IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Без съществени изненади при дивидентите за 2011 година

    Новата анкета е тук

    Пазарен ветропоказател 2Q 2012
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
      Този удар ще е за нов самолет и Бентли на Банев
      Ако преди това не реши да направи някой тур до Холандия и да си попуши нещо оттам на спокойствие Дано остане за бентли...
      Не е препоръка
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Бобан,
        Не исках да ти го казвам но повечето от тези " хазартни спекуланти " според Мавродиев са пълни с ХИМ и ССВ от една година/защото две години стомна но на третета../ и хората имат надежди....А те или падат или стоят на едно място....
        Тук стана с правилото ако не познаеш 20 пъти , шансът да познаеш на 21 път е повече отколкото на първият път с над 60 % ....
        Мойте БРЕФ го продадох един път а ЕЛАРГ вече два пъти и сега ги купувам за трети.... а за мнозинството каква е хайвата.
        В тази анкета винаги ме е притеснявало ако мойте избраници са на челно място... Това оцначава че всички са пълни и чакат момента за бягство....
        Поздрави!
        Ми ...Монти,всеки си има виждания.Ти едни,аз други.Аз залагам на компании,с големи печалби(виж списъка на публичните компании с печалби над 10млн) и умерен ръст.Знам,ч е за Вас тези печалби са "виртуални", но от тези дружества ме увериха ,че на "тези виртуални" печалби се плащат РЕАЛНИ данъци в Бюджета(което и лесно може да се провери и докаже).За справка Лукойл (не е публична) вече не знам за коя година излиза на загуба и не внася и стотинка Данък печалба(колкото и да е ниска ставката)....

        ....Монти....при всички акции по всяко време всички са пълни.Няма момент в който акциите да нямат притежател.Добре е обаче "да си пълен" с акции на ниски цени...а не на нива близки до ликвидационната.(пример ЕЛАРГ...текуша около 1.20лв....ликвидационна мин около 1.50лв.....и то АКО не удължата ликвидацията на дружеството).Да купувам СЕГА тази акция,,,,да чакам ЕВЕНТУАЛНО 20%........други акции могат да ги вземат тези проценти за седмица.

        Монти ,прехвалената ти Софарма въпреки НЕИСТОВАТА подкрепа на ПФ,които са УВЕЛИЧИЛИ експозициите си за миналата година...е паднала....За мен това означава едно ...продавачите са я натиснали ВЪПРЕКИ огромния ресурс на ПФ.И нормално.Прехваленият ОД точи бюджета с цени завишени няколко пъти и раздава дивиденти.Каква ситуация....някои компании внасят ДЕСЕТКИ МИЛИОНИ в Републиканския бюджет от "виртуални" печалби....друг ги източва и раздава като дивиденти същите пари....Скоро обаче ще му се види края

        ...Нямам време да пиша повече....А Монти.....не видях никъде прехвалената ХИКАКак изтървах баса....Сега като се сетя,чак яд ме хваща

        Поздрави

        Не е препоръка за покупко-продажба на акции

        Коментар


        • Този удар ще е за нов самолет и Бентли на Банев

          Коментар


          • акб форест

            АКБ Корпорация ХАД след ударът с Костенец ХХИ АД

            Коментар


            • Прогнозите са добри- очакванията са за повишение на много разпродадените и ликвидни компании- интересното е, че едни и същи компании в някои случаи са и първия и във втория списък. Адмирации за Биг Беар.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                Никой нищо не казва тук.Само мълчание.

                ....и учудването на pipbel.....Има още много да се чудиш брато

                Абе къде са най-активните участници тук.....май личните им очаквания се разминават КОРЕННО от очакванията на мнозинството
                Бобан,
                Не исках да ти го казвам но повечето от тези " хазартни спекуланти " според Мавродиев са пълни с ХИМ и ССВ от една година/защото две години стомна но на третета../ и хората имат надежди....А те или падат или стоят на едно място....
                Тук стана с правилото ако не познаеш 20 пъти , шансът да познаеш на 21 път е повече отколкото на първият път с над 60 % ....
                Мойте БРЕФ го продадох един път а ЕЛАРГ вече два пъти и сега ги купувам за трети.... а за мнозинството каква е хайвата.
                В тази анкета винаги ме е притеснявало ако мойте избраници са на челно място... Това оцначава че всички са пълни и чакат момента за бягство....
                Поздрави!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  Никой нищо не казва тук.Само мълчание.

                  ....и учудването на pipbel.....Има още много да се чудиш брато

                  Абе къде са най-активните участници тук.....май личните им очаквания се разминават КОРЕННО от очакванията на мнозинството
                  Бобане, на 25 човека да им викаш мнозинство ми се вижда пресилено. Иначе какъвто пазара - толкова и коментарите. Поне моите лични очаквания не се разминават кой знае колко много от 2-те класации.

                  Коментар


                  • Никой нищо не казва тук.Само мълчание.

                    ....и учудването на pipbel.....Има още много да се чудиш брато

                    Абе къде са най-активните участници тук.....май личните им очаквания се разминават КОРЕННО от очакванията на мнозинството

                    Коментар


                    • Бе не знам за пазара, ама за мене е полезно да си сверя часовника.
                      Доволен съм да видя че имам 2/3 от първите 23 изброени.
                      И нито една при губещите, с изключение на Брефа, където са само 2 гласа, ама колкото и да е чудно познават, засега де...

                      Виж за Тимаджийските акции съм изненадан да видя че ги слагате номер 1 и 2 точно тези. Аз съм заложил на Газта и Прив-те там, ма гледам са доста по-надолу в класацията. Дано съм по-прав от другите. То ще си каже....

                      Коментар


                      • [BigBear=;1059241514] За първи път такъв баланс между бичи и мечи прогнози - мечите винаги са били доста по малко. Сега почти по равно, като хора които обикновено не дават мечи са дали и то с лекота попълват 10 избора...[/QUOTE]

                        е това е най-важното за мен ....................... щом мечите и бичите настроения са по равно то трябва да си на 100% в акции, а когато мечите настроения надделеят над бичите то тогава е време за репа
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • БИГ големи поздравления за много полезната за пазара класация- все така бъди успешен

                          Коментар


                          • Фаворити на форума за поскъпване и понижаване към края на второ тримесечие на 2012


                            За първи път такъв баланс между бичи и мечи прогнози - мечите винаги са били доста по малко. Сега почти по равно, като хора които обикновено не дават мечи са дали и то с лекота попълват 10 избора...


                            Анкети за оценка на настроенията на форумни участници на ИнвесторБГ интересуващи се от инвестиции в български акции / НЕ на всички инвеститори /

                            Пазарен Ветропоказател 1Q 2012
                            Очаквания за дивиденти 1Q 2012

                            Резултатите са анонимни също и са видими след повторно влизане през същия линк
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Пак добре , че даваш ГАЗ, а не Синергон за поскъпване. От ТИМ акциите аз давам ЦКБ- но само за групировката
                              Синергона Бедо го държи на загуба , а посредниците го държат на алл тайм лоу цени - използвайки , че няма кой да купува - с което изнудват пазара - това може да продължи - не знам колко време

                              Докато ГАЗ - е обратното - там цялата група работи за ГАЗ и резултатите са от година на годинна по-добри и по-добри

                              Не е препоръка
                              There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                              Коментар


                              • Пак добре , че даваш ГАЗ, а не Синергон за поскъпване. От ТИМ акциите аз давам ЦКБ- но само за групировката

                                Коментар

                                Working...
                                X