IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Никой ли няма да коментира финансовите резултати за деветмесечието?
    http://www.x3news.com/download/?id=184129
    http://www.x3news.com/download/?id=184128

    Коментар


    • тази хартия мисля да я купя, кефи ме, че е скъпа и е за ценители, прилича ми на хдпат, но от доброто време, преди да разводнят капитала

      Коментар


      • Бърза анкета по темата акциите на ЧЕЗ.

        Настоящата анкета не е препоръка за покупко продажба на акции на БФБ
        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
          Дали цитираш посочената от мен статия или е от друг източник. Гугъл само това ми даде като резултат.
          Колкото до Енерго–Про, цититах го понеже се потвърждават някои предположения.
          Да, май е това статията. Ето още от днес http://www.patria.cz/zpravodajstvi/2...epotvrdil.html Споменава се това което бяха казали преди около месец - че интереса им зависи от цената.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
            Какво искаш да кажеш не разбрах? Юри Крушина е единия от собствениците на Енерго-Про и на всички ни е ясно, че акциите им са при PPF, която вероятно финансира сделката.
            Дали цитираш посочената от мен статия или е от друг източник. Гугъл само това ми даде като резултат.
            Колкото до Енерго–Про, цититах го понеже се потвърждават някои предположения.
            |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
            |___________||__|___|)
            (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

            Коментар


            • Какво искаш да кажеш не разбрах? Юри Крушина е единия от собствениците на Енерго-Про и на всички ни е ясно, че акциите им са при PPF, която вероятно финансира сделката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                „Projekt je plně v kompetenci bulharské vlády, respektive její privatizační agentury, s níž spolupracujeme,“ uvedla mluvčí ČEZ Barbora Půlpánová.
                Това ли е статията?
                http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-...ktrinou-921789

                Оттам е и следното:
                Krušina potvrzuje, že celou transakci včetně následného navýšení podílu na burze financovala PPF banka.
                , което дядя Гугл превежда така
                Krušina confirms that the entire transaction, including the subsequent increase in the share on the stock fund PPF banka.
                Не е препоръка.
                |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                |___________||__|___|)
                (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                Коментар


                • „Projekt je plně v kompetenci bulharské vlády, respektive její privatizační agentury, s níž spolupracujeme,“ uvedla mluvčí ČEZ Barbora Půlpánová.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Направих поредната анкета с въпроси - темата е ЧЕЗ
                    чудя се кога да я пускам и най вече дали да слагам въпрос за очаквана цена.

                    Че картите са белязани е ясно и затова май няма смисъл от въпроси за цената, защото хората трябва да лъжат, за да не дадат вярното си очакване на мажоритара...

                    Някакви предложения?
                    Не я пускай. Очевидно не искат да има интерес, което пък очевидно показва че имат интерес. А може пък да нямат никакъв интерес. Както и да е по-весело е никой да не знае какво да очаква

                    Коментар


                    • Направих поредната анкета с въпроси - темата е ЧЕЗ
                      чудя се кога да я пускам и най вече дали да слагам въпрос за очаквана цена.

                      Че картите са белязани е ясно и затова май няма смисъл от въпроси за цената, защото хората трябва да лъжат, за да не дадат вярното си очакване на мажоритара...

                      Някакви предложения?
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • WTF

                        На проведено заседание на Съвета на директорите на БФБ-София АД по Протокол № 39/23.10.2012 г., е взето следното решение:
                        Във връзка с подадено заявление по чл. 25, ал. 1 от част III Правила за допускане до търговия, Съветът на директорите на БФБ – София АД на основание чл. 31, ал. 8 от същите, допуска до търговия на Основния пазар BSE, Сегмент за приватизация, следната емисия:
                        - Емитент: ЧЕЗ Електро България АД-София;
                        - ISIN код на емисията: BG1100024113;
                        - Брой акции, предложени за приватизация: 1 650 бр.;
                        - Процент от капитала на дружеството: 33 %;
                        - Първоначална продажна цена на една акция: 8 660 лв.;
                        - Минимална продажна цена на една акция: 8 660 лв.;
                        - Пазарна партида: 1 лот - 1 акция;
                        - Начална дата на публичното предлагане: 29.10.2012 г.;
                        - Крайна дата: до 30 календарни дни, считано от началната дата на публичното предлагане;
                        - Упълномощен инвестиционен посредник: Централна кооперативна банка АД.
                        P/B 0,61.
                        С тия минимални цени съвсем ще откажат дребните
                        Не е препоръка.
                        Last edited by equal; 23.10.2012, 17:28.
                        |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                        |___________||__|___|)
                        (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                        Коментар


                        • За яловата борсова приватизация и една независима Комисия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение
                            Няма как с 25к да си спечелил 2 от Трасе. Аз получих 3 за 500к. презаписването беше около 1/1600
                            1,5 и при добро желание ми ги закръглиха на две...
                            Сметката е на изус....за акциите на ЧЕЗ....понеже са бутикови и акжо има много едри.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Една акция ще е над 15 К ,честито на участващите ....Едно време с 25 К спечилих две акции от Трасе.....
                              Мr. Монти, тук ще ти трябват декларации на доходите над 5000 лв. за пред НАП.... заслужава ли си разправията за 1-2 хартии....
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Една акция ще е над 15 К ,честито на участващите ....Едно време с 25 К спечилих две акции от Трасе.....
                                Не мисля, при Енерго-Про началните цени бяха около 45-46% от счетоводната,
                                което механично пренесено тук сочи около 65xx тук и около 13xx при разпределителното.
                                |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                                |___________||__|___|)
                                (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                                Коментар

                                Working...
                                X