IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    За какви 6квадрата говориш...?
    Ами то се видя, че няма нужда аз да хващам армии от тролци, да ровя из нета за фалшива информация с изтекла годност и да разпространявам явни лъжи само и само, да злепоставя Матейка. Ами той, чудесно се справя и сам и така си омаскари лицето, както никой друг не би могъл.

    - Каква Ирония. Нали, Матеев? ​​​​​​
    Но, нали ти разправяше че обменяла 6Кв (шест киловата) тръбичката? Да не си забравил?
    А и за какво го питаш Матеев? Пари няма да ти даде, ако не тие ясно още.

    Last edited by RUBLA; 17.05.2020, 15:21. Причина: Спазвайте добрия тон!
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Аз ще разкажа за неговите: Попродал е няколко, МНОГО са здрави и тежки, много смрад от канала пускат и много са ефикасни: При (планирана)една.цена с нашето изселие, прави цели 30% открадната темп.разлика. При 80°С. Вместо.при 40°С. Ама то е за корави люде. Кой ще се лигави на 40...
      Ма, тука други неща си написал:

      "
      Здравейте, Много технологична конструкция сте създали. Възхитен съм! Бих искал да закупя един топлообменник тип ЕС-021 Интересува ме, обаче, как свързвате настоящия образец към стари, вече съществуващи ВиК инсталации? Питам, защото имам подходящо за целта техническо решение, в режим на патентоване/предварителна закрила и бих могъл да спомогна за разпространяване на Вашето изделие. Отделно, имам мрежа от контакти в около 30 града в чужбина, ако Ви интересува. Свържете се с мен на тлф 0887 597 031. Каня ви в своя офис в Г.Оряховица, за да Ви го демонстрирам. Поздрави, Т. А Идеал Стандарт, Рока и др. ще съжаляват, дето са спали "
      КОГА СИ ПРАВДИВ???


      http://old.ecocity.bg/index.php?rout...icle&news_id=8

      Като стана дума за идеал стандарт, дето спят, какво ще кажете за термостатните им смесители, които пестят както енергия, така и вода?

      https://www.idealstandard.bg/bg/rang...smesiteli.html

      И друго прави силно впечатление, режима на патентоване вече продължава 5 години!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Темата не е ли за тръбичката, не за Матеев??? Защо упорито търсиш диалог с него, а не обясняваш за тръбичката повече? И как така Цанов продава, а ти не продаваш?
        Това се нарича СНОБИЗЪМ. Подигравайки се на мене, всъщност иска да каже "Вижте ме мене колко съм умен и гениален, щом се подигравам на глупака Матеев с 3 висши образования и успешен бизнес за милиони".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Отделно, че вече неведнъж, получавам от страни запитвания дали, аджеба, преди да стане Знаменит Бизнесмен, нашият габровец не е влязъл в някакви куфарни взаимодейсъвия с партии и групировки които, да му отворят очите и да го още свЕтнат, как да прихватизират разни предприятия а после, да усвояват разни средства и субсидии от наивници вярващи че, като си инсталират панели и гушат него, „инвестират” в себе си? Само вмятам, без да твърдя. Фактът, обаче, че тези мили хора, реално, инвестираха в Неговото разрастване и в това на китайските производители, остава. С компетентност и залъгалка във вид на много данни, които, ТЕ не успяха да осъзнаят, наш човек им проми мозъците да вярват, че ЕНЕРГИЯТА, която те с мъка продават на нашия оскубан пазар, Е ТЯХНАТА далавера. Всъщност, нещата станаха малко иначе: Техните парични потоци, преминали през нашия ТЪРГОВЕЦ, издигнаха на пиедестал НЕГО . Не знам -т.к. 20 или 26- годишните срокове на договорите за изкупуванебпо преференциални цени бяха издържани от страна на държавата. Помня само, че Матейко ходи да скачат пред парламент (или министерски съвет, да не сгреша) ЗАЕДНО С ИМАНИПУЛИРАНИТЕ ОТ НЕГО САМИЯ, пишман-„инвеститори”.
          И ги предупреждавах но, изгоби от форума си мен. Естествено, нали аз се явявах пречка и им отварях омите че, срещу вентилатор (особено, като работи) не се пикае. Не иакали корупция, пък лидерът им, дето сега по мен плюе и си твори „доводи”, тогава разправяше за нея, като за „необходимо зло”и т.н.
          - Велик „морал” на „велик бизнесмен”.

          ...Или тежка шизофрения.
          Ко си написал ся само ти знаеш.
          Last edited by RUBLA; 17.05.2020, 15:19. Причина: Спазвайте добрия тон!
          г-жа Фирдевс.2015г.

          Коментар


          • Отделно, че вече неведнъж, получавам от страни запитвания дали, аджеба, преди да стане Знаменит Бизнесмен, нашият габровец не е влязъл в някакви куфарни взаимодейсъвия с партии и групировки които, да му отворят очите и да го още свЕтнат, как да прихватизират разни предприятия а после, да усвояват разни средства и субсидии от наивници вярващи че, като си инсталират панели и гушат него, „инвестират” в себе си? Само вмятам, без да твърдя. Фактът, обаче, че тези мили хора, реално, инвестираха в Неговото разрастване и в това на китайските производители, остава. С компетентност и залъгалка във вид на много данни, които, ТЕ не успяха да осъзнаят, наш човек им проми мозъците да вярват, че ЕНЕРГИЯТА, която те с мъка продават на нашия оскубан пазар, Е ТЯХНАТА далавера. Всъщност, нещата станаха малко иначе: Техните парични потоци, преминали през нашия ТЪРГОВЕЦ, издигнаха на пиедестал НЕГО . Не знам -т.к. 20 или 26- годишните срокове на договорите за изкупуванебпо преференциални цени бяха издържани от страна на държавата. Помня само, че Матейко ходи да скачат пред парламент (или министерски съвет, да не сгреша) ЗАЕДНО С ИМАНИПУЛИРАНИТЕ ОТ НЕГО САМИЯ, пишман-„инвеститори”.
            И ги предупреждавах но, изгоби от форума си мен. Естествено, нали аз се явявах пречка и им отварях омите че, срещу вентилатор (особено, като работи) не се пикае. Не иакали корупция, пък лидерът им, дето сега по мен плюе и си твори „доводи”, тогава разправяше за нея, като за „необходимо зло”и т.н.
            - Велик „морал” на „велик бизнесмен”.

            ...Или тежка шизофрения.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              За какви 6квадрата говориш...?
              Ами то се видя, че няма нужда аз да хващам армии от тролци, да ровя из нета за фалшива информация с изтекла годност и да разпространявам явни лъжи само и само, да злепоставя Матейка. Ами той, чудесно се справя и сам и така си омаскари лицето, както никой друг не би могъл.

              - Каква Ирония. Нали, Матеев? ​​​​​​
              Темата не е ли за тръбичката, не за Матеев??? Защо упорито търсиш диалог с него, а не обясняваш за тръбичката повече? И как така Цанов продава, а ти не продаваш?
              Last edited by RUBLA; 17.05.2020, 15:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Измамник сега ме мързи, но обещавам днес по-късно да направя разбор на тръбичката и да оценя заявеното кпд от 70%. Също и заявеният от теб обмен на 6Кв.
                За какви 6квадрата говориш....?
                Ами то се видя, че няма нужда аз да хващам армии от тролци, да ровя из нета за фалшива информация с изтекла годност и да разпространявам явни лъжи само и само, да злепоставя Матейка. Ами той, чудесно се справя и сам и така си омаскари лицето, както никой друг не би могъл.

                - Каква Ирония. Нали, Матеев? ​​​​​​
                Last edited by RUBLA; 17.05.2020, 15:21. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Измамник сега ме мързи, но обещавам днес по-късно да направя разбор на тръбичката и да оценя заявеното кпд от 70%. Също и заявеният от теб обмен на 6Кв.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Тъй като темата е за зелена енергия, ще кажа и за още един "изобретател", който от дълги години теърди, че е открил квантов генератор на безплатна зелена енергия, и който също търси лапнишаран инвеститор с 6-7 цифрени суми, за да му помогне да построи работещ образец. Казва се Кирил Чуканов и е много по-известен от Тодор Несторов. За Кирил Чуканов има много статии по медиите, и отделно от това той самият е написал няколко книги по въпроса с "отритието" си.

                    https://drive.google.com/file/d/1z4z...bKrJBOoTn/view

                    https://www.kvantov-prehod.org/artic...B8%D0%BA%D0%B0
                    https://trud.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D...0%D0%B0%D1%82/

                    Също като Тодор Несторов, Кирил Чуканов е направил промоционален клип за откритието си, но на 1000 светлинни години по-високо ниво, и без да псува потенциалните инвеститори:



                    Също така през живота си съм имал и други случаи на хора, които са ми идвали на крака и са ми показвали разни схеми на разни открития, и след това са ми искали пари. Общото между всички тези изобретатели е следното:
                    1. На думи твърдят, че са направили велико откритие, което ще преобрази човечеството
                    2. Искат огромни суми за финансиране на идеята
                    3. Всички "изобретатели" без изключение търсят инвеститори десетки години, без да се отказват
                    4. Под никаква форма обаче не са съгласни да споделят тайната на "изобретението", за да може човек да прецени дали не е измама.

                    Накратко - всички са на принципа "няма да ти кажа, но ти ми вярвай и ми дай много много безотчетни пари".
                    Ами, ето, от вратата още, МИС* 2020 (Матейко) пак лъже:
                    1. Още не съм го псувал. (Не знае, как мога въпреки, че вече, си го е заслужил нееднократно.)
                    2. Лъже и за „нежеланието да покажем”. Пазя си цялата кореспонденция. Точно на него, бях готов всичко да разкрия. Дори по сондирането, дори безплатно, дори след като получих еднозначен отказ по икономайзера, приел, че той, не иска и няма да играе там. ВСИЧКИ, четящи внимателно тук, видяха. Неведнъж му предлагах - отново, абс. необвързващо, и безплатно за него и „умните Му директори”, да разясня всичко, подробно. И те сами, да решат, дали ще правят нещо, и дали не.
                    И габровският „компетент” даде на късо. Умря отжяд, задето, за лични обиди срещу мен и партньора ми, го захапах за „Каската” (- Прочее, върви ли, Матеев, разработката? И дали ще стане за 7000 българи, вместо за 7 милиарда по целия свят? Ако ще е 1000 пъти по-евтино, спастрил съм едни 10 лева, имаш ги.)

                    Накратко, знаем се, Пчеларю. Не, че съм сигурен, че изобщо вадиш мед (какво остана, качествен?) ама нали така разправят хората...

                    И, да: Очаквах, МИС* 2020 да спре да се изявява тук, нали обеща да не ми вдига рейтинга...

                    Коментар


                    • По-добре да се включа при този сладур:

                      Здравейте , казвам се Йордан Денев от София . Предлагам на всички желаещи минимум 10 % на месец възвръщаемост на инвестициите напълно автоматично. Рискът от загуби е 0. Печалбите могат да се теглят всяка събота . След като си избиете инвестициите продължавате само да печелите. Всичко това е напълно автоматично и не се изискват специални умения. Освен това всяка събота можете да си теглите печалбите или да ги реинвестирате , ако решите да реинвестирате от следващата седмица печелите % и върху реинвестираната сума. Моите лични печалби са над 5000 евро на месец и мога да покажа и докажа това на всеки преди да реши дали да се включи в компанията .

                      Тази компания промени живота ми, в момента живея само от нея и получавам доходи каквито с работа от 8 до 5 никога не мога да имам. На тези които решат да се включат им казвам, че ще ми благодарят многократно за това , че съм им споделил тази възможност.
                      Просто ми повярвайте
                      . Ако искате може да си направим лични срещи с тези от Вас които искат , веднага приемам !

                      За още информация можете да се свържете с мен по телефон или имейл .

                      https://www.kpd.bg/bg/offers/offer-28725.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Тъй като темата е за зелена енергия, ще кажа и за още един "изобретател", който от дълги години твърди, че е открил квантов генератор на безплатна зелена енергия, и който също търси лапнишаран инвеститор с 6-7 цифрени суми, за да му помогне да построи работещ образец. Казва се Кирил Чуканов и е много по-известен от Тодор Несторов. За Кирил Чуканов има много статии по медиите, и отделно от това той самият е написал няколко книги по въпроса с "отритието" си.

                        https://drive.google.com/file/d/1z4z...bKrJBOoTn/view

                        https://www.kvantov-prehod.org/artic...B8%D0%BA%D0%B0
                        https://trud.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D...0%D0%B0%D1%82/

                        Също като Тодор Несторов, Кирил Чуканов е направил промоционален клип за откритието си, но на 1000 светлинни години по-високо ниво, и без да псува потенциалните инвеститори:



                        Също така през живота си съм имал и други случаи на хора, които са ми идвали на крака и са ми показвали разни схеми на разни открития, и след това са ми искали пари. Общото между всички тези изобретатели е следното:
                        1. На думи твърдят, че са направили велико откритие, което ще преобрази човечеството
                        2. Искат огромни суми за финансиране на идеята
                        3. Всички "изобретатели" без изключение търсят инвеститори десетки години, без да се отказват
                        4. Под никаква форма обаче не са съгласни да споделят тайната на "изобретението", за да може човек да прецени дали не е измама.

                        Накратко - всички са на принципа "няма да ти кажа, но ти ми вярвай и ми дай много много безотчетни пари".
                        Хахаххахахахха, много поучително! Наистина, ако тези три-четирима измамници бяха с реални изобретения, ние щяхме да сме надминали всички азиатски тигърчета. Да, ама ВЕЛИКОТО ИЗДЕЛИЕ е само в главите им....ааа, и благодаря за клипа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Разкажи повече за предимството на твоето изделие пред това на Цанов.
                          Аз ще разкажа за неговите: Попродал е няколко, МНОГО са здрави и тежки, много смрад от канала пускат и много са ефикасни: При (планирана)една.цена с нашето изселие, прави цели 30% открадната темп.разлика. При 80°С. Вместо.при 40°С. Ама то е за корави люде. Кой ще се лигави на 40...

                          Коментар


                          • Тъй като темата е за зелена енергия, ще кажа и за още един "изобретател", който от дълги години твърди, че е открил квантов генератор на безплатна зелена енергия, и който също търси лапнишаран инвеститор с 6-7 цифрени суми, за да му помогне да построи работещ образец. Казва се Кирил Чуканов и е много по-известен от Тодор Несторов. За Кирил Чуканов има много статии по медиите, и отделно от това той самият е написал няколко книги по въпроса с "откритието" си.

                            https://drive.google.com/file/d/1z4z...bKrJBOoTn/view

                            https://www.kvantov-prehod.org/artic...B8%D0%BA%D0%B0
                            https://trud.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D...0%D0%B0%D1%82/

                            Също като Тодор Несторов, Кирил Чуканов е направил промоционален клип за откритието си, но на 1000 светлинни години по-високо ниво, и без да псува потенциалните инвеститори:



                            Също така през живота си съм имал и други случаи на хора, които са ми идвали на крака и са ми показвали разни схеми на разни открития, и след това са ми искали пари. Общото между всички тези изобретатели е следното:
                            1. На думи твърдят, че са направили велико откритие, което ще преобрази човечеството
                            2. Искат огромни суми за финансиране на идеята
                            3. Всички "изобретатели" без изключение търсят инвеститори десетки години, без да се отказват
                            4. Под никаква форма обаче не са съгласни да споделят тайната на "изобретението", за да може човек да прецени дали не е измама.

                            Накратко - всички са на принципа "няма да ти кажа, но ти ми вярвай и ми дай много много безотчетни пари".
                            Last edited by Mateev; 17.05.2020, 11:45.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Потай Матейка как става. Той знае, може и даже, се е захванал за една каска-глобус, за има-няма, 7 милиарда души. При това, 1000 пъти по-евтино, някъде, колкото вашата цена, с Импотецият тугедър. Тъкмо, и АРАМКО, и ШЕЛ, и ПЕТРОБРАС, И ГАЗПРОМ -абе, всички, направо, пкачат за вас. Хорото ще се води от STS холдинг и техните умни директори, които, като Матейка, и знаят, и могат.
                              ...Само, дето не е ясно, що пасуват.
                              Разкажи повече за предимството на твоето изделие пред това на Цанов.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Ами, подкрепям ти темата, щото и аз искам да изобретя някакво изделие, което да се продава на широките маси и да си построя завод. Само ме е яд, че не съм сред избраните 38 души.
                                Покрай Матейка как става. Той знае, може и даже, се е захванал за една каска-глобус, за има-няма, 7 милиарда души. При това, 1000 пъти по-евтино, някъде, колкото вашата цена, с Импотецият тугедър. Тъкмо, и АРАМКО, и ШЕЛ, и ПЕТРОБРАС, И ГАЗПРОМ -абе, всички, направо, плачат за вас. Хорото ще се води от STS холдинг и техните умни директори, които, като Матейка, и знаят, и могат.
                                ...Само, дето не е ясно, що пасуват. Сигурно, от много знаене и можене.
                                Last edited by Pyramid; 17.05.2020, 11:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X