IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
    Дружеството е подценено. Видно е.
    Но на БФБ най-важното е математиката. А тя казва, че фрее флоата е много голям (към 35% и много разнороден - неконтролеруем), отделно има поне 7-10 % в чужденци - една от малкото такива позиции на БФБ - без да имам инфо.
    От 2012 насам тук няма печалба напрактика за участвалите на ИПОто, а то беше толкова очаквано и надявано. Излезе шит.
    Очаквам по някое време да дойде наплив на излизащи учатвали на ИПОто - винаги се случва по някоя време след 3-5 г. от ИПОто.
    Та затова тук не расте, и очаквам да стои под натиск. Фрее флоата е мъка, и това, че има хора, които още не са капитализирали участието си в ИПОто.е голяма спирачка за мен. Отделно тук има всеки - кой ще купува?

    Първо цени от 100 лв. и после може и 200 лв. да стане, но първо ще се мине през под 100 лв, според мен.
    Внимателно с тази акция, не случайно ви я сложиха като "Първа" в листа за Топ за 2016. Много внимателно, миналата година така ви литнаха с Трейси Учете си уроците.
    В общи линии само глупости пишеш - поне се спри малко.
    Нито фри флота е 35 % ,нито чуждото участие е 7-10 %.

    Коментар


    • Дружеството е подценено. Видно е.
      Но на БФБ най-важното е математиката. А тя казва, че фрее флоата е много голям (към 35% и много разнороден - неконтролеруем), отделно има поне 7-10 % в чужденци - една от малкото такива позиции на БФБ - без да имам инфо.
      От 2012 насам тук няма печалба напрактика за участвалите на ИПОто, а то беше толкова очаквано и надявано. Излезе шит.
      Очаквам по някое време да дойде наплив на излизащи учатвали на ИПОто - винаги се случва по някоя време след 3-5 г. от ИПОто.
      Та затова тук не расте, и очаквам да стои под натиск. Фрее флоата е мъка, и това, че има хора, които още не са капитализирали участието си в ИПОто.е голяма спирачка за мен. Отделно тук има всеки - кой ще купува?

      Първо цени от 100 лв. и после може и 200 лв. да стане, но първо ще се мине през под 100 лв, според мен.
      Внимателно с тази акция, не случайно ви я сложиха като "Първа" в листа за Топ за 2016. Много внимателно, миналата година така ви литнаха с Трейси Учете си уроците.
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
        Честно казано мирише и по двата Чеза. Но да изчакаме отчетите. Миналата година майката увеличи дивидента който разпределя на 80 % от печалбата/60 % преди това/. Въпреки че българските синове се представиха най-добре от групата, само тук не дадоха. Време е.
        Аз май не знам за друго дружество като ЧЕЗ по света, което да не е давало дивиденти през изминалата година. Както винаги в БГ се различаваме и правим всичко наопаки.

        Имам и тук, и навън.
        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          На някои им замириса на дивидент
          Честно казано мирише и по двата Чеза. Но да изчакаме отчетите. Миналата година майката увеличи дивидента който разпределя на 80 % от печалбата/60 % преди това/. Въпреки че българските синове се представиха най-добре от групата, само тук не дадоха. Време е.

          Коментар


          • Рано или късно акцията ще бъде оценена справедливо и преоткрита ...!

            Коментар


            • На някои им замириса на дивидент

              Коментар


              • Можело значи нещо да расте и без Прасе!

                Коментар


                • Да бе, да не вярваш на очите си....
                  И що тогава акцията е заспала на тези нива...?

                  пп да не стане приказката - при когото отидеш, такъв ще станеш......

                  пу, пу, пу ..да не чуе Генчев, че ще вземе да съсипе и ЧЕЗ ......

                  Коментар


                  • Красота! Хубавото на Чезовете е, че генерират огромни/за България/ приходи, много големи печалби/ не знам друго дружество освен Чез електро с p/e 1.2/, а не са собственост на Делян Пеевски.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      Тук за второ трим. има и конс.отчет
                      Създадоха си ЧЕЗ ИКТ - информ. и комуник. технологии.
                      Та това дружество за 6-те месеца на съществуване прибавя в отчета приходи от малко над 2 млн лв и печалба около 850 000 лв
                      Евала на таквиз дружества!

                      Коментар


                      • Тук за второ трим. има и конс.отчет
                        Създадоха си ЧЕЗ ИКТ - информ. и комуник. технологии.
                        Та това дружество за 6-те месеца на съществуване прибавя в отчета приходи от малко над 2 млн лв и печалба около 850 000 лв

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                          Да има го.
                          До 30.10 нощната тарифа е между 23.00 и 7.00 , а от ноември до края на март нощната тарифа е от 22.00 до 6 сутринта.
                          По принцип цената на нощната тарифа е почти 2 пъти по-ниска от дневната.
                          За всеки оператор - ЧЕЗ ,ЕВН и Енерго про стойностите са различни.
                          Надявам се да съм бил полезен .
                          Да, много благодаря. Чудих се дали не са го махнали това.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                            Това е на акция. Иначе от - 3 674 000 до + 5 343 000 си е 9 017 000 нагоре.
                            Здравей,

                            Колко по-добър и на какво основание ..?

                            Коментар


                            • На мен ми харесва отчета

                              Коментар


                              • Очаквах по добър отчет тука .

                                Коментар

                                Working...
                                X