IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
    Ма питай го как ги вади тез %. Доколкото знам 30% от 30 лв при листването Франкфурт прави 21лв. - Ма сме много далече от 21, Сега сме 24,4.
    Ако и графиките така ги прави като %тите, влизам му в положение на Баце когато се изтърси - "ми такъв е матряла"!
    В тая тема откъде са ви намирали все такива Айнщайновци ?

    Най-висока цена - Най ниска такава в Германия е -29% .Данните са официални и са взети от борсата във Франкфурт.
    За още по -голямо разбиране и улеснение на матряла съм постнал и графика от борсата във Франфурт и там също си пише колко е.Но като няма нищо между ушите ,аз какво мога да направя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!
      Ма питай го как ги вади тез %. Доколкото знам 30% от 30 лв при листването Франкфурт прави 21лв. - Ма сме много далече от 21, Сега сме 24,4.
      Ако и графиките така ги прави като %тите, влизам му в положение на Баце когато се изтърси - "ми такъв е матряла"!
      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Аз да не го изчислявам с химикала като теб ве ахмак. Виж на чертежа си пише всичко -29.17% в Германско от върха.Това са ФАКТИТЕ

        И след листването , единствения ден който е зелен, е вчера със скромните +0.81% като през този така наречен зелен ден ,обема е САМО 181 акции в Германско. Това също е ФАКТ !

        Отвреме навреме пускат такива уж "зелени" дни без обем на балъците да клъвнат ,че са ударили някакво дъно.И виждаме ,че действа.

        Аз тея игри откога ги играя,ти си бил 1 клас сигурно.
        Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Виждам хубаво на графиката, кажи сега от покупките на връх 28 колко спечели досега?
          Ако си бил на Фра - значи си се набълбукал и повече.
          Не съм се набълбукал. В грешка си, както винаги.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Петрунке, ти наистина си пълно разочарование.
            ДНед артията е 24,80 и катери яко нагоре, а моментният връх беше 28 кинта.
            Я сметни пак, щото по математика си имала само двойки, докато си се мъчила да изкласиш.
            Аз да не го изчислявам с химикала като теб ве ахмак. Виж на чертежа си пише всичко -29.17% в Германско от върха.Това са ФАКТИТЕ

            И след листването , единствения ден който е зелен, е вчера със скромните +0.81% като през този така наречен зелен ден ,обема е САМО 181 акции в Германско. Това също е ФАКТ !

            Отвреме навреме пускат такива уж "зелени" дни без обем на балъците да клъвнат ,че са ударили някакво дъно.И виждаме ,че действа.

            Аз тея игри откога ги играя,ти си бил 1 клас сигурно.
            Last edited by petrg5s; 04.12.2021, 06:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Розов, посоката е яко, ама яко нагоре!
              Виждам хубаво на графиката, кажи сега от покупките на връх 28 колко спечели досега?
              Ако си бил на Фра - значи си се набълбукал и повече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Между другото - бруталната пързалка е ежедневие за тая акция вече
                Знам че ти е гадно, ама от алчност се навря самичък там.
                Розов, посоката е яко, ама яко нагоре!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Розов, нищо от това, което си написал, не е вярно. Лошият живот, който водиш, е замъглил разсъдъка ти.
                  Превърнахте се в палячовците на форума с глупавите и малоумни прогнози за срив при Алтерко.
                  Между другото: Бруталното рали тепърва предстои.
                  Между другото - бруталната пързалка е ежедневие за тая акция вече
                  Знам че ти е гадно, ама от алчност се навря самичък там.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Петрунке, ти наистина си пълно разочарование.
                    ДНед артията е 24,80 и катери яко нагоре, а моментният връх беше 28 кинта.
                    Я сметни пак, щото по математика си имала само двойки, докато си се мъчила да изкласиш.
                    Ми да, от 28 до 24 голямо катерене ще е било Като сопол.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Ти май живееш в някаква друга реалност,защото ФАКТИТЕ показват,че Лещерко се срути -29% от върха за само 8 дена .
                      Бруталното рали свърши.Предстои нещо друго много по-брутално



                      https://i.imgur.com/qIBBsKH.jpg



                      Петрунке, ти наистина си пълно разочарование.
                      Днес артията е 24,80 и катери яко нагоре, а моментният връх беше 28 кинта.
                      Я сметни пак, щото по математика си имала само двойки, докато си се мъчила да изкласиш.
                      Last edited by Три без коз; 04.12.2021, 11:08.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Превърнахте се в палячовците на форума с глупавите и малоумни прогнози за срив при Алтерко.
                        Между другото: Бруталното рали тепърва предстои.
                        Ти май живееш в някаква друга реалност,защото ФАКТИТЕ показват,че Лещерко се срути -29% от върха за само 8 дена .
                        Бруталното рали свърши.Предстои нещо друго много по-брутално



                        https://i.imgur.com/qIBBsKH.jpg




                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Долавям че вече си изнервен, млад падаван Не стига че цената се срина, ами и оборота - сега на кого ще продаваш артиите?
                          Розов, нищо от това, което си написал, не е вярно. Лошият живот, който водиш, е замъглил разсъдъка ти.
                          Превърнахте се в палячовците на форума с глупавите и малоумни прогнози за срив при Алтерко.
                          Между другото: Бруталното рали тепърва предстои.
                          Last edited by Три без коз; 03.12.2021, 20:27.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                            Аз купувам в зона "Капитулация" .Той знае къде е това

                            Ти отдавна си капитулирала.
                            Но като се пукне пъпката при едни други две артии, дето сега ги набалончвате и ще пълзиш и ще се заливаш в рев да ти опростят кредитите, щото няма кво да ядеш.
                            Ти да не сестра на ушатия герой от "кросовете на архитекта".
                            Петрунке, жал ми е да те гледам как си потънала дълбоко в мръсния канал, а се заяждаш с хора, които трупат тлъсти печалби.
                            Но това си е твой проблем, разбира се.
                            Last edited by Три без коз; 03.12.2021, 20:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Не стига че цената се срина, ами и оборота - сега на кого ще продаваш артиите?

                              Аз купувам в зона "Капитулация" .Той знае къде е това

                              Last edited by petrg5s; 03.12.2021, 19:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Петрунгелчо, ти гледай при атерата и доверието, като започне срива, тук какво излитане ще има.
                                Мушморок заблуден.
                                Долавям че вече си изнервен, млад падаван Не стига че цената се срина, ами и оборота - сега на кого ще продаваш артиите?

                                Коментар

                                Working...
                                X