IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

    Не сте прави, дружеството си е добро и е похвално да излезе на борсата. Нали всички искаме нови компании. Просто първоначалната цена според мен бе завишена.
    Вторият сигнал който ме отказа да участвам, бе предлагането на съществуващи акции от Мажовците, това според мен не бе редно
    .
    Това абсолютно никой не оспорва мисля !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Абе тя че не е пред фалит не е ! Ние само предупреждавахме, защото някои бяхте много въодушевени тук !
      Не сте прави, дружеството си е добро и е похвално да излезе на борсата. Нали всички искаме нови компании. Просто първоначалната цена според мен бе завишена.
      Вторият сигнал който ме отказа да участвам, бе предлагането на съществуващи акции от Мажовците, това според мен не бе редно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Мен най-много ме е яд затова, че споменавахте как доста хора за пръв път са ходили при ИП-та да си правят сметки заради Градус. Сега като видят -5% за нула време и лошо ще им стане. Ще им се изпарят на мига всякакви мераци за други инвестиции.....
        Точно в това е проблема, че на малкото нови осмелили се да участват тук сега ще им загорчи и едва ли повече ще си помислят за инвестиции на нашата борса ! А можеше ИПОто да се направи много по добре най вече като цена, а не само обещания за нещо в бъдещето ! Ако не беше Доверие, дори нямаше да бъде успешно !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
          Цената е паднала със 7 стотинки. Не е станало нещо кой знае какво. Говорите така че компанията е едва ли не пред фалит
          Абе тя че не е пред фалит не е ! Ние само предупреждавахме, защото някои бяхте много въодушевени тук !

          Коментар


          • Аз няма да се смоцитирам,че ще взема да пресоля супата

            Коментар


            • Маркетинг в действие. Направиха си реклама, като за продукта си и успяха.
              П.С. Имам малко, колкото да я следя.
              колкото толкова

              Коментар


              • Ужас! Супер грозотия !!!!! Алоооооо ПФБК, Рашковци, пенсии ?!?!? Кво се мотате?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Мен най-много ме е яд затова, че споменавахте как доста хора за пръв път са ходили при ИП-та да си правят сметки заради Градус. Сега като видят -5% за нула време и лошо ще им стане. Ще им се изпарят на мига всякакви мераци за други инвестиции.....
                  15%, понеже съм участвал над 20 аукциони по увеличение на капитала , ипо и т;н.....
                  бих споделил ,че акцията има м.мейкър който я е предлагал на доверчивите ....
                  Та той в близко време ще я върне на първоначални стойности аи по високо и после като изтече определения срок ще стане вече потопа.... Не е препоръка...
                  Нямам и никога не съм мислил да имам при това положение на борсата и икономиката в нашия и международния климат...

                  Коментар


                  • Цената е паднала със 7 стотинки. Не е станало нещо кой знае какво. Говорите така че компанията е едва ли не пред фалит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Благодаря на Енемона и Прокопитата за урока им, да не записвам вече на БГ ИПО
                      Не са нужни чак такива уроци, тези по математика от 7 клас биха свършили същата работа

                      Коментар


                      • Между другото, докато съм писал, съм прибрал малко бройчици и вече тази компаия мога да я смятам за много дребна позийцика в портфейла ми. ПРеди това имах само с цел да вдигна броя акционери.

                        П.П. Ако за някой има значение кой продава така на загуба - Елана при изсипването до 1,705.
                        Last edited by 15%; 09.08.2018, 16:24.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Благодаря на Енемона и Прокопитата за урока им, да не записвам вече на БГ ИПО

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Мен най-много ме е яд затова, че споменавахте как доста хора за пръв път са ходили при ИП-та да си правят сметки заради Градус. Сега като видят -5% за нула време и лошо ще им стане. Ще им се изпарят на мига всякакви мераци за други инвестиции.....
                            На БФБ всичко е възможно, даже и невъзможните неща се случват .

                            Коментар


                            • ПичОве... Тука Мажо за тия пари си продаде бизнеса, без дори да губи контрола и мажоритарния си дял. Той взе максимума от раздутия си капитал и му е през Дедовия за Пенсиите и какво очакват те от инвестираните пари в хартиите му. Докато парите за пенсии се инвестират по неведоми критерии и заради съответните отчисления под масата за мерИНДЖеите на фондовете, чакайте от умрЕл писмо...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                не можеш да имаш спекулантски дух при дружество, което се листва с доооста висок оценка - при която мажо е ОК да продава...забележи не им купиха акциите с които бяха склонни да се разделят на тази цена.

                                спекулантски дух може да има в дружества от съвсем друг тип и на съвсем друга оценка.

                                тук пенциите взеха многото акции и ще видим. ако се чакат едни други кой да надуе към края на отчетния период (важно е да имат доходност) може да има игра в центъра до 30-то число или там когато си правят оценките на портфейлите и после пак игра в центъра.
                                Май ще да е първият сценарий, но с лека корекция която предположих назад в темата

                                Коментар

                                Working...
                                X