IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен ти си карък Преци- не си за този рисков пазар.Страх те е и не можеш да губиш.Стой си на 0 процента лихва депозит и все цитирай Костолани.Всичко ти е скъпо и всичко е лошо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Знаеш ли с какво се занимава 3CZ? Не е търговия с електричество? Знаеш ли как стига електричеството до крайният клиент? Не е по въздуха.
      Според мен проблема е че масово се гледат голите формули като едно ев/ебитда, което многоширокоспектърно го набъбвате с амортизации, обезценки което си е правилно но само по формулите, а може би тр. при един клас фирми (активи) е удачно да се ползват коеф в полза на сигурността)), както инстинктивно правите и за различни класове мажоритари))) а вслучая и двата коеф. може да се корелират допълнително)))
      И това донякъде ок, добре дотук, но ако мислиш, че ако другите дружества свият маржовете, а чеза ще ги държи гордо ...каква е ползата от либерализацията, виж как е навън и пак си прецени какво да чакаш в бъдеще - да ти растат маржовете или да спадат след либерализация!?!?
      Last edited by precakanoto; 30.05.2016, 21:13.
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        а каква е връзката с инвестициите, приходите и печалбата!??
        Знаеш ли с какво се занимава 3CZ? Не е търговия с електричество? Знаеш ли как стига електричеството до крайният клиент? Не е по въздуха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Какво общо има 3CZ и либерализацията? За 1СZ разбирам да се притесняваш но тук няма връзка.
          а каква е връзката с инвестициите, приходите и печалбата!??
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Започваш да приличаш на Булсона, което никак не говори добре в хорските очи, поне според мен. За да не кажеш, че просто се заяждам искам да те питам защо тази за мен невярна информация я постваш тук, а не в чез електро?
            защо и как реши че е невярна, не ти хареса много ли?!
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Имам познати от фирма, където са договорили ток под 10 стинки, (незнам обаче дали е от чез), но това поражда въпроса - ако след либерализацията (която започна отскоро) цените се свият неамлко, каква печалба очаквате да напишат и какви дивиденти съответно ако чехите са пред неизвестното дали евентуално колко ще им се свият приходите.. !?!?!?!
              Какво общо има 3CZ и либерализацията? За 1СZ разбирам да се притесняваш но тук няма връзка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Имам познати от фирма, където са договорили ток под 10 стинки, (незнам обаче дали е от чез), но това поражда въпроса - ако след либерализацията (която започна отскоро) цените се свият неамлко, каква печалба очаквате да напишат и какви дивиденти съответно ако чехите са пред неизвестното дали евентуално колко ще им се свият приходите.. !?!?!?!
                Започваш да приличаш на Булсона, което никак не говори добре в хорските очи, поне според мен. За да не кажеш, че просто се заяждам, искам да те питам защо тази за мен невярна информация я постваш тук, а не в чез електро?
                Last edited by 15%; 30.05.2016, 20:56.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Имам познати от фирма, където са договорили ток под 10 стинки, (незнам обаче дали е от чез), но това поражда въпроса - ако след либерализацията (която започна отскоро) цените се свият неамлко, каква печалба очаквате да напишат и какви дивиденти съответно ако чехите са пред неизвестното дали евентуално колко ще им се свият приходите.. !?!?!?!
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                    Да видим дали някой от представителите на фондовете ще предложи дивидент
                    Според мен няма да има, все пак заем харизаха. То той е може би и причината, поради която паднаха, та успях да взема мъничко.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Ако се разшуми достатъчно и се даде гласност ще дадът щат не щат. Ако има интерес от по големи ще гласуват

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                        Да видим дали някой от представителите на фондовете ще предложи дивидент
                        Да видим кой ще им даде)))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Да видим дали някой от представителите на фондовете ще предложи дивидент

                          Коментар


                          • 3.44 лв. доход на акция според консолидирания за първото тримесечие на 2016 г.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                              Януари се пенявихте за дивидент, те ви на
                              Очаквам силен натиск на излизащи чужденци от тази позиция до 1-2 години и цени малко под 100 лв. за парче
                              Супер си ти!!!
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                                Януари се пенявихте за дивидент, те ви на
                                Очаквам силен натиск на излизащи чужденци от тази позиция до 1-2 години и цени малко под 100 лв. за парче
                                Ходи да акаш някъде другаде.

                                Коментар

                                Working...
                                X