IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • определено доста реалистична картинка, за разлика от тази на "профитата", от повечето от които сигурно 90% от форума има повече опит Е, има го и личния момент с пожелателното мислене при всеки от нас, но това е неизбежно. Дано 22 е повече от 21 не само като поредност на годината!

    П.С. Особено важно ми е коеф за подцененост на форума, той май е по-добрият показател или поне много допълва картинката - изненандата ми е Човешкия капитал - направо не е истина какви очаквания има към него, но новото обикновено е модерно, докато престане да бъде
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Успях да "хвана" до 20-та позиция!



      п.п. @ nik_naydenov по-долу съм пуснал линк.

      Коментар


      • Колегата, който е изтеглил материала от "Капитал" за новата клсация за 2022 г., би ли го споделил тук?

        Коментар


        • Фаворитите на форума ми харесват повече от фаворитите на брокерите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

            Топ 10 поскъпващи акции за 2022 година на Форума на ИнвесторБГ

            Публикувам с разширени данни в блога, за да се получи форматирането. Иначе класацията на първите 10 е следната без връзките с другите две анкети е следната
            AGR
            A4L
            DUH
            BSO
            HRC
            SFTRD
            IMP
            CCB
            TBS
            FIB
            Благодаря за положените усилия!!!
            На пръв прочит най-голямо разминаване с Капитал има при очакванията за представянето на Софарма, да видим
            Last edited by tony1975; 09.01.2022, 14:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик
              Голям Мечо, кога ще видим фаворитите на форума?
              Топ 10 поскъпващи акции за 2022 година на Форума на ИнвесторБГ

              Публикувам с разширени данни в блога, за да се получи форматирането. Иначе класацията на първите 10 е без връзките с другите две анкети е следната
              AGR
              A4L
              DUH
              BSO
              HRC
              SFTRD
              IMP
              CCB
              TBS
              FIB
              Ако някой може да направи на картинка цялата таблица да я постне тук
              Last edited by BigBear; 09.01.2022, 14:45.
              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

              Коментар


              • Ето и от мен въпреки липсата на портфейл.

                дронамикс
                албена
                смарт органик
                алтерко
                елевън
                БФБ
                ТВS
                ПИБ
                Доверие
                Хим






                Коментар


                • AGH
                  BSE
                  A4L
                  CCB
                  TBS
                  0SP
                  INF
                  CHIM
                  EAC
                  BREF

                  Коментар


                  • imp
                    bdt
                    sfarm
                    atera
                    dron
                    monbat
                    bref
                    alb
                    skk
                    hes

                    Поздрави и успех на всички
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      "Тази година резултатът Форум - Посредници е 62% - 68%.

                      Форумът има по нисък резултат, но при тази доходност не мисля, че които я е реализирал страда много от загубата. Весело посрещане на Нова година!"


                      Цитатът е на Биг Беър отпреди няколко дни.
                      Мерси, неочаквано висок, но и счупеният часовник два пъти дневно показва точно време. Всяка година едни и същи компании и минлата година взе, че върза, ще ги видим тази как ще са
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев

                        Напомни ми, пропуснал съм или забравил - старост-нерадост
                        "Тази година резултатът Форум - Посредници е 62% - 68%.

                        Форумът има по нисък резултат, но при тази доходност не мисля, че които я е реализирал страда много от загубата. Весело посрещане на Нова година!"


                        Цитатът е на Биг Беър отпреди няколко дни.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          П.С. Беър, пускай резултатите на всички, аз лично нямам проблем с политкоректността, че не съм бил Софикс миналата година. Може и на лично, ако така нарушваш свои принципи. И задължително справка с резултата на "профитата" от Капитал - че тогава всички се чувстваме много значими
                          Биг Беър написа сравнението на доходността за 2021. Истината е, че профитата ни биха. Не помня друга година да са го правили, но 2021 е така. Като им гледам топ-овете обаче за 2022, все си мисля, ще няма да се превърне в традиция
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Тъй, Тонка, и баш преди нашите хора да я резнеш - срама нямаш "Профитата" никога не познават (дали Биг Беър ще е така добър да им сметне срената и на тях за 2021?), а и винаги класацията им е еедна и съща - Софарма + Трейдинга, Доверие, ИХЛБЛ, в по-ново време задължително Алтерко, преди задължително Химчето, Брефчето и Монбат. Самият факт, че очакват ръст при сегашните цени на Алтерко и Спиди (айде за чичакбанк може и да има, ама може и да занули - справка Казахстан, пък в Приднестровието не е като да няма рашки, че и комшии на Украйна се падат) е повече от показателен. Но всеки знае себе си.

                            П.С. Беър, пускай резултатите на всички, аз лично нямам проблем с политкоректността, че не съм бил Софикс миналата година. Може и на лично, ако така нарушваш свои принципи. И задължително справка с резултата на "профитата" от Капитал - че тогава всички се чувстваме много значими

                            Ето и пълният списък с акции, за който не е чел Капитал
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Има малка разлика с моите фаворити

                              Коментар


                              • Добро утро
                                Здраве и успех на борсата на всички!!!




                                https://www.capital.bg/moiat_capital...cii_na_2022_g/
                                Last edited by tony1975; 07.01.2022, 06:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X