                    Ако и графиките така ги прави като %тите, влизам му в положение на Баце когато се изтърси - "ми такъв е матряла"!
                    В тая тема откъде са ви намирали все такива Айнщайновци ?

                    Най-висока цена - Най ниска такава в Германия е -29% .Данните са официални и са взети от борсата във Франкфурт.
                    За още по -голямо разбиране и улеснение на матряла съм постнал и графика от борсата във Франфурт и там също си пише колко е.Но като няма нищо между ушите ,аз какво мога да направя

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!
                      Ма питай го как ги вади тез %. Доколкото знам 30% от 30 лв при листването Франкфурт прави 21лв. - Ма сме много далече от 21, Сега сме 24,4.
                      Ако и графиките така ги прави като %тите, влизам му в положение на Баце когато се изтърси - "ми такъв е матряла"!
                      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Аз да не го изчислявам с химикала като теб ве ахмак. Виж на чертежа си пише всичко -29.17% в Германско от върха.Това са ФАКТИТЕ

                        И след листването , единствения ден който е зелен, е вчера със скромните +0.81% като през този така наречен зелен ден ,обема е САМО 181 акции в Германско. Това също е ФАКТ !

                        Отвреме навреме пускат такива уж "зелени" дни без обем на балъците да клъвнат ,че са ударили някакво дъно.И виждаме ,че действа.

                        Аз тея игри откога ги играя,ти си бил 1 клас сигурно.
                        Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Виждам хубаво на графиката, кажи сега от покупките на връх 28 колко спечели досега?
                          Ако си бил на Фра - значи си се набълбукал и повече.
                          Не съм се набълбукал. В грешка си, както винаги.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Петрунке, ти наистина си пълно разочарование.
                            ДНед артията е 24,80 и катери яко нагоре, а моментният връх беше 28 кинта.
                            Я сметни пак, щото по математика си имала само двойки, докато си се мъчила да изкласиш.
                            Аз да не го изчислявам с химикала като теб ве ахмак. Виж на чертежа си пише всичко -29.17% в Германско от върха.Това са ФАКТИТЕ

                            И след листването , единствения ден който е зелен, е вчера със скромните +0.81% като през този така наречен зелен ден ,обема е САМО 181 акции в Германско. Това също е ФАКТ !

                            Отвреме навреме пускат такива уж "зелени" дни без обем на балъците да клъвнат ,че са ударили някакво дъно.И виждаме ,че действа.

                            Аз тея игри откога ги играя,ти си бил 1 клас сигурно.
                            Last edited by petrg5s; 04.12.2021, 06:48.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Розов, посоката е яко, ама яко нагоре!
                              Виждам хубаво на графиката, кажи сега от покупките на връх 28 колко спечели досега?
                              Ако си бил на Фра - значи си се набълбукал и повече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Между другото - бруталната пързалка е ежедневие за тая акция вече
                                Знам че ти е гадно, ама от алчност се навря самичък там.
                                Розов, посоката е яко, ама яко нагоре!

                                Коментар

                                Working...
                                X