IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
    Т.е. изтървах срока за Разпределението. Аз мислех да го приема но това онова и то минал срока.
    +1
    Нали сложиха възбрана на 276лв и няма друго предложение...Това знаех....
    Last edited by 4i40; 12.11.2021, 13:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

      За жалост си прав. То част от него отиде там още през лятото. Но и ние сме си виновни. Не видях някой да е оспорил одобрението на КФН или да е вдигнал глас по медиите.
      Не се обвинявай толкова.......на регулатора това му е работата.....това КФН с неговите мълчаливи съгласия....

      Коментар


      • Ето това е диалог....много смислени постове....но при това КФН и тези управници в Еврохолд за пореден път крадът от миноритарите.....и то яко..........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
          Извинявам се, ако звуча хейтърски, ама си мисля, че свободния кеш тук ще отиде в акции на Еврохолд, Етропал, Синтетика и др. подобни....
          За жалост си прав. То част от него отиде там още през лятото. Но и ние сме си виновни. Не видях някой да е оспорил одобрението на КФН или да е вдигнал глас по медиите.

          Коментар


          • Извинявам се, ако звуча хейтърски, ама си мисля, че свободния кеш тук ще отиде в акции на Еврохолд, Етропал, Синтетика и др. подобни....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
              Т.е. изтървах срока за Разпределението. Аз мислех да го приема но това онова и то минал срока.
              Може и за добро да е...

              Коментар


              • Т.е. изтървах срока за Разпределението. Аз мислех да го приема но това онова и то минал срока.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                  Днес изтича срока на търговото, който иска да го приема, аз няма да го направя, освен след време, ако се наложи. 15 дни преди ОСА може да има благи изненади. Дано! А и да не стане, за акции които са купувани на 6 000 лева...
                  Напълно споделям. И аз си го мислех това - след като мине търговото в рамките на законовия срок от 15 дни преди ОС дали няма да има коледни подаръци за нас - по-смелите, но да видим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                    Мисля да посетя събранието - да се ослушам на място, кой кой ще бъде в новата конфигурация. Някой колега ще се присъединили ли или ще приемате търговото?
                    Днес изтича срока на търговото, който иска да го приема, аз няма да го направя, освен след време, ако се наложи. 15 дни преди ОСА може да има благи изненади. Дано! А и да не стане, за акции които са купувани на 6 000 лева...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                      Кеша още ще намалее. Има покана за ОСА в Търговския регистър. Ще се гласува 20 млн лв заем за ЧЕЗ Трейд и отново ще се гласува договора за балансираща група, който предния път беше спрян от миноритарите. Интересно сега ако големия миноритар не приеме търговото, дали ще одобри сделките със свързани лица. Чудя се дали затова някой не купува акции на цени над търговото, за да има тежест при тези гласувания
                      Мисля да посетя събранието - да се ослушам на място, кой кой ще бъде в новата конфигурация. Някой колега ще се присъединили ли или ще приемате търговото?

                      Коментар


                      • Кеша още ще намалее. Има покана за ОСА в Търговския регистър. Ще се гласува 20 млн лв заем за ЧЕЗ Трейд и отново ще се гласува договора за балансираща група, който предния път беше спрян от миноритарите. Интересно сега ако големия миноритар не приеме търговото, дали ще одобри сделките със свързани лица. Чудя се дали затова някой не купува акции на цени над търговото, за да има тежест при тези гласувания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
                          Гледам в отчета някаква тайнствена инвестиция за над 16 милиона се появава. Нищо не се споменава из прикачените документи. Някой има ли идея за какво става въпрос? Новият мажоритар е започнал да усвоява кеша или?
                          Купили са си някакви перспективни облигации или акции на "несвързани лица".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
                            Гледам в отчета някаква тайнствена инвестиция за над 16 милиона се появава. Нищо не се споменава из прикачените документи. Някой има ли идея за какво става въпрос? Новият мажоритар е започнал да усвоява кеша или?
                            Кеша е намалял наполовина, но освен тайнствената инвестиция и текущите задължения са намалели със 65 милиона. Така че каквото и да е, репа още няма, а кеша е достатъчен за разпределяне на неразпределената печалба. Друг е въпроса дали няма да стане като при Енерго про, но ще почакаме още малко и ще видим. Успех!

                            Коментар


                            • Гледам в отчета някаква тайнствена инвестиция за над 16 милиона се появава. Нищо не се споменава из прикачените документи. Някой има ли идея за какво става въпрос? Новият мажоритар е започнал да усвоява кеша или?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                                Колеги ,тези жалби трябва ли да имат физически подпис от подателя за да се зачетат?
                                Жалба без подпис е документ с дефект в административното право по принцип. Ако не се санира подобен документ се счита за нищожен. Реално липсата на подпис е липса на волеизявление.

                                Коментар

                                Working...
                                X