IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Полакомил си се да вземеш 700лв. за едни клещи на човека, а сега ще страдаш дълго, че си се лишил от милиони финансиране.....
    Щом Матеев е решил да плати, за да не връща агента, значи Матеев е човечен и широкоскроен човек.
    Но пък си е направил някакви сериозни изводи и е било грешка от агента да се натрапва дълго по един и същи начин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Полакомил си се да вземеш 700лв. за едни клещи на човека, а сега ще страдаш дълго, че си се лишил от милиони финансиране.....
      Глупости на търкалета. Тези даже май бяха 750 лв., ги искаше шефчето. Поразпитай из България, с какви надценки, работеше (не знам, жив ли е още но, преди 12 години, със сигурност) Белком ЕООД. Средно, над 200 %. Напр, по кондензаторите на FRAKO, цените им, бяха два пъти++ тези на китайските, продваха (т.е., бяха изкарали за продан) уреди за измерване съпротивлението на заземител, за 2700 лв. Три месеца, ни една продажба -„ще свалим цената: 2200” още месец и нещо - ОК, пускаме го, на колкото е влязъл: 920. ... и не само за тях така. Та, тогава, Матеев го изклатиха от две места:
      1.От Бургас, т.к.едва ли щеше да се навие на 750 лв само, щото FLUKE (или,нещо от вида, вече не си спомням) ѝ,
      2.Един пчелар-любител, от Ябълка, щото бе искаше да губи.уред, с кпйто, да си проверява соларните инсталации. Преглътна ги, т.к.каза „Богат човек съм, вземам 6000 лв.заплата ”.
      Та, ето, кой и на кого трябра да се сърди, аз бях само скромен наемник при бургазлията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
        Много интересно - Накъде заминава влака? От къде е тръгнал е ясно
        Интересно е кой ще е локомотива на този влак, тръбичката за мижава или несъществуваща икономия или гениалната сонда с къртици, за която ще се избият от Шел, Синопек, Газпром, Арамко и Шеврон

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

          Интересно е и това с меда. Матеев е специалист, да не кажем експерт там та ми се ще да го питам, дали знае как се прави истинска медовина, това вече може да стане интересно за бизнес. Някога са правили и малага край станимъка, а вече никой не знае как и само я плагиатсват, но май пак имало мед. Печо пух е умен мечок, медът си е мед и две бурканчета са по добре от едно бурканче
          ...Именно . За меда.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            И откъде ежтръгнал, не ви е ясно но, накъдето и да върви, едни „умни директори”, заедно с умния си но, не и мъдър началник, ще го гледат от перона.
            Полакомил си се да вземеш 700лв. за едни клещи на човека, а сега ще страдаш дълго, че си се лишил от милиони финансиране.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Мед съм ял, Мецано. Както казваше твоят ъъъ...внук? Мечо Пух, нищо ненпохубаво еот похубаво от бурканче мед...освен две бурканчета мед.
              А, ако говорим сериозно - и Матеев, вече се е сблъсквал с това, дори да не иска да си признае - в случая, съм някой, който, е много издълбоко в нещата и те (рано или късно), се случват, както съм предвидил.
              ​​
              Интересно е и това с меда. Матеев е специалист, да не кажем експерт там та ми се ще да го питам, дали знае как се прави истинска медовина, това вече може да стане интересно за бизнес. Някога са правили и малага край станимъка, а вече никой не знае как и само я плагиатсват, но май пак имало мед. Печо пух е умен мечок, медът си е мед и две бурканчета са по добре от едно бурканче

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                Много интересно - Накъде заминава влака? От къде е тръгнал е ясно
                И откъде ежтръгнал, не ви е ясно но, накъдето и да върви, едни „умни директори”, заедно с умния си но, не и мъдър началник, ще го гледат от перона.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Определено. Пътят се озвървява от вървящите. Всъщност, аз предложих на холям БГ холдинг, да се огледа и да съзре, което му е под носа, и да го вземе. МИС*2020, обаче, се уплаши и така, STS ще гледат отстрани, как влакът заминава без тях.
                  Много интересно - Накъде заминава влака? От къде е тръгнал е ясно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                    Какво е, щом не е водка,
                    Признавам, че не знам какво точно си вкарал. Но добре ти се е получило
                    Ще споделиш ли какво си поркал? Като гледам ефекта ми се ще да пробвам малко,
                    Мед съм ял, Мецано. Както казваше твоят ъъъ...внук? Мечо Пух, нищо ненпохубаво еот похубаво от бурканче мед...освен две бурканчета мед.
                    А, ако говорим сериозно - и Матеев, вече се е сблъсквал с това, дори да не иска да си признае - в случая, съм някой, който, е много издълбоко в нещата и те (рано или късно), се случват, както съм предвидил.
                    ​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Пълно куку. Ако не разбираме, значи сме будали....хаххахахахах, този ще продава технологии на Израел!!!!
                      Да ама ако не си будала, значи рабираш и накъде върви хавата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Точно аз - и водка. Не е зле да идеш на лекар.
                        Какво е, щом не е водка,
                        Признавам, че не знам какво точно си вкарал. Но добре ти се е получило
                        Ще споделиш ли какво си поркал? Като гледам ефекта ми се ще да пробвам малко,
                        Last edited by mecka_stryvnica; 16.05.2020, 12:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Пълно куку. Ако не разбираме, значи сме будали....хаххахахахах, този ще продава технологии на Израел!!!!
                          Определено. Пътят се озвървява от вървящите. Всъщност, аз предложих на холям БГ холдинг, да се огледа и да съзре, което му е под носа, и да го вземе. МИС*2020, обаче, се уплаши и така, STS ще гледат отстрани, как влакът заминава без тях.
                          Last edited by Pyramid; 16.05.2020, 12:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                            Смях се от сърце.
                            Ама много насериозно си го взел, човекът е ударил две водки и не е издържал.
                            Излязъл е да сподели нещо за тръбичката. Човещинка
                            Затова не трябва да се излиза поркан пред камера.
                            Пълно куку. Ако не разбираме, значи сме будали....хаххахахахах, този ще продава технологии на Израел!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                              Смях се от сърце.
                              Ама много насериозно си го взел, човекът е ударил две водки и не е издържал.
                              Излязъл е да сподели нещо за тръбичката. Човещинка
                              Затова не трябва да се излиза поркан пред камера.
                              Точно аз - и водка. Не е зле да идеш на лекар.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                Ето го прослувутия рекламен клип:



                                12:20 - и си е еб@ло майката
                                13:05 - ху@чец (два пъти с натъртване)
                                18:10 - и си е еб@ло майката
                                27:45 - да си размърдаме гъза
                                27:50 - ако не разбирате всичко това, значи сте будали (с натъртване)
                                30:50 - инвеститора да върви на майната си

                                Кой инвеститор ще си даде парите, ако в рекламния клип директно го обиждат няколко пъти, а най-накрая за довиждане му казват да върви на майната си?
                                Смях се от сърце.
                                Ама много насериозно си го взел, човекът е ударил две водки и не е издържал.
                                Излязъл е да сподели нещо за тръбичката. Човещинка
                                Затова не трябва да се излиза поркан пред камера.
                                Last edited by mecka_stryvnica; 16.05.2020, 11:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X