IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най спекулативни акции на БФБ според форума на инвесторбг



    Въпросът които ги определя е - Ако инвестирате сега в следните акции мотивацията Ви ще е Спекулативна /1/ или Дългосрочна /5/

    Приемам предложения за по-добра форумулировка на въпроса или друг тип анкети които да са ви полезни

    Поздрави!
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
      Негативните прогнози този път бяха рекордно много. Аз първоначално си мислех, че са малко и даже призовах за още негативни прогнози, но след като започнах да въвеждам данните видях че са доста над обичайното съотношение 2 към 1.

      Третото място на ПИБ при негативните прогнози е може би изненадата за мен тази година.

      Другата анкета все още е активна. целта и е да се разделят най - търгуваните акции на БФБ на две категории - Спекулативни и Дългосрочни.
      Поздравления за анкетите!
      За много години на всички участници!
      BigBear, Исках, само да попитам, понеже при мен анкетата "най- спекулативни акции на форума" илиза на маймунки - Възможно ли е, да се постне резулатата тук във форума? Става дума за тази http://bigbearbg.blogspot.com/2013/01/blog-post_7.html
      (Любопитно ми е, да видя къде са класирани старите любови на спекулантите, като Еврохолд, Енемона, Трейс, Пиб и др. бивши величия, които може и да се окажат пред някакъв опит за доразбалончване... )
      Last edited by padre Bonaventura; 08.01.2013, 10:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
        Благодаря много!
        Едно Благодарско и от мен!

        Коментар


        • Да няма ги педалските тролове и уруспииските тролки. Нали вещаеща СОФИКС 0. А ТРОЛОВЕТЕ ДУХУ*Т ЛИ ДУХУ*Т
          Last edited by Beti; 06.01.2013, 19:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Ех къде е Алън(ПК) сега да направи обстоен анализ на първите 10???
            Та да знаем къде да действаме обратно, нали...
            Той е тотален карък в прогнозите

            Нещо поизчезнаха и апокалиптиците от форума. Много се бяха навъдили и активизирали предната година ..оставиха форито сам да държи фронта
            Last edited by pipbel; 06.01.2013, 19:30.

            Коментар


            • Ех къде е Алън(ПК) сега да направи обстоен анализ на първите 10???

              Коментар


              • Има една шпация / празно поле пред кода/, а аз не съм го забелязал,после аксеса ги разделил като две различни неща...

                Коригирано е. Благодаря
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Благодаря много!

                  Коментар


                  • Негативните прогнози този път бяха рекордно много. Аз първоначално си мислех, че са малко и даже призовах за още негативни прогнози, но след като започнах да въвеждам данните видях че са доста над обичайното съотношение 2 към 1.

                    Третото място на ПИБ при негативните прогнози е може би изненадата за мен тази година.

                    Другата анкета все още е активна. целта и е да се разделят най - търгуваните акции на БФБ на две категории - Спекулативни и Дългосрочни.
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Супер резултати

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                        BigBear, ще ми бъде много интересно да проследя развитието във времето на прогнозата на Форума vs прогнозата на Фонд менъджърите. Например на месечна база.
                        Last edited by BigBear; 06.01.2013, 13:56.
                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • Вече се вижда че почва да се променя логиката на избор. Не е само елементарното което е паднало най-много то ще се качи най-много. Макар че все още има доста които са избрани май точно с този доста ирационален мотив.

                          Коментар


                          • Бедната Софарма - гледай ти единодушие.
                            Ама като всички имат кой ще купува не знам.
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              и какво сега и профитата харесват фармата и форума!?!?
                              взех да се притеснявам, хубаво е че сме вмъкнали и Инс-а в нашата десятка!!!
                              Еее, това че има единодушие с тях по въпроса не значи че сме познали...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                и какво сега и профитата харесват фармата и форума!?!?
                                взех да се притеснявам, хубаво е че сме вмъкнали и Инс-а в нашата десятка!!!
                                Тази тема най-много да ви докара проблем!
                                Щом на всички боклуци като мен има кой да напише къде трябва да влагат, значи ставаме хиляди /боклуците/ От диз момент, имате проблем виЯ профитата

                                Коментар

                                Working...
                                X