IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Момци,ние сме тук да анализиране и правим пари.Изобщо не ме интересува тази компания дали е българска,испанска или гръцка.

    Но...да се върнем по същество.Е ,тук един последен безплатен урок за лапни-шараните.

    Така...Лещперко от върха продапада ли пропада -28% вече ,но днес направил +2% и голямата работа станала
    Бруленето свършило,разни ловци на сомове и други екзотики се появиха хахахах

    Но нека погледнем и нещо друго.В единствения зелен ден на Лещперко от 7-8 дена насам,ОБЕМА е някъв много масивен.Впечатляващо и респектиращо ОГРОМЕН Има няма 181 акции за деня до момента в Германия.И това за държава като Германия .А на чертежа,този обем даже не се и вижда.

    Оттам идва и логическия въпрос.Щом има обем когато цената пада,а няма такъв когато се качва ,къде се намирам аз ?
    И всъщност ,кой кого брули? ахахахаа (в случая ЩЕ брули)



    https://i.imgur.com/LVVfUhZ.jpg




    Last edited by petrg5s; 03.12.2021, 17:04.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
      • Има само едно нещо, което се приемало по-тежко от личния провал и това бил чуждия успех.
      Не по темата но повече ми харесваше предишния ти аватар бе бро. Сега с някакви мазни бургаски ножки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
        Пичове с изписаното в темата отново доказахме защо в българския казан няма кой да ни пази, и как ние сами си се пазим! Успех на всички
        • Има само едно нещо, което се приемало по-тежко от личния провал и това бил чуждия успех.

        Коментар


        • Пичове с изписаното в темата отново доказахме защо в българския казан няма кой да ни пази, и как ние сами си се пазим! Успех на всички

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

            Болката ще е в атера.
            Ма ти си сЕди тука и си губи времето с клавиатурата!
            Абе то и в Атера не е зле да има човек, ама моето там е нюню 2,96%. всяко си има предимства и от другите неща

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Аз не разбирам какъв е тоя болен оптимизъм тук.Явно ще има повече болка.

              Тука видях и разни ловци на дъна,а това по принцип са най-слабите трейдъри (ловците на дъна) .Щото почти винаги ловят един по-дебел хахаха

              Иначе гледам интереса в Германско е "огромен" .Само 20 акции за няколко часа.Ми те за кафета дават повече




              Болката ще е в атера.
              Ма ти си сЕди тука и си губи времето с клавиатурата!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                Обяснил съм го , който не го разбира какво имам предвид си е за негова сметка. Разбирам, защо толкова лесно печеля на БФБ
                Евала, още един. Адмирации тогава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                  Ами обоснови се, ако има нещо да казваш. Сам си пишеш увеличенията и за двете нещ но тренда е надолу викаш, да не да пишеш за едно пък да гледаш Q1 към Q2 и т.н за тази година. Нормално е за една нова компания да расте не само на годишна а и на Q база и е нормално в един момент да има някакво насищане.
                  То реално ако вземем да сравняваме и на Apple Q-тата им не са ОК и има насищане и спадане ама не съм им видял акциите на по 3 кинта цените. Сега ще речете пак глей го тоа сравнява с Апъл, ми дайде по-добро сравнение и ще си отговорите.
                  Исега мислител ще каже виж ZOOM 50% надолу за една година, ама и потребителите му така ги оцениха, не става тая шитня, Тиймс-а го уби това е и е доста различно но все пак беше сравнено с него. Дали купилите сега ще са ОК най-вероятно да, купилите на 3 лева изобщо не им дреме в момента.
                  Въпроса накрая е и да има бърст, което никога не е изключено да не е в теб черния петър. Самата истина, но не е ли така навсякъде. Едно време Енрон някой да е викал баси балона и т.н?
                  Обяснил съм го , който не го разбира какво имам предвид си е за негова сметка. Разбирам, защо толкова лесно печеля на БФБ
                  мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                    Аз наричам това четене с разбиране. Хайде вникнете в изречението ми.
                    Ами обоснови се, ако има нещо да казваш. Сам си пишеш увеличенията и за двете нещ но тренда е надолу викаш, да не да пишеш за едно пък да гледаш Q1 към Q2 и т.н за тази година. Нормално е за една нова компания да расте не само на годишна а и на Q база и е нормално в един момент да има някакво насищане.
                    То реално ако вземем да сравняваме и на Apple Q-тата им не са ОК и има насищане и спадане ама не съм им видял акциите на по 3 кинта цените. Сега ще речете пак глей го тоа сравнява с Апъл, ми дайде по-добро сравнение и ще си отговорите.
                    Исега мислител ще каже виж ZOOM 50% надолу за една година, ама и потребителите му така ги оцениха, не става тая шитня, Тиймс-а го уби това е и е доста различно но все пак беше сравнено с него. Дали купилите сега ще са ОК най-вероятно да, купилите на 3 лева изобщо не им дреме в момента.
                    Въпроса накрая е и да има бърст, което никога не е изключено да не е в теб черния петър. Самата истина, но не е ли така навсякъде. Едно време Енрон някой да е викал баси балона и т.н?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Отишъл един човек на врачка.Стигнал до тях, чукнал на вратата.От вътре се чуло "Кой е?"...Човека си казал "И тая е една врачка...." и си тръгнал....Та така....много си в час.
                      Шаро, боли ме оная работа дали съм в час за някви канибали или не.
                      Last edited by petrg5s; 03.12.2021, 13:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                        Миналият черен петък са продадени 320 000 устройства, а този 400 000
                        Миналият черен петък продажбите са 7 млн, а този петък са 9 млн
                        ----------------------------------------
                        Наричаме това растящ тренд, а не спадащ! Грешни са ви дефинициите!
                        Аз наричам това четене с разбиране. Хайде вникнете в изречението ми.
                        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                        Коментар


                        • Може да е стара новина, но за мен е новост - Алтерко вече може да се търгува във Франкфурт през Interactive Brokers.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Кви са тея канибали?
                            Отишъл един човек на врачка.Стигнал до тях, чукнал на вратата.От вътре се чуло "Кой е?"...Човека си казал "И тая е една врачка...." и си тръгнал....Та така....много си в час.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                              Мани го Алтеркото .......кажи нещо за новата звезда Канибалите
                              Кви са тея канибали?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                Аз не разбирам какъв е тоя болен оптимизъм тук.Явно ще има повече болка.

                                Тука видях и разни ловци на дъна,а това по принцип са най-слабите трейдъри (ловците на дъна) .Щото почти винаги ловят един по-дебел хахаха

                                Иначе гледам интереса в Германско е "огромен" .Само 20 акции за няколко часа.Ми те за кафета дават повече

                                Мани го Алтеркото .......кажи нещо за новата звезда Канибалите

                                Коментар

                                Working...
                                X