IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Неразпределена печалба почти 600 млн. ..... ЧеЗите какво толкова умуват е не ги разпределят ....
    То хубаво да ги разпределят ама те парите в брой ли са ......в банка

    Коментар


    • Неразпределена печалба почти 600 млн. ..... ЧеЗите какво толкова умуват е не ги разпределят ....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Моите звезди ми говорят цена 370-400
        Предполагам Май месец ще бъде горещ
        Амин или както се казва там на шпаньолски
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Моите звезди ми говорят цена 370-400
          Предполагам Май месец ще бъде горещ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

            Много много интересно става
            Според източници на Медиапул цената на Еврохолд е 320млн евро, което си е доста добра цена, тези пък за интерес от две големи международни компании пишат
            Струва си всеки лев разпределението.
            Кво да му е толкова интересното - то е ясно, въпрос е само на времева рамка и да не ни прецакат нещо накрая, щото все пак живеем в Бг, нали. И не си струва всеки лев разпределението, а всеки лев сега х 1,5 Ама това са си празни мисли на един празен човек, който си контактува с кораба-майка, когато си свали алуминиевото фолио от главата, дето го предпазва от вредни лъчния и хаарп Не е препоръкЪ, разбира се
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
              две големи международни компании с интерес към сделката, ще се конкурират с "Еврохолд"

              По информация на 3eNews обаче интригата около сделката за активите на ЧЕЗ в България не е приключила и може да се очакват изненади, като се появи конкуренция на "Еврохолд". Според наши източници е две големи международни компании са проявили интерес към активите на CEZ у нас. Техните предложения ще бъдат допуснати за разглеждане, както стана с офертите на "Еврохолд" и на индийската компания. Очаква се новите кандидати скоро да бъдат включени в шорт-листата за преговори с чешката държавна компания. Към момента процедурата по продажбата на активите на ЧЕЗ у нас въобще не може да се счита за приключила, обясниха експерти, пожелали анонимност.А за България най- добрият вариант ще бъде чрез сделката с ЧЕЗ в страната ни да влезе голям международен инвеститор.

              http://3e-news.net/%D0%B1%D1%8A%D0%B...3xwtqAiWmvTRVQ


              Много много интересно става
              Според източници на Медиапул цената на Еврохолд е 320млн евро, което си е доста добра цена, тези пък за интерес от две големи международни компании пишат
              Струва си всеки лев разпределението.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение


                Яйцата ги мътят,да видим от де ще изкочи заека!
                Чакаме го ......

                Коментар


                • Мда добре се развиват нещата ,дивидент също не изключвам .
                  Купувача ще е доста сериозен мисля че очакваше Чехите да клекнат но не стана
                  Време е да започва мача
                  Няма се изненадам ако купувача има нещо испанско ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Не е наднормено и втория път ще бъде по предпазливо
                    Стей да корс, казано по чужденецкаму
                    (пс. може да има още изненади) никаkви препоръки срещу тех
                    Last edited by precakanoto; 16.04.2019, 19:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Не се бъгвай наднормено Греъме. Имайте едно наум. Както е казал отче Паисия... "..не прелащайся.."
                      НИкаква препоръка не биде да е
                      Не е наднормено и втория път ще бъде по предпазливо
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        И аз горе долу съм на това мнение и затова си взех. Имам кеш и мисля да взема още. В М......л пише, че са поканили и отпаднали кандидати, което може да забави сделката.... но пък чеЗите могат да рещат да приберат част от парите и през дивидент ...... Ще чакаме .... освен това и на другите ми две инвестиции гледам по скоро като на проект а не на такива,но .....
                        Честит празник и на теб
                        Не се бъгвай наднормено Греъме. Имайте едно наум. Както е казал отче Паисия... "..не прелащайся.."
                        НИкаква препоръка не биде да е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Тук фирма, която да кажа - е, те тия са супер яки и заслужават доверие, няма. А и честно казано ми е все тая - аз съм тук поради две причини:
                          - ЧЕЗ няма как да фалира, щото държи нещо, дето е невъзможно да фалира
                          - искам си търговото, което ще е над 50% над сегашната цена (лично мнение)

                          Ми не ми харесват Еврохолд, защото са мега мизерници, но на фона на останалите - все ми е тая, вълнува ме само цената на сделката и кога ще е търговото. Не знам цената, но оставането само на един кандидат говори за приближаване към финала на сделката. Та като не знам едното, дето ме вълнува, а другото ме приближава към финала - да, новината е по-скоро положителна. Или пък мисленето ми е пожелателно

                          П.С. Честит празник!
                          И аз горе долу съм на това мнение и затова си взех. Имам кеш и мисля да взема още. В М......л пише, че са поканили и отпаднали кандидати, което може да забави сделката.... но пък чеЗите могат да рещат да приберат част от парите и през дивидент ...... Ще чакаме .... освен това и на другите ми две инвестиции гледам по скоро като на проект а не на такива,но .....
                          Честит празник и на теб
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • ЧЕЗ отряза индийците, две големи международни компании с интерес към сделката, ще се конкурират с "Еврохолд"

                            По информация на 3eNews обаче интригата около сделката за активите на ЧЕЗ в България не е приключила и може да се очакват изненади, като се появи конкуренция на "Еврохолд". Според наши източници е две големи международни компании са проявили интерес към активите на CEZ у нас. Техните предложения ще бъдат допуснати за разглеждане, както стана с офертите на "Еврохолд" и на индийската компания. Очаква се новите кандидати скоро да бъдат включени в шорт-листата за преговори с чешката държавна компания. Към момента процедурата по продажбата на активите на ЧЕЗ у нас въобще не може да се счита за приключила, обясниха експерти, пожелали анонимност.А за България най- добрият вариант ще бъде чрез сделката с ЧЕЗ в страната ни да влезе голям международен инвеститор.

                            http://3e-news.net/%D0%B1%D1%8A%D0%B...3xwtqAiWmvTRVQ



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Това положително ли е или отрицателно според теб?
                              Тук фирма, която да кажа - е, те тия са супер яки и заслужават доверие, няма. А и честно казано ми е все тая - аз съм тук поради две причини:
                              - ЧЕЗ няма как да фалира, щото държи нещо, дето е невъзможно да фалира
                              - искам си търговото, което ще е над 50% над сегашната цена (лично мнение)

                              Ми не ми харесват Еврохолд, защото са мега мизерници, но на фона на останалите - все ми е тая, вълнува ме само цената на сделката и кога ще е търговото. Не знам цената, но оставането само на един кандидат говори за приближаване към финала на сделката. Та като не знам едното, дето ме вълнува, а другото ме приближава към финала - да, новината е по-скоро положителна. Или пък мисленето ми е пожелателно

                              П.С. Честит празник!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Остана само еврохолда
                                "Eвpoxoлд" ocтaвa eдинcтвeния ĸaндидaт зa бизнeca нa ЧEЗ y нac.
                                Last edited by RUBLA; 16.04.2019, 20:05. Причина: Забранен линк.

                                Коментар

                                Working...
                                X