IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Звънчето дрънна
    преди няколко дена не издрънча ли пак

    Коментар


    • Звънчето дрънна

      Коментар


      • Чакам, чакам, ама на дънната звънчето не дрънка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Май дойде време да хващаме асансьора за нагоре
          Когато продадеш късия ще ти поверваме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Той се е подсигурил ! Като има от късия фонд накъдето и да отиде борсата все може да го разпъва !
            Работата малко е "И да паднем и да бием, все ще се напием"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Свирачев, акордеона ще го разпъваш ли.
              Той се е подсигурил ! Като има от късия фонд накъдето и да отиде борсата все може да го разпъва !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Май дойде време да хващаме асансьора за нагоре
                Свирачев, акордеона ще го разпъваш ли.

                Коментар


                • Май дойде време да хващаме асансьора за нагоре

                  Коментар


                  • Абе разваляйте ги вече тези елхи, празниците минаха отдавна !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Писано преди 2 месеца

                      Поствам го защото тази фигура "Елхата" ,ми е любимата
                      Който ти се вързва и на тези глупости, много хляб и загуба ще има да яде
                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • Цирка явно е затворен и клоуните работят от вкъщи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Чисто технически ако говорим Алтерко рисува така наречената фигура "Елха" .Виждали сме я много пъти,играли сме я много пъти,нищо ново или интересно.


                          https://invst.ly/wmk1r


                          Не е препоръка за каквото и да е.Всеки чертеж е само с обучителна цел.

                          Писано преди 2 месеца

                          Поствам го защото тази фигура "Елхата" ,ми е любимата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Не е по темата за Алтерко, затова ще се изкажа, без да засягам компанията, както обещах да не правя един месец. И аз съм от дъртите, въпреки крехката ми възраст от 42 години
                            ....
                            Бъдете здрави и успешни, И с по-малко фантасмагории - все пак в този форум има и много младежи, които не познават онези времена
                            След като тогава си бил на 20 г току шо хлапак недоучил няма как да знаете какво се е търгувал как и защо,
                            2022 - 42 = 1980
                            2002 - 1980 г. = 20г.
                            да видим кой се прави на голямата работа без да има кьорава сделка до 2000г.
                            Останалото което изтрих от цитата дори не го изчетоха, първото изречение беше достатъчно да покаже, че когато във форума се тупаш в гърдите за професионалист, не винаго означава че и в реалността си такъв. По-скоро - обратното
                            Бъдете здрави и успешни, И с по-малко фантасмагории - все пак в този форум има и много младежи, които не познават онези времена
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Не е по темата за Алтерко, затова ще се изкажа, без да засягам компанията, както обещах да не правя един месец. И аз съм от дъртите, въпреки крехката ми възраст от 42 години и помня онези времена. Каквото и да си говорим, борса в реалния смисъл на думата нямаше докъм 2004, реално 2005 с компенсаторките на БТК. Помня и как някои хора, включително такива от форума, натрупаха първоначалния си капитал, като ходеха и буквално крадяха боновите книжки от втората вълна на масовата приватизация на бабите по селата, давайки им да разпишат разписки по прехвърлянето им, като уж им даваха дивидент. Схемата беше доста проста и много народ, отново да кажа - включително и от форума, без да споменавам имена, захлебиха от нея. Някои няма да си го признаят, други още ги е срам от този първороден грях при натрупването на капитала им....

                              И да, 2004-2007 бяха не златни, ми не знам как да ги нарека години на БФБ (няма да правя аналогии с миналата година тук, щото нали съм обещал) - пари на чужденци, липса на качествени компании, в които да се инвестира, перспективи на макс, ипо-та на макс, надуване на още по-голям макс и т.н. Да, наистина много хора станаха милионери тогава с жълти стотинки - не една и две компании направиха по 100 пъти, не процента, а пъти за 3-4 години, а десетки пъти направиха комай всички на борсата.

                              Проблемът на милионерите от онзи период беше, че не знаеха кога да спрат и в алчността си загубиха всичко или почти всичко (пак няма да споменава имена) - с немъчените пари, а и когато не си особено грамотен финансово и не знаеш какво е пиър, а западна борса си виждал само на картинка, щото прилъгваш чужденците у нас, седейки на телефонната слушалка и чакащ обаждане къде колко ще се купува, щото еди кой си маляка е подготвил ордер за един милион и ти го фронтрънваш с вътрешно инфо, това е съвсем нормалното състояние на нещата. Който си е взел поука от тогава, взел си, който не е - за негова сметка си е. Аз се включвам само защото балоните и финансовите схеми ги надушвам отдалеч, а и много мразя да се лъжат новобранците, като им продаваш набалончени активи, докато ги лъжеш какви невероятни перспективи има и накрая, като падне цената, обясняваш, че вече си продал и само балъците са купували на тези цени.

                              Та така - с акции се занимавам от 95-6, ако не ме лъже паметта, когато дядо ми купи акции на Хранков и изгоря стабилно (алтернативата беше да си вземе апараметн в града на мечтите на Анжел ). После с масовата вълна 1 и 2, после като студент с дребни врътки (основно с любимото ми Соди) - печелил съм, губил съм и винаги в разумни граници и на бфб, и в чужбина, където също правихме дребни врътки с един приятел, местен жител. единственият ми голям пропуск, за който изпитвам някакво съжаление, е биткойна на 5-7 долара - така и не повярвах, че човешката глупост може да достигне чак такива висоти, поради което пропуснах ползи за милиони. Мой си проблем и сега не се оплаквам.

                              Бъдете здрави и успешни, И с по-малко фантасмагории - все пак в този форум има и много младежи, които не познават онези времена
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Велик отбор бяха!

                                Коментар

                                Working...
                                X