IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Кво сега, няма ли да има търбички в магазина?



    А като ми изневерява паметта, вземи кажи, пак ако трябва
    ОСТАВА НЕЯСНО, ЗАЩО МОДЕРАЦИЯТА НЕ ИЗТРИВА И ТОВА.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Гледам, паметта ти изневерява. Направи си екскурзия из тема назад и ненпитай побсто пъти за едно и също, няма нищо да промениш.
      Кво сега, няма ли да има търбички в магазина?



      А като ми изневерява паметта, вземи кажи, пак ако трябва
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Какво стана с тия от Брюксел, още от Август са тръгнали, да не са се загубили нейде из Македония, пртеснявам се вече,

        Гледам, паметта ти изневерява. Направи си екскурзия из тема назад и ненпитай по сто пъти за едно и също, няма нищо да промениш.
        Last edited by RUBLA; 17.12.2020, 09:05.

        Коментар


        • Какво стана с тия от Брюксел, още от Август са тръгнали, да не са се загубили нейде из Македония, пртеснявам се вече,

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Модератор, не е „личен спор” отговорът ми до колегата, че нещата не са се разсъхнали. Може на някого да му се ще -съжалявам за което - но, факт: За събитие, чийто момент е предвиден за по-късно, да твърдиш, че е провалено, е рано. Разбира се, резултатът от преговорите, има директно отражение върху ТАЗИ тема (казах на опонента си, не им ща парите) но, който можал -разбрал...
            Last edited by Pyramid; 04.12.2020, 13:33.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              То от дъното къде по-надоле?
              "По-читаво", значи " по-нагоре". Ако говориш за дъното. Дори и тъй, пак само глупости.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                По темата:Не видях някой да предложи нещо по-читаво.
                То от дъното къде по-надоле?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • По темата:Не видях някой да предложи нещо по-читаво.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev

                    Жив съм, здрав съм, короната все още ме заобикаля отдалече. Във форума обаче вече влизам рядко, защото почти не останаха теми, които да са ми интересни, освен вицовете разбира се.
                    Стига бе, това е една от най-яките теми.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      В Брюксел, нали?

                      Цъ. Греда.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Нещата са при специалисти по темата, разглеждат се. Толкова мога да споделя засега.
                        В Брюксел, нали?

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          Матеев е умен и интелигентен мъж, тва не може да му се отрече. Ма за кво да влиза в форума, я виж днеска ква касапница беше ,, кво клане, къв бой, модитата се скъсаха да трият
                          Но все таки дано да е жив и здрав Матеев, враговете трябва да се уважават
                          Ето мен ме уважава веднъж ме нарече пропаднала хазартна личност, а наскоро че съм върха на еволюцията
                          Ти докъде я докара с технологията и патентите, почна ли производство, продажби, разкрий малко нещата
                          Нещата са при специалисти по темата, разглеждат се. Толкова мога да споделя засега.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Абе, къде е Матеев? Не се обичаме - ясно. Плюем се - също. Ама поне се аргумебтира, като спори...Понякога. Пък и хубаво е да знаеш, че опонентите ти са живи. Дай, Боже, живот и здраве всекиму.
                            Матеев е умен и интелигентен мъж, тва не може да му се отрече. Ма за кво да влиза в форума, я виж днеска ква касапница беше ,, кво клане, къв бой, модитата се скъсаха да трият
                            Но все таки дано да е жив и здрав Матеев, враговете трябва да се уважават
                            Ето мен ме уважава веднъж ме нарече пропаднала хазартна личност, а наскоро че съм върха на еволюцията
                            Ти докъде я докара с технологията и патентите, почна ли производство, продажби, разкрий малко нещата

                            Коментар


                            • Абе, къде е Матеев? Не се обичаме - ясно. Плюем се - също. Ама поне се аргументира, като спори...Понякога. Пък и хубаво е да знаеш, че опонентите ти са живи. Дай, Боже, живот и здраве всекиму.
                              Last edited by Pyramid; 02.12.2020, 19:26.

                              Коментар


                              • Говорим си наскоро с мой колега, ста а дума за форума и за ... откровено, обратно на острите коментари на някои тук. И човекът ми отговаря а ьитат от Библията:
                                „ - Не хвърляйте бисерите пред свинете.”

                                ...Колко мъдрост има в тази книга!

                                Коментар

                                Working...
                                X