IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Каква страст, какъв плам, каква визия! Че деиния, че другия, че третия.
    Ами, подкрепям ти темата, щото и аз искам да изобретя някакво изделие, което да се продава на широките маси и да си построя завод. Само ме е яд, че не съм сред избраните 38 души.

    Коментар


    • Каква страст, какъв плам, каква визия! Че деиния, че другия, че третия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Измамник, избра ли си инвеститор?

        impostor!!!
        Attached Files

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Седми клас без свидетелство. Това му е на измамника образованието.
          По всичко личи че измамника ще яде сонда отвсякъде. Особена, кожена сонда.
          чси само чакат да дойде момента, там има един мост на Янтра, та може би трябва да побърза преди някой да е заел мястото...

          Тука е бил до седмаче:

          После, техните казаха, че не става и са го пратили в колеж в Кавказ, колкото да избута нещо.....

          Attached Files

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Хванал си се за Матейко като удавник за сламка да те инвестира, нямаш ли срам нахален измамнико?! Нима не се преминава от ниво десетки левове, до хиляди левове, после стотици хиляди левове, после милиони, а след това просене от Матейко? Ти искаш да прескочиш няколко нива, от десетки левове, до милиарди левове, е как така? НЕ СТАВА ХОЛАН, НЕ СТАВА.
            тръбичкката не става, ама сондата си я бива, Как не са се усетили американските идиоти, че ти имаш решението, горнооряховски изобретателю, ще пият белина, като не се усещат как да си минимизират печалбите тъпанарите от ШЕЛ и АРАМКО. Баси балъците, не са стигнали до идеята на човека дето е учил, недоучил в Тбилиси!!!!!!!!!!!! Тбилиси, това е рая на измамниците!!!!!!!!!
            Седми клас без свидетелство. Това му е на измамника образованието.
            По всичко личи че измамника ще яде сонда отвсякъде. Особена, кожена сонда.
            чси само чакат да дойде момента, там има един мост на Янтра, та може би трябва да побърза преди някой да е заел мястото...

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Матейко няма да каже. Не е в течение.
              Хванал си се за Матейко като удавник за сламка да те инвестира, нямаш ли срам нахален измамнико?! Нима не се преминава от ниво десетки левове, до хиляди левове, после стотици хиляди левове, после милиони, а след това просене от Матейко? Ти искаш да прескочиш няколко нива, от десетки левове, до милиарди левове, е как така? НЕ СТАВА ХОЛАН, НЕ СТАВА.
              тръбичкката не става, ама сондата си я бива, Как не са се усетили американските идиоти, че ти имаш решението, горнооряховски изобретателю, ще пият белина, като не се усещат как да си минимизират печалбите тъпанарите от ШЕЛ и АРАМКО. Баси балъците, не са стигнали до идеята на човека дето е учил, недоучил в Тбилиси!!!!!!!!!!!! Тбилиси, това е рая на измамниците!!!!!!!!!
              Last edited by 13ADROL; 17.05.2020, 00:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Аз не си ги спомням точно така нещата, но сега вече осъзнавам как се създават легенди. Явно има значение кой е разказвача, и какви мокри сънища добавя в легендата.

                Основното в легендата обаче остава, и дори не се отрича - аз бях измамен, и сега имам всички основания да бъда предпазлив по отношение на същия този измамник.
                Пита се, как можеш да помниш нещо, което не се е случило с теб, нито си го видял, нито си присъствал? Сигурно, ТИ си ми бил работодател? Колега? Работили сме заедно?
                Сетих се нещо, прочее: Нали, тогава, и ти получи фактури? Ами, поинтересувай се при тях във фирмата бе, консул, кое как продават и т.н. То и аз, на фона, на който ме злепоставиха, много бих внимавал с тях. Но, което е нормално да се очаква, е следното: Предполагам и те, си пазят архиви, едно-друго. Провери ги, мътните те взели. Разпитай и из БГ бизнеса за Белком ООД. Моите спомени са от преди 12 години и сигурно, има още промени и натрупвания но, те имат доста клиенти у нас, и има откъде да събереш мнения и отзиви. Аз съм те бил „измамил” и, „сигурно”, щото аз съ искал? Ай сиктир. Имат си фирмена политика. Имам колеги, работили там. Има и сайтове с мнения на бивши работници и клиенти. Тях питай, човече объркан. Виж, със мен, наистина, внимавай. Че, току виж, пак съм питал за Каската, или съм ти оборил манипулациите с „логиката” и „данните”. Вярно, дебелоок си но, очаквай медиен дискомфорт.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Измамник, избра ли си инвеститор?
                  Матейко няма да каже. Не е в течение.

                  Коментар


                  • Измамник, избра ли си инвеститор?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                      Ако тръбичката не е от мед, ще е лошо. Дори и Мечо пух обича мед
                      ...Да не говорим за ромляните.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Времето ще отсъди. Не плачи над гроба на „агента”. По-жив е от всякога.
                        Ако тръбичката не е от мед, ще е лошо. Дори и Мечо пух обича мед

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Глупости на търкалета. Тези даже май бяха 750 лв., ги искаше шефчето. Поразпитай из България, с какви надценки, работеше (не знам, жив ли е още но, преди 12 години, със сигурност) Белком ЕООД. Средно, над 200 %. Напр, по кондензаторите на FRAKO, цените им, бяха два пъти++ тези на китайските, продваха (т.е., бяха изкарали за продан) уреди за измерване съпротивлението на заземител, за 2700 лв. Три месеца, ни една продажба -„ще свалим цената: 2200” още месец и нещо - ОК, пускаме го, на колкото е влязъл: 920. ... и не само за тях така. Та, тогава, Матеев го изклатиха от две места:
                          1.От Бургас, т.к.едва ли щеше да се навие на 750 лв само, щото FLUKE (или,нещо от вида, вече не си спомням) ѝ,
                          2.Един пчелар-любител, от Ябълка, щото бе искаше да губи.уред, с кпйто, да си проверява соларните инсталации. Преглътна ги, т.к.каза „Богат човек съм, вземам 6000 лв.заплата ”.
                          Та, ето, кой и на кого трябра да се сърди, аз бях само скромен наемник при бургазлията.
                          Аз не си ги спомням точно така нещата, но сега вече осъзнавам как се създават легенди. Явно има значение кой е разказвача, и какви мокри сънища добавя в легендата.

                          Основното в легендата обаче остава, и дори не се отрича - аз бях измамен, и сега имам всички основания да бъда предпазлив по отношение на същия този измамник.
                          Last edited by Mateev; 16.05.2020, 13:27.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Че кой да е? Питай редовно и, някой ден, ще те осветля. В момента, тече подбор.
                            Прати още някое видео, че никакви хубави комедии не намирам по ТВ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                              Щом Матеев е решил да плати, за да не връща агента, значи Матеев е човечен и широкоскроен човек.
                              Но пък си е направил някакви сериозни изводи и е било грешка от агента да се натрапва дълго по един и същи начин.
                              Времето ще отсъди. Не плачи над гроба на „агента”. По-жив е от всякога.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Интересно е кой ще е локомотива на този влак, тръбичката за мижава или несъществуваща икономия или гениалната сонда с къртици, за която ще се избият от Шел, Синопек, Газпром, Арамко и Шеврон
                                Че кой да е? Питай редовно и, някой ден, ще те осветля. В момента, тече подбор.

                                Коментар

                                Working...
                                X