IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аз казах BASTA на МТЕЛ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз МТел ги зарязах още преди три години, когато Глобул си подобриха покритието. Сега и от византийците ще изляза 100%.
    Някъде бях чел, че от Мтел разчитали на лоялността на клиентите си, по-голям цинизъм не бях чувал.

    Коментар


    • На всичко отгоре говорих с техния отдел Retail клиенти, и това което ми предложиха е да ми направят шест лева отстъпка от таксата за четири или пет месеца на базата на АКУМУЛИРАНИТЕ ОТ МЕН ТОЧКИ ЗА 9/ДЕВЕТ/ ГОДИНИ! Е, как да не им кажа, че аз такива фирми няма да продължавам да храня!

      Коментар


      • Да възможно е , но много зависи от това колко карти ще вземе фирмата ви!

        Коментар


        • Някой има ли корпоративни договори с Globul и Vivatel? За Globul съм чувал, че е възможно да се договорят много по-изгодни условия от обявените.

          Коментар


          • Подкрепа и от мен. Това е правилния подход към такива като тях. Още следващите дни и аз ще ви последвам светлия пример

            Коментар


            • Браво. Подкрепям отношението ти към мобилния оператор. Същите чувства храня и аз. След години лойално отношение имах глупостта да сключа корпоративен договор, при който сметките ми нараснаха с 30 до 50 % поради отброяване на минимум 30 секунди, а не както преди това до 15 секунда. Чакам с нетърпение договора да изтече.

              Коментар


              • Аз казах BASTA на МТЕЛ

                Аз казах BASTA на МТЕЛ след 9г плащане като поп. За толкова години, всички промоции които направихя бяха за нови клиенти, не се почуствах нито веднъж важен за тях клиент, не получих нищо като отстъпка, с изключение на някакви точки за които разбрах че мога да ползвам отстъпка от таксата за 5 /пет/ месеца ! С новите тарифни планове сметките мисе повишиха с 40% заради под черта тарифирането на първите 30 секунди. С една дума ни прецакаха отвсякъде. Да но вече се разведох с тях!
              Working...
              X