IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kilimandjaro

    Адвокате, няма как да си адекватен в дискусията, ако си вкарал половината форум в игнор-лист.
    Явно не четеше половината постове и после се получава така, че флудиш безобразно!
    ВСЕКИ СЕ ИЗЛАГА според възможностите си.
    вече те е бан-ал
    гаранция

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
      С тези разпродажби само се отваря възможността за арбитраж във Франкфурт.
      супер! Ти направи ли някой лев? Мен повече ме интересува как мога да шортя от там? Ако кажеш и реализирам печалба - ще черпя

      Коментар


      • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

        Както върви да не напипа някое тлъсто репо?
        Едва ли.. Аз излязох окончателно от Алтерко на 2ри и 3ти декември (деня на Инвалида ) , като си признавам, че малко пропуснах върха от 28.
        Просто сега цената леко почва да блазни.
        @kilimandjaro Нямам в Агрия, за съжаление, но може и да се промени тези дни. Доверие не смятам да го продавам до края на тази година, виж за попълване, да както и направих наскоро.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

          Според мен дългосрочно се отправя към справедливата си стойност .

          За съжаление на инвестиралите в шита няма и ликвидност за изход .
          Точно така е, за съжаление. Докато тук дребни и средни играчи можеха да си продават хартишките без да рутят цената на по 23-24 лв, там с дребни сделки може да рутят мощно морганика, защото нямат никаква ликвидност. 300 хил хартишки - за кого по-напред. Ако тръгнат да излизат ще го срутят. Той си беше колос на глинени крака - просто беше спуснат така с парашут в Ipo-то

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

            Според мен дългосрочно се отправя към справедливата си стойност .

            За съжаление на инвестиралите в шита няма и ликвидност за изход .
            За Алтерко ли говориш? И аз така мисля, цена над 10 лева тук, при сегашните резултати, говори за мега балон. А догодина, когато освен забавяне на темпа на растеж, започнем да виждам и спад, нещата ще си дойдат и до едноцифрените стойности, откъде тръгна финансовият инженеринг и вЕрата
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Тук ли съм го чел - че тези имали достатъчно запаси на склад, чипове и т.н. за да произвеждат 1 година напред. това беше преди няколко месеце ... да, ама и това се оказа невярно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение

                Морганика отива към 2 лв под Ipo-цена и няма да ни учуди и тройка спатия да направи
                Според мен дългосрочно се отправя към справедливата си стойност .

                За съжаление на инвестиралите в шита няма и ликвидност за изход .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                  Морганика на 18 кинта !?!?

                  WTF !?!?
                  Морганика отива към 2 лв под Ipo-цена и няма да ни учуди и тройка спатия да направи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                    Ако падне с още левче, бих се размислил сериозно дали да не се върна скоропостижно. Дълбока корекция ще се окаже.
                    A ако падне с 2 лв вероятно всички ще излизате от Агрия и Доверия и ще влизате обратно тук ли ?
                    А не се ли губи смисъла от влизането в Агрии и Доверия по текущи цени в този случай конкретен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                      Ако падне с още левче, бих се размислил сериозно дали да не се върна скоропостижно. Дълбока корекция ще се окаже.
                      Е нека има малко радост и за завистливите хейтърчета.. Че беше много тежка година за тях

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                        Гледам, че за пореден ден познавам посоката, пък ти си лай колкото искаш. Аз ви чакам на 18 + кинта
                        за влизане ли говориш? много рано, на батката вече казах- едноцифрени, той реши да ми се подиграва(като обикновенно) ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                          Ако падне с още левче, бих се размислил сериозно дали да не се върна скоропостижно. Дълбока корекция ще се окаже.
                          Както върви да не напипа някое тлъсто репо?

                          Коментар


                          • Ако падне с още левче, бих се размислил сериозно дали да не се върна скоропостижно. Дълбока корекция ще се окаже.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                              Гледам, че за пореден ден познавам посоката, пък ти си лай колкото искаш. Аз ви чакам на 18 + кинта
                              Морганика на 18 кинта !?!?

                              WTF !?!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                                Объркал си темата .

                                Дългосрочните са в Морганика !
                                Гледам, че за пореден ден познавам посоката, пък ти си лай колкото искаш. Аз ви чакам на 18 + кинта

                                Коментар

                                Working...
                                X