IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Баса е за всички приходи без тези от телекомуникационния бизнес в Азия. В случай, че с времето се появят приходи от услуги свързани с IoT бизнеса са включват. Към момента такива няма. Това бяха условията.
    ето го баса, във форума има всичко - радващо е, че няма изтрито или променено мнение

    Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    За едно си прав. Не виждам смисъл от басове и не вързвам. За мен е пародийно хора, които имат пет цифрена бройка акции в дадена компания да възват бас. В края на крайщата сме застанали с пари на мнението си. Разбирам, че когато няма къси е трудно да застанеш с пари зад думите си, но системно над година хората говорят как пазара ще пада и не ползват късият фонд. За мен те са кибици. Вързвам само защото нямаш техническа възможност по друг начин да застанеш зад мнението си.
    Въпреки всичко съм склонен да се навия. Понеже ти определи цифрата на 75 милиона нека да я свием на 70 и имаш бас. Няма как да не се опитам да се вържа с малко сейфти. Продажби на консолидация над 70 милиона лева за годината. Като тук се включват стоки и добавени услуги от IoT бизнеса телекомуникациите в Азия ги изключваме.
    Ето и моя отговор:

    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Готово, аз за бас съм винаги готов - 70 милки или повече на консолидирна база за 2021, без телекомуникациите в Азия, и печелиш баса. По-малко - аз печеля баса. Даже ти давам бонус, щото уважавам хората, дето си държат на мнението - до края на този месец няма да пиша в темата, но с удоволствие ще си драскам с теб в Балоняка или други теми. Ако спечелиш, можеш да определиш бутилката, която ти е кеф, мога да ги преведа и по определен от теб начин, нямам претенции. Ако аз спечеля - оставям на теб да избереш Наздраве и дано видиш същия ръст в цената на този папир през 2021, както и през 2020, но без да додстигат 70 милки продажби за годината
    Иначе казано, в момента имаме 13,651 милиона продажби на консолидирана база за Кю1, остава да видим дали ще стигнат 70 милиона в края на годината, или не. Винаги уважавам хората, с които имам бас - няма да пожелая успех, разбира се, но ще продължа да следя акцията
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Груев, добре знаеш, че баса ви с 4Д не е за това. Като човек, познаващ добре "психологията на заека", следях с интерес развитието на темата за да видя точния момент в който ще се отметнеш. Предвид факта, че това обстоятелство настъпи значително по-рано от прогнозата ми, очакванията ми за акцията са повече от оптимистични.

      Където плюе Груйката, цената на артията лети.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Баса е за всички приходи без тези от телекомуникационния бизнес в Азия. В случай, че с времето се появят приходи от услуги свързани с IoT бизнеса са включват. Към момента такива няма. Това бяха условията.
        Басът не е ли написан черно на бяло назад в темата, че не ми се рови?

        Коментар


        • Мнения за тази оценка?
          Fundamentals TeamViewer AG
          Dividend (2020) 0.00
          Dividend yield in % 0.00
          P/E Ratio 63.90
          Profit per share 0.52
          Number of shares 201.07 m
          Market capitalization 6.47 bn
          Last edited by BiserIvanov1; 30.05.2021, 16:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Груев, добре знаеш, че баса ви с 4Д не е за това. Като човек, познаващ добре "психологията на заека", следях с интерес развитието на темата за да видя точния момент в който ще се отметнеш. Предвид факта, че това обстоятелство настъпи значително по-рано от прогнозата ми, очакванията ми за акцията са повече от оптимистични.

            Хмммм

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob

              Тук в тази тема май сте се събрали майтапчии, които се правят, че говорят сериозно. Всъщност какво значи "умопомрачително P/Е" ? значи ли много голямо? Щото сравнено с ПИБ е около 4 пъти по-голямо

              Ти верно ли не си от "събралите се" ;- голям майтап ще стане да знаеш, но Ти Си Знаеж Де!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                С 4Д басът е за продажби само на устройства (стоки) над 70 милки на годишна консолидирана основа - колкото и да връткат кухи продажби, едва ли ще успеят. Ма как да е, казал съм си мнението отдавна, да не се повтарям
                Груев, добре знаеш, че баса ви с 4Д не е за това. Като човек, познаващ добре "психологията на заека", следях с интерес развитието на темата за да видя точния момент в който ще се отметнеш. Предвид факта, че това обстоятелство настъпи значително по-рано от прогнозата ми, очакванията ми за акцията са повече от оптимистични.


                Коментар


                • Баса е за всички приходи без тези от телекомуникационния бизнес в Азия. В случай, че с времето се появят приходи от услуги свързани с IoT бизнеса са включват. Към момента такива няма. Това бяха условията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                    Само ако е взел апартамента на Варна. .. а можеше Балчик.. ако не - Бургас
                    По същество- очаквана до тук печалба между 4 - 5 млн лв за първо тримесечие, както вече писахме назад.
                    Което ни мята на годишна прогноза над 20 млн. И над плондера МЦХ. Което прави Dddd да прибере на Груйката баса без голямо усилие. Което ще повод да отбележим с джентълменски наздравици между "ортаци по оръжие".
                    Също прави умопомрачително P/Е което прогнозирам ако в края на годината отново порасте и БайВелю продаде, ще обърка много пчеличките в кошера от двора на съседната къща.
                    Но Батя ще стиска като щастлив булдог книжата и няма да се поддаде
                    С 4Д басът е за продажби само на устройства (стоки) над 70 милки на годишна консолидирана основа - колкото и да връткат кухи продажби, едва ли ще успеят. Ма как да е, казал съм си мнението отдавна, да не се повтарям
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                      Само ако е взел апартамента на Варна. .. а можеше Балчик.. ако не - Бургас
                      По същество- очаквана до тук печалба между 4 - 5 млн лв за първо тримесечие, както вече писахме назад.
                      Което ни мята на годишна прогноза над 20 млн. И над плондера МЦХ. Което прави Dddd да прибере на Груйката баса без голямо усилие. Което ще повод да отбележим с джентълменски наздравици между "ортаци по оръжие".
                      Също прави умопомрачително P/Е което прогнозирам ако в края на годината отново порасте и БайВелю продаде, ще обърка много пчеличките в кошера от двора на съседната къща.
                      Но Батя ще стиска като щастлив булдог книжата и няма да се поддаде
                      Представи си ако се подкваси морето ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        При вас да не би да се търсят вече хора с икономически познания?
                        Можеш да оферираш Батя на лични, че тука много зацапахме темата.
                        Само ако е взел апартамента на Варна. .. а можеше Балчик.. ако не - Бургас
                        По същество- очаквана до тук печалба между 4 - 5 млн лв за първо тримесечие, както вече писахме назад.
                        Което ни мята на годишна прогноза над 20 млн. И над плондера МЦХ. Което прави Dddd да прибере на Груйката баса без голямо усилие. Което ще повод да отбележим с джентълменски наздравици между "ортаци по оръжие".
                        Също прави умопомрачително P/Е което прогнозирам ако в края на годината отново порасте и БайВелю продаде, ще обърка много пчеличките в кошера от двора на съседната къща.
                        Но Батя ще стиска като щастлив булдог книжата и няма да се поддаде
                        Last edited by mecka_stryvnica; 30.05.2021, 11:19.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Очаквам удвояване на цената на артията за отрицателно време.
                          А ДАНО!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
                            Моля наистина за твоите извинения! Прав си!
                            Извинявай! Статистиката е, че безумците, напориститите и оптимистите движат света! Консервите като мене са спирачка! Успех на новаторите!
                            Приемам извиненията, защото вярвам, че са искрени.

                            Впрочем, преди време правих едно изследване, което показа че растящите компании наемат оптимисти, а западащите - скептици. Но за всеки си има място под слънцето...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Дали на някой колеги ще започне най-сетне да им светка под шапките, че онази табличка с нивата за бонус в акции, не е изсмукана от пръстите...
                              ... и че е базирана на консервативна оценка?

                              Коментар


                              • Очаквам удвояване на цената на артията за отрицателно време.

                                Коментар

                                Working...
                                X