IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение



    Още от първия ден ви казах ,че това не е купувача
    Следващия в списъка купувача ли е,време е да дадеш прогноза и за него.......както се казва от първия ден

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      CEZ започва преговори с нов кандидат за българските активи

      Компанията на Гинка Върбакова не е превела парите по сделката, но споразумението остава в сила

      https://www.economic.bg/bg/news/10/c...lv64bg0F-mb34o


      Още от първия ден ви казах ,че това не е купувача

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        CEZ започва преговори с нов кандидат за българските активи

        Компанията на Гинка Върбакова не е превела парите по сделката, но споразумението остава в сила

        https://www.economic.bg/bg/news/10/c...lv64bg0F-mb34o
        Ако направят сделка до краят на 2019 ще е супер. Ще има кеш свободен на бфб точно навреме

        Коментар


        • CEZ започва преговори с нов кандидат за българските активи

          Компанията на Гинка Върбакова не е превела парите по сделката, но споразумението остава в сила

          https://www.economic.bg/bg/news/10/c...lv64bg0F-mb34o

          Коментар


          • Czech CEZ plans to start parallel talks for sale of assets in Bulgaria with India Power

            SOFIA (Bulgaria), December 3 (SeeNews) - Czech energy group CEZ told SeeNews on Monday that it plans to start parallel negotiations with India Power over the sale of CEZ assets in Bulgaria, although its agreement with Sofia-based Inercom remains valid. "CEZ intends to commence parallel negotiations with India Power - the next ranked bidder - which has already confirmed its continuing interest in purchasing the Bulgarian assets of CEZ," Alice Horakova, CEZ press officer, said in an emailed response to a SeeNews enquiry. Despite the fact that the time period designated for Inercom to fulfil the conditions precedent to the purchase of the Bulgarian assets of CEZ expired on November 30, the share purchase agreement entered into with Inercom currently remains valid, Horakova added. At present, CEZ and Inercom are both challenging the decision of Bulgaria's anti-trust regulator to block the transaction.

            - See more at: https://seenews.com/news/czech-cez-p....pjIFc3cz.dpuf
            Last edited by Innocent; 03.12.2018, 19:17.

            Коментар


            • Протокола от ОС на 3CZ вече е публикуван, та ако може съвсем учтиво да попитам "колегата", в коя точка е записано решение, че дивидент няма да се разпределя през следващите три години. То понеже подобен род писания от този "професионалист" не са само в тази тема, смятам в понеделник, спазвайки добрият тон, да пусно едно забавно писъмце до КФН. Може и нищо да не произтече от това, ама може и....

              Коментар


              • Andi добре, добрият тон трябва да се спазва, а когато някакъв "професионалист" напише твърдение, което е откровенна лъжа, щото за манипулация лицето нема акъл, то това сигурно е спазване на добрия тон. Лек ден!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  200 лв. не е лоша цена за изход си мисля ......... верно е, че за някои загубата ще е 20-25%, но какво да се прави? ........... стават такива неща по борсите...

                  същият унгарец не беше ли казал "купувай при слухове - продавай при новина" ........... кой беше слуха тук? --- обявяване на търг за продажбата ........... а коя беше новината? --- печелившата оферта на Гинка, разбира се...

                  никой не е виновен на тези които си купиха акции след като обявиха Гинка Дебелянова за следващата мажоритарка тук

                  ================

                  никой не споменава, че освен, че разкараха Гинка ........ чехите гласуваха, че дивидент няма да се раздава през следващите 3 години...

                  ================

                  не е препоръка - нямам акции
                  Това за Гинка си бе ясно от първия ден
                  Тук си нямаме крокодил
                  Има дни когато купувачите или продавачите изчезват .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    държиме офертата на 200 .. Da ама мойта се оказала изгoрела по време нищо , уредихме се с дългосрочна хинвестициа, не може всичко на шест, ако иде на ниското пак... и те така )))май някакъв унгарец го беше изтърсил, че "тва е борсата - игра логика и верояtност"))
                    200 лв. не е лоша цена за изход си мисля ......... верно е, че за някои загубата ще е 20-25%, но какво да се прави? ........... стават такива неща по борсите...

                    същият унгарец не беше ли казал "купувай при слухове - продавай при новина" ........... кой беше слуха тук? --- обявяване на търг за продажбата ........... а коя беше новината? --- печелившата оферта на Гинка, разбира се...

                    никой не е виновен на тези които си купиха акции след като обявиха Гинка Дебелянова за следващата мажоритарка тук

                    ================

                    никой не споменава, че освен, че разкараха Гинка ........ чехите гласуваха, че дивидент няма да се раздава през следващите 3 години...

                    ================

                    не е препоръка - нямам акции
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Мерси, аз ще продължа да си купувам и да си чакам, пък когато стане сделката, тогава. А такава ще има и цената е ясна, но всеки сам си преценява. Аз си чакам поне 50% отгоре на сегашните нива. Не е препоръкЪ
                      Груйче, помниш li, като си приказвахме да държиме офертата на 200 .. Da ама мойта се оказала изгoрела по време нищо , уредихме се с дългосрочна хинвестициа, не може всичко на шест, ако иде на ниското пак... и те така )))май някакъв унгарец го беше изтърсил, че "тва е борсата - игра логика и верояtност"))
                      Last edited by precakanoto; 28.11.2018, 09:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от wheely Разгледай мнение
                        Здравейте колеги, нов съм във форума и на БФБ.
                        Днес аз също купих доста бройки от акцията(неочаквано за мен), на мен също ми беше продадено от "БенчМарк" и при"Градус"също.Какво означава това и защо?
                        Благодаря Ви предварително!
                        На БФБ е по-добре обучението да започне със загуба. Успех! (следва обясненето):
                        --Вървят по шосето дядо поп и млада попадия.
                        Както си вървят зад тях се чува бърза кола.
                        Колата спира и от нея наискачат няколко човека и прибират вътре попадията.
                        Дедо поп се тюхка и кълне зад бързо отминаващата кола.
                        След малко зад дедо поп спира полицейска кола.
                        Полицаите започват да го разпитват.
                        Единия го пита:

                        -- Е дядо попе успя ли да разбереш поне какъв им беше номера?

                        А дядо поп ядосано им отговаря:

                        -- Какъв беше та какъв, Да изпющят попадията, такъв е номера...
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                          CEZ не вкара Гинка Върбакова в ръководството на българските си дружества

                          Планираните рокади бяха включени в дневния ред по предложение на мажоритарния акционер - чешката CEZ, в изпълнение на предварителния договор от края на февруари с фирмата на Върбакова "Инерком България".

                          Но сега именно CEZ, който притежава по 67% от българските публични дружества, гласува против собственото си предложение и отхвърли промените, въпреки че те трябваше да влязат в сила само под условие, че сделката бъде разрешена и купувачът заплати договорената сума - около 320 млн. евро...

                          https://www.capital.bg/politika_i_ik...ovodstvoto_na/
                          Тази да си събира парцалите ,да видим чехите какво са измислили ,едва ли не са очаквали подобно развитие .
                          До другата есен доста вода ще изтече.

                          Коментар


                          • Здравейте колеги, нов съм във форума и на БФБ.
                            Днес аз също купих доста бройки от акцията(неочаквано за мен), на мен също ми беше продадено от "БенчМарк" и при"Градус"също.Какво означава това и защо?
                            Благодаря Ви предварително!

                            Коментар


                            • CEZ не вкара Гинка Върбакова в ръководството на българските си дружества

                              Планираните рокади бяха включени в дневния ред по предложение на мажоритарния акционер - чешката CEZ, в изпълнение на предварителния договор от края на февруари с фирмата на Върбакова "Инерком България".

                              Но сега именно CEZ, който притежава по 67% от българските публични дружества, гласува против собственото си предложение и отхвърли промените, въпреки че те трябваше да влязат в сила само под условие, че сделката бъде разрешена и купувачът заплати договорената сума - около 320 млн. евро...

                              https://www.capital.bg/politika_i_ik...ovodstvoto_na/
                              Last edited by Innocent; 27.11.2018, 19:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                                Обещаха бързо да изкарат протокола... Явно някои от присъствалите тълкуват негативно за сделката днешните събития...аз не мога да кажа дали е така, информацията си остава крайно оскъдна...
                                Мерси, аз ще продължа да си купувам и да си чакам, пък когато стане сделката, тогава. А такава ще има и цената е ясна, но всеки сам си преценява. Аз си чакам поне 50% отгоре на сегашните нива. Не е препоръкЪ
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X