IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

    Ти май не схващаш поради една проста причина. Всички я знаят.

    Аз пък очаквам да направиш тръбичката и да си купя една.
    Тогава ще спра да ти се подигравам, а и не само аз.

    О, знам аз, че си ми първа дружка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Да? Чувах и такива версии. Ама фактите са упорито нещо и не ебават, колко ти е изнежен слухът и колко си „можел”. Няма да повярваш но, и аз, с нетърпение очаквам тази каска. Ей тъй, очо да изплакна и да си купя една. Давам 10 лева. Тогава, ще спра да го „тормозя”.
      Ти май не схващаш поради една проста причина. Всички я знаят.

      Аз пък очаквам да направиш тръбичката и да си купя една.
      Тогава ще спра да ти се подигравам, а и не само аз.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение
        Да, но за разлика от теб той може да направи каска ако поиска. Докато ти тръбичка не можеш да направиш.
        Да? Чувах и такива версии. Ама фактите са упорито нещо и не ебават, колко ти е изнежен слухът и колко си „можел”. Няма да повярваш но, и аз, с нетърпение очаквам тази каска. Ей тъй, очо да изплакна и да си купя една. Давам 10 лева. Тогава, ще спра да го „тормозя”.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Сладури. И двамата. Ако можехте само, да се видите отстрани! „Опоненти на изделието”? Аха. Дърлите се с него.
          А на Матеев благодарим за досегашното присъствие. Предполагаме, че е тръгнал.или да медитира, или да я прави, пуста каска. Направя, извежда на пазар, млъквам. Казах.
          Жив и здрав да е.
          Да, но за разлика от теб той може да направи каска ако поиска. Докато ти тръбичка не можеш да направиш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Аз ще му помагам, щото ме кефи.
            Сладури. И двамата. Ако можехте само, да се видите отстрани! „Опоненти на изделието”? Аха. Дърлите се с него.
            А на Матеев благодарим за досегашното присъствие. Предполагаме, че е тръгнал.или да медитира, или да я прави, пуста каска. Направя, извежда на пазар, млъквам. Казах.
            Жив и здрав да е.
            Last edited by Pyramid; 15.05.2020, 06:19.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Интересен извод, че всички опоненти на изделието са се били простреляли в крака!!!!!!!!!!!!!!!!! Изобретателя в кавички се е прострелял в крака много по-отдавна, затвори всички врати и отврати всички нас-инвеститорите надяващи се , че каналната тръба ще направи България известна с невероятно изобретение с милиардни клиенти. По-добре играчка като Ерньо да бе измислил
              ...Поредното нищо. Работата е там, че - ако Ти си „инвеститор”, аз, определено, съм китайски гражданин. А там, една групичка „умни директори” - нежни и раними души, се възмутили, че съм бил „арогантен”/„каруцар” и т.н., и решили (едва ли не, в името на доброто на Неговите фирми), да отсвирят „каруцаря” и -забележете! - с това, не сами да научат нещо, ами него на ум-разу да научат.
              - Ама хА, ще се ебава той с нас!?! Умни, умни - колко да са „умни”? - след като, пропускат „дребен детайл”: С този „каруцар”, да се договорят, можеха. С потресенията на пазара, в последствие -не. За него, трябва да си готов, да си си написал домашното...а тук, старите „тарикати”, се надяват (пак?) ...ДА ПРЕПИШАТ. Може и да могат, разбира се. Някой ден.
              ...когато, всички те, до един, ще са пенсии.

              Който разбрал, разбрал.
              Last edited by Pyramid; 15.05.2020, 06:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                От тука нататък той повече не ме интересува, и затова няма да пиша повече в неговите теми, за да му помагам да изплуват нагоре.
                Аз ще му помагам, щото ме кефи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Точно ТИ, ама явно и недвусмислено, много отдавна, ми заяи, че няма да инвестираш, не помниш ли? С този клип, аз ти подадох ръка. А ти, се простреля в крака. Много насериозно си се взел но, изводите ти, са ... далеч от мъдростта.
                  Оправяй се.
                  Интересен извод, че всички опоненти на изделието са се били простреляли в крака!!!!!!!!!!!!!!!!! Изобретателя в кавички се е прострелял в крака много по-отдавна, затвори всички врати и отврати всички нас-инвеститорите надяващи се , че каналната тръба ще направи България известна с невероятно изобретение с милиардни клиенти. По-добре играчка като Ерньо да бе измислил

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Е всички видяхте как допреди малко Тодор Несторов твърдеше, че аз съм лъжец и нищо от написаното от мене не било вярно, а сега като пуснах клипа с доказателствата, се извъртя като фурнаджийска лопата и започна да пее друга песен.

                    Абе въобще - кофти човек във всеки един аспект. Не искам да имам нищо общо с него сега и в следващите 100 години. Ясно е, че мене няма повече да ме излъже, както и предполагам, че няма да успее да излъже и никого от този форум.

                    От тука нататък той повече не ме интересува, и затова няма да пиша повече в неговите теми, за да му помагам да изплуват нагоре. Нека той да си пише сам и сам да си отговаря - в това е много силен. В неадекватните и несвързаните постинги - също.
                    Знаеш ли какво?
                    - Прав ти път.

                    Коментар


                    • Е всички видяхте как допреди малко Тодор Несторов твърдеше, че аз съм лъжец и нищо от написаното от мене не било вярно, а сега като пуснах клипа с доказателствата, се извъртя като фурнаджийска лопата и започна да пее друга песен.

                      Абе въобще - кофти човек във всеки един аспект. Не искам да имам нищо общо с него сега и в следващите 100 години. Ясно е, че мене няма повече да ме излъже, както и предполагам, че няма да успее да излъже и никого от този форум.

                      От тука нататък той повече не ме интересува, и затова няма да пиша повече в неговите теми, за да му помагам да изплуват нагоре. Нека той да си пише сам и сам да си отговаря - в това е много силен. В неадекватните и несвързаните постинги - също.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Ето го прослувутия рекламен клип:



                        12:20 - и си е еб@ло майката
                        13:05 - ху@чец (два пъти с натъртване)
                        18:10 - и си е еб@ло майката
                        27:45 - да си размърдаме гъза
                        27:50 - ако не разбирате всичко това, значи сте будали (с натъртване)
                        30:50 - инвеститора да върви на майната си

                        Кой инвеститор ще си даде парите, ако в рекламния клип директно го обиждат няколко пъти, а най-накрая за довиждане му казват да върви на майната си?
                        Точно ТИ, ама явно и недвусмислено, много отдавна, ми заяи, че няма да инвестираш, не помниш ли? С този клип, аз ти подадох ръка. А ти, се простреля в крака. Много насериозно си се взел но, изводите ти, са ... далеч от мъдростта.
                        Оправяй се.

                        Коментар


                        • Ето го прослувутия рекламен клип:



                          12:20 - и си е еб@ло майката
                          13:05 - ху@чец (два пъти с натъртване)
                          18:10 - и си е еб@ло майката
                          27:45 - да си размърдаме гъза
                          27:50 - ако не разбирате всичко това, значи сте будали (с натъртване)
                          30:50 - инвеститора да върви на майната си

                          Кой инвеститор ще си даде парите, ако в рекламния клип директно го обиждат няколко пъти, а най-накрая за довиждане му казват да върви на майната си?
                          Last edited by Mateev; 14.05.2020, 21:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Благодаря ти. Ще считам това като официално разрешение от твоя страна да публикувам твоя клип в публичното пространство.
                            Няма лошо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              .....
                              Матеев, като ще пускаш, пускай всичко, вместо, да манипулираш и видеото. ......
                              Благодаря ти. Ще считам това като официално разрешение от твоя страна да публикувам твоя клип в публичното пространство.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Истината е, че никога не съм му казвал в очите, че няма да му дам никакви пари. Затова той явно се е надявал и си е мислел, че все някога ще му дам, и затова непрекъснато ме притесняваше в личен план, а по-форумите само правеше намеци колко милиарда съм бил загубил, защото все още не съм му купил тръбичката.

                                Всичко се промени когато една вечер се пошегувах в темата за вируса с една маска-каска от един фантастичен филм. В отговор той започна да ми се подиграва (знаете го какъв е злобен), и така свали от мене всякакви задръжки. Да, дълги години си мълчах тактично, но вече нямам задръжки. Знам много за него, много повече от това, което съм казал до момента, и е въпрос на време да го изплюя, ако продължава да ме обижда.

                                Между другото някой ще ми каже ли с какъв софтуер мога да отрежа парченца от един клип, за да ги кача в тубата. Искам да ви покажа с какъв каруцар си имате работа.
                                Сега, пак лъжем?
                                Още преди години, ми заяви в прав текст че (цитирам по памет) виж, няма да инвестирам при теб, имам много по-сигурни алтернативи (или инвестиции). Да, не ми го каза, ами го написа Напълно ясни и едниозначно, в писмен вид. Като пускаш поредната манипулация, да беше казал цялата истина, че ви поканих да подкрепите пулсатора и оборудването за мултиплексирано сондиране със собствени разтработки по представена от мен концепция и спецификации, като неведнъж, ви обяснявах, че и стотинка не ви искам, а после, ще купувам от вас. И ВИ ОБЯСНЯВАХ, НЕВЕДНЪЖ, ЗАЩО, ТОВА Е ИЗГОДНО. Писах ли ви, че е потребно малко внимание, само? Че, ще дойда и ще си ида,без стотинка да искам и ще можете после ( което би било мъдрото, на фона на това, което става по света) да можете да решите, вече претеглили ВСИЧКИ ЗА И ПРОТИВ нещо, което, би могло, да ви направи световни лидери. Писах ли ви? ДА. Отговорихте ли? НЕ.
                                След 4-5 или 6 писма до „умните ти директори”, въпреки, че вече ми бяхте ясни, ощежведнъж, наивният и глупав Пирамид, помоли да ти прати видео. Отговор -пак нула, доде тук, не изсипа кофа с лайна.

                                Матеев, като ще пускаш, пускай всичко, вместо, да манипулираш и видеото. На твоя фон, не е голяма загуба. Ти сам се орезили.
                                Last edited by Pyramid; 14.05.2020, 19:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X