IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аз казах BASTA на МТЕЛ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4и40 Разгледай мнение
    Аз пък чакам да стане м. ноември, за да се разкарам от тях....
    И на мен ми минава през умра да се махам от тях, таксите им станаха космически вече...
    Интериорни Врати

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Аз пък чакам да стане м. ноември, за да се разкарам от тях....
      Чичо, Колкото по-рано -- толкова по-рано.
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Виж не мога да кажа същото за пенсионната си компания...
        Па аз мислим да са пенсионирам поединично, да го ева

        Коментар


        • Аз пък чакам да стане м. ноември, за да се разкарам от тях....

          Коментар


          • Аз пък днес получих писмо, че получавам 10% отстъпка до края на 2011 върху каквото си пожелая и ми се извиняват за проблемите от началото на годината. Епа почуствах се много приятно, не мога да отрека. В крайна сметка така една компания се грижи за клиентите си, едно "извинете, сгрешихме много" помага много. Виж не мога да кажа същото за пенсионната си компания...

            Коментар


            • На няколко пъти опитвам да узная оставащите ми минути от остъпката, т.к. само преди 4 дни си смених плана. Оттам винаги мило момиче ми отговаря, че ме прехвърля на колега, който ще ми даде данните и току ме забравят, с пусната латерна по линията, до свършване на батерията...

              Коментар


              • мтел

                Благодаря много.Дано операторите на виваком бъдат по-мили и нямат такива проблеми със системата си,от всякъде искат пари на обикн данъкоплатец а нямат елементарно отношение спрямо клиентите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Малко трябва да се вземат в ръце! Пък ние трябва да си търсим правата.
                  Много точно казано! Верно е, че се оплескаха доста след тази прословута смяна на системата и отне цяла вечност да я оправят, но сега вече са ок нещата.
                  @Наталия, не ми се вярва да тръгнат да ви съдят ако не сте просрочили плащанията прекалено дълго. Така че поетапно плащане, когато имате възможност. А това, че края на договора наближава е добре, само че не мога да дам съвет към кого да отидите. Бил съм и на другите оператори. Не са по-добри. Дори се преместих от глобул в мтел. Имам и на вива. Преди мтел нямаха толкова конкурентни цени, но сега поради една или друга причина не отстъпват по предложения на другите.

                  Коментар


                  • м тел

                    от близо 10 години с мъжа ми сме клиенти на м тел.За обслужването нямам думи.Под всякаква критика.Проблема е че имаме 2 фактури, които били с изтекъл срок и ни спряха тел.Тези фактури са от мес когато имаха срив в системата и се натрупаха по няколко сметки на веднъж.Не съм прекъсвала месец в който да не съм плащала сметката си, а сега за лоялност ни спряха.Не съм виновна,че нямах ме фактури а на днешно време ми е непосилно да ги плащам на веднъж(сумата е 120 лв.).Моля ви кажете ми ако не ги платя могат ли да заведат дело срещу мен за да си ги вземат?Съпругът ми направо е побеснял и не знаем какво да правим.Договорите ни изтичат през месец септември.Дайте ми съвет!

                    Коментар


                    • м тел

                      Значи толкова съм възмутена, не само от обслужване, но и от услугите им. А тези дечурлига,които работят там ги съжалявам. Но има и такива,които в името на някаква мистериозна кариера, се държат нагло и безочливо сякаш мтел е техен.Почти, във всички договори пише-потребителя няма право на това,няма право на онова...А когато трябва да пишат,затова когато ТЕ НЕ СИ ИЗПЪЛНЪЛНЯВАТ ЗАДЪЛЖЕНИЯТА- за този казус нищо не пише. Моля всички потребители да се съюзим и да спрем да плащаме, Тогава не КЗК но и парламента нчма да им помогне.

                      Коментар


                      • Това "от М-тел са тъпи кратуни" много ми хареса и реших да се включа. Аз съм дългогодишен техен клиент (над 10 г) и нямах грам оплаквания, ама тази година нещо яко са се оплели и ми скъсаха нервите и на мен. След пусната жалба, описана старателно на дълго и широко с приложени към 10 страници от сметки и договори стигнахме до там че ми дават отстъпка от около 50 лв - обърнете внимание нямало грешки и корекции на фактири, всичко било наред, ама ми давали били отстъпка (сигурно съм им симпатичен). Сега се заемам с втори кръг жалби, вече ми е ясно горе-долу какво да очаквам и после ще пращам направо нататък по веригата. Аз за КРС смятам да се обърна, добри глобички им наложиха в последно време доколкото съм чел това-онова.

                        Малко трябва да се вземат в ръце! Пък ние трябва да си търсим правата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от knowitall Разгледай мнение
                          Ми с КЗК е сложно, защото ти трябва да заведеш дело и май трябва да се изръсиш някакъв процент от иска ти предварително....а бе общо взето беше направено, че частно лице потребител да отива само в КЗП
                          няма проблеми да си пусна нещата до КЗК - don't worry макар че не съм преглеждал законодателството в тази насока скоро. Стигне ли се до там, всичко ще е достатъчно мотивирано. проблемът е, че не искам да стигам до там, защото ползатат ми ще е нулева, ама от М-тел са тъпи кратуни и упорито ме тласкат натам, а в момента имам време и ще се занимая до края.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            не, точно на КЗК ще ги дам - рекламиране на пазарно предимство, което явно не прилагат. Глобите по точно тази точка са жестоки, а на дърбавата и трябват пари.....
                            С КЗП нещата са в пъти по-тегави и доста по-смешни във всички аспекти на това понятие. Пък и са задръстени от (в повечето случаи) меко казано малоумни жалби
                            Ми с КЗК е сложно, защото ти трябва да заведеш дело и май трябва да се изръсиш някакъв процент от иска ти предварително....а бе общо взето беше направено, че частно лице потребител да отива само в КЗП

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от knowitall Разгледай мнение
                              На КЗП може би ще ги даваш??
                              не, точно на КЗК ще ги дам - рекламиране на пазарно предимство, което явно не прилагат. Глобите по точно тази точка са жестоки, а на дърбавата и трябват пари.....
                              С КЗП нещата са в пъти по-тегави и доста по-смешни във всички аспекти на това понятие. Пък и са задръстени от (в повечето случаи) меко казано малоумни жалби
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                абсолютно те подкрепям - дал съм им срок до 10 дена да ми отговорят подобаващо на един доста сериозен казус и да ме възмесздят за него. предполагам, че няма да го направят, щото служителката на която се обадих се беше отнесла в облаците и само ми мънкаше по телефона. Е, ще ги дам на КЗК и доколкото им познавам практиката М-Тел ще ги друснат здраво - аз от това няма да спечеля, но като се рпавят на цигани, просто си го просят.
                                П.С. Отдавана да съм се разкарал от тях, но почти всичките ми приятели и познати са към М-тел, а са и спонсори на Левски
                                На КЗП може би ще ги даваш??

                                Коментар

                                Working...
                                X