IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Смях в залата

    Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
    От 16 ноември е чертежа..... когато всичко беше еуфория......и с грейнали усмивки се подвикваше 50 и 100 лв.....нямаше нито една мечка.


    https://tvc-invdn-com.investing.com/...fb9418a674.png

    Коментар


    • Елхата я отнесе реката

      Коментар


      • Газ...газ до ламарината!

        Коментар


        • "Бели пеперудки, къде отлетяхте,...???
          дойде ли ви края - изберете дружки..."
          Внимателно с изхвърлянето, че не е много устойчиво
          Last edited by Балониада; 09.03.2022, 13:00.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

            Аз си мисля, че това ще е най-бързорастящата акция до края на годината, особено ако падне още, ама да видим, поне 2 лв. на акция трябва да има печалба за тази година....
            Абе и 1 лев на акция да е печалбата /аз вярвам, че ще бъде повече/, на цена 16 не е страшно. Отделно, че ще има обратно изкупуване, отделно и едно дивидентче като дадат, сметките /поне моите/ се връзват отвсякъде
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Къв майстор ,то по-голяма риба от теб има ли?

              И нали фигурата "Двойна гънка" бе чупена,защо си купил ? Малко бинго викаш с демо акаунта
              да бе ама е вече 10% нагоре от вчера а атера е 5% надолу в момента

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Рибарче, много те е яд като гледаш как играят майсторите в борсовата игра, нали?
                Къв майстор ,то по-голяма риба от теб има ли?

                И нали фигурата "Двойна гънка" бе чупена,защо си купил ? Малко бинго викаш с демо акаунта

                Коментар


                • Рибарче, много те е яд като гледаш как играят майсторите в борсовата игра, нали?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Вчерашните ми покупки тук и при трейдинга светят в зелено
                    Не ме занимвай с твоите демо сметки .Купува от 26 ,било му светило зелено Ти от Нова година си -30% поне по всички позиции сумарно

                    Коментар


                    • Пак останахме без елха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Рибарче, днес пак купих
                        Вчерашните ми покупки тук и при трейдинга светят в зелено

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                          Да, но аз познах, а ти - НЕ! Това май е основната разлика (освен това, че аз държа кеш, а ти хартийки)
                          Да позная и аз...до десет дни очаквам да сме яко нагоре,,,,” а какакво очаквате от Влади , ако не 1000 изненади”!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Рибарче, днес пак купих
                            освен да будиш съжаление и яд, че спамиш ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                              Я да видим кой в скоро време ще си купи с 10 лева по-ниско.

                              Написаното е през ноември, оттогава ви говоря за 15 лева. Треперят ли ви ръчичките
                              Tия нива вече лъснаха днес на Франкфуртската Надолу!

                              Коментар


                              • Рибарче, днес пак купих

                                Коментар

                                Working...
                                X