IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе я се стегнете малко бре. Във форума ако не пишеш поне веднъж дневно не се брои за легитимно ли?
    Отделно с такава емисия мислите ли, че точно до скъсаняците от форума ще опрат? Хайде малко по-сериозно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

      А казват ли дали работят в ИП, което ще отговаря за емисията

      Иначе хубаво са се ориентирали към хора с по-солидни портфейли като теб Все пак 100 мил. трябва да се събират.
      Да ти кажа сериозно трябва да се потрудят за да спечелят доверието ни ! Сърбали сме им попарата на всякакви тук, така че имаме едно наум !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от S600AMG Разгледай мнение

        На коя борса? На нашата ли? На която сигурно се търгуват има няма 10% от българската икономика. С печалба +34 мил. на колко очакваш да се листнат? На маркет кап от 200 милиона и да пуснат 51% фрии флоут ако искаш и P/E от 5 Компанията има над 25 години история. Нормално за мен е да търсят оценка от 13-15 P/E
        За такова P/E аз лично не бих дал и 1 стотинка. А и в този сектор...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Много ама много вярно, даже пишат съобщения и на лични и ми цитират статията от Капитал !
          А казват ли дали работят в ИП, което ще отговаря за емисията

          Иначе хубаво са се ориентирали към хора с по-солидни портфейли като теб Все пак 100 мил. трябва да се събират.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            В тая тема позитивни нагласи имат форумците с по "няколко" поста, както и тези извадени от фризера ... или си внушавам
            Много ама много вярно, даже пишат съобщения и на лични и ми цитират статията от Капитал !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Разбира се че има разлика, хаха едното го наричаме финансов инженеринг а другото е определено от борсата
              Че то ако се намери кой да им даде 100 мил за какво им е да гледат пилета?Това дето е живо и се брои на пролет
              или на есен не ми го хвали.
              Last edited by Grosss; 13.02.2018, 12:41.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                В тая тема позитивни нагласи имат форумците с по "няколко" поста, както и тези извадени от фризера ... или си внушавам


                Не, не си внушаваш, активирали са яко агитката за лов на балъци...
                Още даже проспект няма, ама като излезе смятай за всеки случай всичко делено на 2, е...дълговете може и по 2

                Както и да е, от друга гледна точка - не само градуса, ами и всичко останало до някоя друга годинка ще се търгува двойно по евтинко, по балонираните и повече.

                Коментар


                • В тая тема позитивни нагласи имат форумците с по "няколко" поста, както и тези извадени от фризера ... или си внушавам
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                    в БГ всеки нов субект на борсата следва да се третира като непочтен - до доказване на противното ... просто това тук е стандарта и "best practice" - какъвто е и модела в обществото: прееби другарче

                    положителен модел за преуспял бг бизнесмен има ли ? за подражание - например непарадиращ с положението си - и вече служещ с богатството си на обществото - построил училище, университет, или болница, или фонд за образование на сираци, или изпълняващ някаква мисия... или дори музей

                    и да има , то са някакви дребни изключения дето не се забелязват...
                    на БФБ е същото - провалена работа; имаше и нормални мажоритари които не бяха такива отначало...но с времето станаха ..." шо да не преебем дребните 5 % акционери след като всички други ги преебават и последствия няма..."

                    Като това ли: http://geroi.gradus.bg/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      хахаха, ти не си ли цениш парите, като искаш спонсорирай ги без нищо насреща !
                      Тарелка крилца за празниците

                      Коментар


                      • Хахаха, огромен брой хАртии Има ли разлика дали имаш 100 милиона хАртии по леФ или 1 милион по 100 лева? Това все едно да кажеш Електрото на Чез е много скъпо, защото една акция е двайсе бона
                        Разбира се че има разлика, хаха едното го наричаме финансов инженеринг а другото е определено от борсата
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • в БГ всеки нов субект на борсата следва да се третира като непочтен - до доказване на противното ... просто това тук е стандарта и "best practice" - какъвто е и модела в обществото: прееби другарче

                          положителен модел за преуспял бг бизнесмен има ли ? за подражание - например непарадиращ с положението си - и вече служещ с богатството си на обществото - построил училище, университет, или болница, или фонд за образование на сираци, или изпълняващ някаква мисия... или дори музей

                          и да има , то са някакви дребни изключения дето не се забелязват...
                          на БФБ е същото - провалена работа; имаше и нормални мажоритари които не бяха такива отначало...но с времето станаха ..." шо да не преебем дребните 5 % акционери след като всички други ги преебават и последствия няма..."
                          "the trend is your friend until the end..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                            100 милки за кокошки и яйца, да бе да, как пък не!
                            Имам отношение с Пикадили, ти я са пълни ......
                            Едно наум, две наум, три наум...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Не казах какво искам, просто коментирах че половин милиардна капитализация в летящ старт ми се струва неядекватна при 0лева борсова история. Соафрама е на 70 г. ако говорим за дълголетнитиците Но което вече каза, след като се замисли е че 13 е по-добре от 15, дори е много и то . Но не се съмнявам, че ще се пробват и на 18 )) Нека пробват, Както обаче вече казах, се съмнявам, че е адекватно и коректно емитиран капитала, пдобно на другите които сме видели с толкова огромен брой хартии и както каза кирето - много сме лъгани и трудно се хващаме вече ))) да се надяваме че има изклщчения, но едва ли, ако са увеличвали капитал преди 1-2 г. нещата са за мен с едно наум ))) иначе успех им пожелавам и на любителите на огромните капитализации - също
                              Хахаха, огромен брой хАртии Има ли разлика дали имаш 100 милиона хАртии по леФ или 1 милион по 100 лева? Това все едно да кажеш Електрото на Чез е много скъпо, защото една акция е двайсе бона

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mashinata Разгледай мнение

                                Аз предлагам да предложат цялото дружество за 10 милки, като ни дадат безплатни акции на форумците. Отделно искам и поне 20% дивидент и всяко ОС да е в Шератон с безплатни крилца, като с Кентъки! На мен ми става 6 на корема, като се сетя за мръвки, даже ще си поръчам едно Кентъки, точно в тоя момент
                                хахаха, ти не си ли цениш парите, като искаш спонсорирай ги без нищо насреща !

                                Коментар

                                Working...
                                X