IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Polki, моля те, отиди да спамиш в темите за Хима, ЦКБ и Оптимизма, тук не ти се получава. Благодаря!
    мда, ти и балалайков достатъчно разсмивате темата ......... каквото и да напишете хората се смеят все едно вицове разправяте ......... по същият начин те приемат и в другите теми, мистър "тройка с гарнитура"

    само да попитам ........... тук чаканите 300 лв. с гарнитура ли са или без гарнитура?
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Монти, пиша от телефона, затова набързо - даваш 10 акции, ти си ги избери кои да са, слагаме дъната при всички тях от последните 3 месеца, и ако ЧЕЗ е най-падащата или втората най-падаща към 31.03, ти купувам уиски. Ако не познаеш, ти ми купуваш. Навит или си, или си лаладжия?
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Polki, моля те, отиди да спамиш в темите за Хима, ЦКБ и Оптимизма, тук не ти се получава. Благодаря!
        Хайде аз да се пробвам......
        За контраанализ ,въз основата на на анализа на останалите.... ,
        Винаги съм следял енергото ,може би заради Съгласие ,който крепеше акциите....

        Първо едните на ЮГ ,после другите на Изток и сега третите на Запад.....като другите две се отписаха .
        Тези бяха най неблагонадеждни ,заради това че чехите са еврейте на Изтока и след това че са държавни и най накрая заИграфката с мутрите и тиквите....
        Още през 2013 ,Тиквата им искаше лиценза , харесваше му като подарък за старини за пенсионна сигурност... Но това всеки го знае...
        Интересното че Тиквата требва да избира между управлението и пенсионната си сигурност...
        Ще избере управлението и ще загуби всичко....
        А относно сантимента, в анкетата на Голямата мечка най много надежди има в няколко акции от много хора....
        Първо във Фармата , Чез , хим и планината и м+С...
        Това означава че там ще бъдат и продажбите когато трябва и защото трябва.....гледам Банките вече са почти продадени и още няколко месеца и ще купуваме по добрите...
        ЧЕЗ също е акцията където няма големи загуби.....там ще бъде втората най падаща акция в следващите три месеца след фармата....
        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



          не искам да имам ...... много мъка ще има тук, но ти последен ще се осъзнаеш...
          Polki, моля те, отиди да спамиш в темите за Хима, ЦКБ и Оптимизма, тук не ти се получава. Благодаря!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

            Няма и да имаш. Бегай да си играеш.


            не искам да имам ...... много мъка ще има тук, но ти последен ще се осъзнаеш...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              писах ви преди време от Гинка Дебелянова да не чакате търгово ......... гледам, че сте започнали да разбирате каква е ситуацията...



              който и да дойде вместо Гинка Дебелянова си вкарва огромен таралеж в гащите ........ няма да му простят .......... индийците да видят какво се случи с Гагарин за да са наясно какво ги очаква...



              вече обявиха, че следващите 2-3 години няма да дават дивидент ........ а и последните 2-3 години не са давали...

              нне е препоръка - нямам акции
              Няма и да имаш. Бегай да си играеш.

              Коментар


              • Дивиденти
                2016 25.4 24.13 21.06.2017
                2013 250.0 237.5 12.06.2013

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

                  .... Това е акция за купуване/продаване, а не за дивидент.
                  Две години по-късно - надявам се да не съм прав, заради всички, които имат надежда за дивидент.
                  НЯМАМ, не съм имал, няма и да имам. НЕ Е ПРЕПОРЪКА ни за купуване, ни з продаване.
                  Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    Всички знаем ,че Гинка е подставено лице - дали на бай Х. или на няКОЙ друг няма значение ,но капитала им е силно ограничен (поне официалния) и вероятно по един или друг начин щяха да се мъчат да ни прекарат с търговото предложение. А такива наклонности и адвокати имат ,като се гледа как организират покупката.
                    писах ви преди време от Гинка Дебелянова да не чакате търгово ......... гледам, че сте започнали да разбирате каква е ситуацията...

                    Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                    Затова смятам ,че индийците са по-добрата опция и едва ли биха минали някакви техни номера .
                    който и да дойде вместо Гинка Дебелянова си вкарва огромен таралеж в гащите ........ няма да му простят .......... индийците да видят какво се случи с Гагарин за да са наясно какво ги очаква...

                    Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                    А и ЧЕЗ да останат собственици - сигурен съм ,че ще почнат да дават дивиденти в бъдеще и акцията ще си намери цената .
                    вече обявиха, че следващите 2-3 години няма да дават дивидент ........ а и последните 2-3 години не са давали...

                    нне е препоръка - нямам акции
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      И за мен това е очаквано решение.
                      И не го намирам за лошо за нас.
                      Всички знаем ,че Гинка е подставено лице - дали на бай Х. или на няКОЙ друг няма значение ,но капитала им е силно ограничен (поне официалния) и вероятно по един или друг начин щяха да се мъчат да ни прекарат с търговото предложение. А такива наклонности и адвокати имат ,като се гледа как организират покупката.
                      Затова смятам ,че индийците са по-добрата опция и едва ли биха минали някакви техни номера .
                      Е освен ако .... - да не дърпам кучето за опашката...
                      А и ЧЕЗ да останат собственици - сигурен съм ,че ще почнат да дават дивиденти в бъдеще и акцията ще си намери цената .
                      Mи чакаме, аз бърза работа нямам, хеле пък на падаща борса, обаче определено очаквах вече да е финализрана сделка и да са преведени парите от търговото, няма какво да си кривя душата. И така става де, важно е накрая да има положителен резултат, в което съм убеден!
                      П.С. Чеците си тръгват, в това поне съм вътрешно убеден. Не е препоръкЪ
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • И за мен това е очаквано решение.
                        И не го намирам за лошо за нас.
                        Всички знаем ,че Гинка е подставено лице - дали на бай Х. или на няКОЙ друг няма значение ,но капитала им е силно ограничен (поне официалния) и вероятно по един или друг начин щяха да се мъчат да ни прекарат с търговото предложение. А такива наклонности и адвокати имат ,като се гледа как организират покупката.
                        Затова смятам ,че индийците са по-добрата опция и едва ли биха минали някакви техни номера .
                        Е освен ако .... - да не дърпам кучето за опашката...
                        А и ЧЕЗ да останат собственици - сигурен съм ,че ще почнат да дават дивиденти в бъдеще и акцията ще си намери цената .

                        Коментар


                        • Честно казано, очаквах да има новина точно преди новата година, но макар и логиката да е спазена в случая, аз все се надявах (wishful thinking), че решението ще е друго, макар чисто юридически да съм наясно, че няма как да е друго, обаче и Бойкостан всичко е възможно. Сега чакаме да видим каква ще е реакцията на чеците и ще има ли такава изобщо. Продължавам да си купувам, а продавачът продължава да си ми сипва - да видим кой от двама ни ще излезе прав - i'm patient, I can wait, както се казва в един от любимите ми филми
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            туй боксониерка ли е ... 28 квадрата ...
                            Mайна, 139 чиста жилищна. По новите се води 170 м2.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                              Лято или зима: толкова ми варира тока - между 58 и 70. Зимата плащам парно, лятото за климатици не плащам, всичко е "топ" изолация и от климатизация нужда няма. Казвам на мен в София колко са ми разходите за ток, парно и вода. Водата се вдигна драстично последната година, не знам защо.
                              Дали са това цените не знам. Знам, че постепенно се вдигат. Не че ми пука, но за хората не е лесно. Определено е добре, че петрола се срути.
                              туй боксониерка ли е ... 28 квадрата ...

                              Коментар


                              • Както и се очакваше КЗК отново спря производството до произнасяне на съда

                                Коментар

                                Working...
                                X