IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

    Чичко Гугъл знае всичко.

    https://www.lawyers-auditors.com/Fra...e_listing.html
    Благодаря Давидов

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Тази акция ми е с едва 5% тежест в портфейла за съжаление ! А там където е било нужно да се критикува винаги съм го правил, независимо имам или нямам акции ! Сигурен съм, че ако ти имаше акции тук и беше влезнал на време друга песен щеше да пееш ! Имам и тук и в Спиди, но мисля, че по която и да е акция няма нужда от излишно плюене или възхвала ! Но пък и човек да не вижда видимото и да не го признава и това не го разбирам ! Пиши сгреших, че не купих и толкова, живота продължава ! Циклиш на едно мнение, а акцията расте ли расте !
      Здравко...продай Спиди то и купи още тука брат...докато е на промоция...5 е нищо ....свестен си...заслужаваш да спечелиш много повече!!!
      без препоручъка за квото и да е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение
        Някой знае ли,какви са условията на немците за листване във Франкфурт, капитализация на флоут, акционери и тн?
        Чичко Гугъл знае всичко.

        https://www.lawyers-auditors.com/Fra...e_listing.html

        Коментар


        • Някой знае ли,какви са условията на немците за листване във Франкфурт, капитализация на флоут, акционери и тн?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Бооууум..... ,на коя кота е първата кислородна станция или базов лагер?
            Базовия лагер го прескочихме, директно към лагер едно

            Коментар


            • Бооууум..... ,на коя кота е първата кислородна станция или базов лагер?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                Аз смятам че мечките ядоха невиждан пердах, невиждан досега на бфб.
                ...:
                Ами не е точно така! Як пердах щяха да ядат ако имаше къси на БФБ и конкретно за Алтерко.. Тогава разни кресливи елементи щяха да имат възможност да застанат с пари зад своите виждания и да бъдат позорно занулени. А шорт скуиза щеше да ни е закарал още по-нагоре в цената.
                Сега им остава единствено да църкат като мишлета във форума и да се правят на палячовци! Не че ми пука особено, но пък прецакват хубавата тема..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                  Аз смятам че мечките ядоха невиждан пердах, невиждан досега на бфб.
                  За фундамент изобщо да не говорим защото е в началото на своето развитие и тръгна да се развива от почти нулева база Тук ако мениджмънта успее да се справи с това екстремно развитие и да го задържи, фундаментът ще прати акцията не във франкфурт а на насдак. За ужас на братята-мечета
                  С това екстремно развитие не знам как ще насмогнат да строят гаражчета и как ще успеят да препакетират ! Предлагам надомно препакетиране, все пак акционери сме и трябва да се помага !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Ма що да дразня - аз съм егати позитивния пич и вместо всички да ми кажат - Евала, Груец, вземи още 15 билета за операта Халтурко, ще съберем волни пожертвования за теб, щото те знаем, че си скъсан и нямаш пукнат леФ, а ние сме мЕлионерчета, само хейт, та хейт от хора, дето са изпуснали ракетата.
                    Ама ха - бе аз за пръв път (ако не се лъжа, ама май е така) в живота си имам 4 позиции на БФБ (Халтурко, електро, спиди и неохим), жертвам се на ползу инвеститору, и пак недоволни бре, пак недоволни.

                    Щом е така, чакам само да поскъпне над мега дирижабъла М+С и продавам, да видим тогава кой ще ви крепи цената Ще плачете с кървави сълзи да се върна, ама няма
                    Груйчо, изчисли ли колко е р/ebitda тук?

                    П.с. Модито не ми дава да се обръщам към теб с истинското ти име, но ти си го знаеш кое е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                      Аз смятам че мечките ядоха невиждан пердах, невиждан досега на бфб.
                      За фундамент изобщо да не говорим защото е в началото на своето развитие и тръгна да се развива от почти нулева база Тук ако мениджмънта успее да се справи с това екстремно развитие и да го задържи, фундаментът ще прати акцията не във франкфурт а на насдак. За ужас на братята-мечета
                      Ха, трябва да си някаква мечка ренегат. Другите мечки поне си правят по два профила, един мечи и един бичи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                        Грую,аз също смятам,че тук надскочи здраво "фундамента". Но не е необходимо по 100 пъти на ден да го пиша.Който има топки и държал-Браво!
                        Аз смятам че мечките ядоха невиждан пердах, невиждан досега на бфб.
                        За фундамент изобщо да не говорим защото е в началото на своето развитие и тръгна да се развива от почти нулева база Тук ако мениджмънта успее да се справи с това екстремно развитие и да го задържи, фундаментът ще прати акцията не във франкфурт а на насдак. За ужас на братята-мечета

                        Коментар


                        • Мен ме кефи и как дърпаме Софикс нагоре! Видя се колко смисъл има в иднекса да влезе иновативна и бързо растяща компания с чудесен мениджмънт като Алтерко.
                          Още такива компании трябват на БФБ и Софикс и току виж сме заприличали на истинска борса. Особено и след като Боко вече е зад борда!

                          Коментар


                          • Много добър оборот днес!
                            Когато акцията започне да се качва с по 2-3 кинта на ден, тогава ще ми стане наистина много приятно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев
                              ...
                              Грую,аз също смятам,че тук надскочи здраво "фундамента". Но не е необходимо по 100 пъти на ден да го пиша.Който има топки и държал-Браво!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ма що да дразня - аз съм егати позитивния пич и вместо всички да ми кажат - Евала, Груец, вземи още 15 билета за операта Халтурко, ще съберем волни пожертвования за теб, щото те знаем, че си скъсан и нямаш пукнат леФ, а ние сме мЕлионерчета, само хейт, та хейт от хора, дето са изпуснали ракетата.
                                Ама ха - бе аз за пръв път (ако не се лъжа, ама май е така) в живота си имам 4 позиции на БФБ (Халтурко, електро, спиди и неохим), жертвам се на ползу инвеститору, и пак недоволни бре, пак недоволни.

                                Щом е така, чакам само да поскъпне над мега дирижабъла М+С и продавам, да видим тогава кой ще ви крепи цената Ще плачете с кървави сълзи да се върна, ама няма
                                да СЕ дразниш, написах
                                Last edited by X_Y; 19.04.2021, 17:47.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X