IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Бе така е, големите пари са способни да набалончат всичко. И като има въдица винаги ще има и риби.
    Колко му е ОЦК или Синергон/Топливо да станат на 10-15лв. И после пак на 1-2. и стинки.... Ама да не съм луд да влизам там , па камо ли да се балонча.
    Или пък MCH дето е дъ бест оф дъ бест на БФБ - колкото и да я харесвам, аз си знам че си излизам на 15-16 лева, пък който иска да си я балончи и до 100.

    Ама ще им е доста по трудно от 2007-8, който се е парил веднъж - духа супата здраво. Аз не съм от тях че съм нов, ама се се уча от грешките на другите.

    Просто си нямаш на представа....колко бързо и силно надделява алчността....и просто минаваш към "тъмната страна".........Никога не казвай никога.....Няма да забравя,когато Оргахим 2007г ....мисля,че не изкараха отчет доста време.....и спряха търговията на Борсата(май казаха,че имали някакъв проблем със софтуера) с техните акции при цена около 250лв.След май около два месеца...август или началото на септември ги пуснаха....до началото на октомври стигнаха 940...ако не се лъжа....И аз не вярвах ,че тази бочджииница може да струва половин милиард....ама се канех да продавам на 1200.....е вярно на 714 излязох....купи ги Капман....Затова не се заричай,че като видиш на края на сесията индексния как буквално "обира " всичко отдясно....и си казваш....как се прекарах

    ....Абе бяха хубави времена....Пак ще дойдат....Затова сме подготвени

    Хайде Успех....и не се задълбочавай ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Ай стига бе, от кой край си, това вица на седмицата ли е ?

      И понеже си се насочил към макетата - ето ти линк долу
      Само дето ние му викаме полог на това дето те му казват седело

      http://www.makedonski.info/show/%D0%...E%D0%B3/%D0%BC
      написал си хиляда думи, но явно не искаш да обясниш на нормален език

      пак не разбрах, дори и след като преведох от македонски на български с помощта на преводача :

      Полог

      мн. полози
      Вид дума: съществително име, мъжки род
      1. Яйце оставено на седели за да снася кокошката .
      Примери:
      В всяко седели оставяше по един Полог .
      2. Част от ракатки зърно при жнеење които се събират в сноп .
      Употреба: Селско стопанство
      Примери:
      Повече полози ги връзваха в сноп .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
        КАКВО е това полога ............................ в уики-то излиза за някаква местност в македония
        Ай стига бе, от кой край си, това вица на седмицата ли е ?

        И понеже си се насочил към макетата - ето ти линк долу
        Само дето ние му викаме полог на това дето те му казват седело

        http://www.makedonski.info/show/%D0%...E%D0%B3/%D0%BC

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          ....... ма главно гледаме какво има в полога, нали
          КАКВО е това полога ............................ в уики-то излиза за някаква местност в македония

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Ама ще им е доста по трудно от 2007-8, който се е парил веднъж - духа супата здраво. Аз не съм от тях че съм нов, ама се се уча от грешките на другите.
            хахаха, ще е много по-лесно. Ти да видиш 5 години възходящ тренд, и дали пък няма всички да купуват като полудели на безумни цени. то всеки винаги знае че има такова нещо като балони, ама като ти растят акциите с по 2-3% на ден не е лесно да не купуваш, камо ли пък да продаваш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
              Абе въртим-сучим според мен фокуса за 2012 ще се концентрира върху АДСИЦата, поне за сега де. Аз продължавам да твърдя, че на БФБ има и други силно подценени компании, но няма кеш и нищо чудно чуждите капитали пак да ни извъртят като периода 2001-2005-6, те са влизали тихомълком ни ние докато се усетим се набухахме всички края на 2007 още помня август и септември началото как се балонизираха повечето акции, но тогава чужденците излизаха и ни прехвърляха горещият картофффффф. Така ще стане и в близкото бъдеще според мен докато съберем кеш и смелост ние дребните някой друг копува после ще копуваме от него но на доста по-високи цени. Усилено наблюдавам ЕЛАРГАта от 4 месеца и какво се забелязва някой/и голям/и когато изкупуват яко директно от аска и бидовете се „СЕЩАТ“ и се нареждат като спре и се канселират и пак чакат да копуват когато влезе големият. Не е препоръка за покупко-продажба която и да е акция, просто си размишлявам и ако някой го сметне за препоръка ще му кажа че има много варианти има около 400 емисии на акции има и облигации и депозити и инвестиционни имоти и седене и гледане отстрани. Всеки може да си избира каквото си поиска
              Бе така е, големите пари са способни да набалончат всичко. И като има въдица винаги ще има и риби.
              Колко му е ОЦК или Синергон/Топливо да станат на 10-15лв. И после пак на 1-2. и стинки.... Ама да не съм луд да влизам там , па камо ли да се балонча.
              Или пък MCH дето е дъ бест оф дъ бест на БФБ - колкото и да я харесвам, аз си знам че си излизам на 15-16 лева, пък който иска да си я балончи и до 100.

              Ама ще им е доста по трудно от 2007-8, който се е парил веднъж - духа супата здраво. Аз не съм от тях че съм нов, ама се се уча от грешките на другите.

              Коментар


              • Абе въртим-сучим според мен фокуса за 2012 ще се концентрира върху АДСИЦата, поне за сега де. Аз продължавам да твърдя, че на БФБ има и други силно подценени компании, но няма кеш и нищо чудно чуждите капитали пак да ни извъртят като периода 2001-2005-6, те са влизали тихомълком ни ние докато се усетим се набухахме всички края на 2007 още помня август и септември началото как се балонизираха повечето акции, но тогава чужденците излизаха и ни прехвърляха горещият картофффффф. Така ще стане и в близкото бъдеще според мен докато съберем кеш и смелост ние дребните някой друг копува после ще копуваме от него но на доста по-високи цени. Усилено наблюдавам ЕЛАРГАта от 4 месеца и какво се забелязва някой/и голям/и когато изкупуват яко директно от аска и бидовете се „СЕЩАТ“ и се нареждат като спре и се канселират и пак чакат да копуват когато влезе големият. Не е препоръка за покупко-продажба която и да е акция, просто си размишлявам и ако някой го сметне за препоръка ще му кажа че има много варианти има около 400 емисии на акции има и облигации и депозити и инвестиционни имоти и седене и гледане отстрани. Всеки може да си избира каквото си поиска

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  За 3 месечна - ОК.
                  Но за годишна прогноза мисля,че определено трябват отделни анкети/прогнози за АДСИЦ-и и за "нормални" акции.
                  Иначе нещата много се изкривяват според мене.
                  Все едно да сравняваш кон и кокошка.
                  Коня бяга. Или се спъва и умира.
                  Някой кокошки също бягат по-добре от други, ма главно гледаме какво има в полога, нали
                  Е т'ва ми хареса....

                  Коментар


                  • За 3 месечна - ОК.
                    Но за годишна прогноза мисля,че определено трябват отделни анкети/прогнози за АДСИЦ-и и за "нормални" акции.
                    Иначе нещата много се изкривяват според мене.
                    Все едно да сравняваш кон и кокошка.
                    Коня бяга. Или се спъва и умира.
                    Някой кокошки също бягат по-добре от други, ма главно гледаме какво има в полога, нали

                    Коментар


                    • Давам такава информация само със предварителното съгласие на хората които са дали прогнозите. В края на годината бях попитал няколко тях които са с най добрите резултати, но никой не пожела. Може би след време форума ще стане по-толерантно място, но поне засега изглежда че ще трябва да мине мнооого време

                      Имам 15 прогнози и 47 души са "завъртели" Пазарния ветропоказател. Моля ударете едно рамо да станат поне 20. Благодаря!
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • 1. Еларга
                        2. Бреф, Атера, и Феар Плей Пропъртис
                        3.от тук до позиция 10 мога да изброя повече от 7 компании, но няма да го направя, защото според мен статуковото показва, че само горните са стронг бай, останалите които визирам са къде бай каде бай-бай
                        На 2ро място съм изброил 3 даже може да се включи и ланда, защото не мога да преценя лично аз коя е повече стронг бай, всяка си има коренно различно предимство спрямо другите и всяка една от тях може да е на 1во,2ро,3то или 4то място.
                        Приятен уикенд

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                          Второто тримесечие вече има 10 прогнози. Пазарният ветропоказател се върти по добре - там анкетираните са 33. Временните резултати там могат да се видят при повторно използване на линка след попълване. Имам и предложения за няколко нови въпроса които ще използвам следващия път.

                          Благодаря на всички
                          А ще споделиш ли с нас прогнозите на кои съфорумци от преди година са най близо до днешната действителност ?

                          Челната тройка да кажем.
                          Тамън да навирят малко носовете тука.

                          ПС И стимул за останалите

                          Коментар


                          • Второто тримесечие вече има 10 прогнози. Пазарният ветропоказател се върти по добре - там анкетираните са 33. Временните резултати там могат да се видят при повторно използване на линка след попълване. Имам и предложения за няколко нови въпроса които ще използвам следващия път.

                            Благодаря на всички
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Стартирам ново допитване за второ тримесечие на 2012 година. Пратил съм лични съобщения на всички предишни участници, но ще приемам и други прогнози, като си запазвам правото да не включа нечия прогноза при съмнения за манипулации...

                              Напомням правилата

                              Моля подредите Вашето очакване за първите десет най поскъпнали акции към края на юни 2012 и Вашите очаквания за най поевтинелите акции за същия период, без да конкретизирате очакваните проценти промяна. Прогнозите могат да бъдат и по малко от десет, включително и само за една компания. Ще публикувам в форума само обобщени данни, за да се избегне станалата лоша традиция за заяждане със чужди прогнози. Сега може да ми пращате Вашите прогнози до 2 април вечерта...Всеки може да си промени прогнозата - подреждането или дори компаниите - до изтичането на крайния срок; като за валидна ще приемам и обработвам само последната получена прогноза.

                              Ако желаете можете да попълните един кратък въпросник с пазарни очаквания валидни към края на това тримесечие. Резултатите са анонимни също и са видими след повторно влизане през същия линк - Пазарен Ветропоказател 1Q 2012

                              Благодаря на всички и успехи в живота и инвестициите!

                              ПП - ще подходя селективно и към прогнозите изпратени на първи април
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                                Това е тестова версия на група анкети които мога да пускам на тримесечна база
                                http://www.surveymonkey.com/s/PNNNG3D
                                Който иска може да го попълни и да каже какво липсва или какво може да се подобри.
                                за да се подобрят нещата си мисля, че ще е добре да направим едно ИПО
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X