IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

    Извинявай Тони, но ти като си виждал на живо автомат стрелял ли си с него по човек, защото аз съм стреляла и по мене също! Има разлика!!! В Израел има приказка: ако извадиш оръжие стреляй иначе не го вади!!! Има и по лоша приказка: ако си тръгнал да убиваш, то трябва да си готов да умреш! Но това са далечни неща от финансите и не толкова далечни от събитията в Украйна!
    Надявам никога да не ми се налага , но това е извън темата.
    Last edited by tony1975; 05.03.2022, 06:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Днес имам 2 сделки тук
      Голямото реване тепърва предстои!
      А ти днес си купил и то два пъти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

        Ти си била скрит талант!
        не съм талант! само препатил човек, имам доста опит, това е, видяла съм доста и на пазарите и другаде!
        IM d best

        Коментар


        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

          Извинявай Тони, но ти като си виждал на живо автомат стрелял ли си с него по човек, защото аз съм стреляла и по мене също! Има разлика!!! В Израел има приказка: ако извадиш оръжие стреляй иначе не го вади!!!
          Ти си била скрит талант!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            И аз - все Карол ми продава....някой дето е виждал автомат само в играта Counter Strike се е притеснил
            Извинявай Тони, но ти като си виждал на живо автомат стрелял ли си с него по човек, защото аз съм стреляла и по мене също! Има разлика!!! В Израел има приказка: ако извадиш оръжие стреляй иначе не го вади!!! Има и по лоша приказка: ако си тръгнал да убиваш, то трябва да си готов да умреш! Но това са далечни неща от финансите и не толкова далечни от събитията в Украйна!
            Last edited by buyvalue; 04.03.2022, 22:37.
            IM d best

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Днес имам 2 сделки тук
              при мен са 6 от 33 общо за деня,- и всички под 16,2 до16 е и???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                "Печалбата след данъци на компанията е за 15,548 млн. лева в края на декември 2021 г. при 13,438 млн. лева година по-рано, или с почти 16% повече."

                Коментари?
                приятел с транспортна фирма спира тир с 1 тон резервоар в Полша, за да зареди. Казват му лимит на кола 30 литра??? Псува и отива на следващата. Там лимитът е 100 л. на кола!!! Пак нищо за тир с хладилни камери и 1 тон резервоар!
                С риск томислав дончев да ме пише агитка на герб /а не съм/ има проблем с горивата, а Алтерко е 99% прекупвач, чакащ доставки!
                Няма друг коментар освен мрачно бъдеще!!!
                Last edited by buyvalue; 04.03.2022, 22:23.
                IM d best

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Днес имам 2 сделки тук
                  И аз - все Карол ми продава....някой дето е виждал автомат само в играта Counter Strike се е притеснил

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Днес имам 2 сделки тук
                    Чакай бре, "елхата" още не е завършена

                    Коментар


                    • Днес имам 2 сделки тук

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                        "Агресивен шаран" да каже какво стана с прословутата му фигура " Двойна гънка" ?

                        И да каже какво стана с 200 ема и 200 ма.Нали бяха УЖ отгоре,цената отскочила от тях ,и той затова купил .Или са били ВЕЧЕ пробити,а той не знае,както му казах

                        ,разпъва лакардията

                        Коментар


                        • "Агресивен шаран" да каже какво стана с прословутата му фигура " Двойна гънка" ?

                          И да каже какво стана с 200 ема и 200 ма.Нали бяха УЖ отгоре,цената отскочила от тях ,и той затова купил .Или са били ВЕЧЕ пробити,а той не знае,както му казах
                          Last edited by petrg5s; 04.03.2022, 17:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Включи се обратното изкупуване.
                            Все пак е по-кораво от Доверие

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              то още не е гласувано!
                              Друго имах предвид
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Включи се обратното изкупуване.
                                то още не е гласувано!

                                Коментар

                                Working...
                                X