IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Ми айде дай ги пак. Ония размазаните картинки не са доказателства.

    Заповядай на място.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Пази, Боже, сляпо да прогледа.
      Ми айде дай ги пак. Ония размазаните картинки не са доказателства.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Какви доказателства си дал за всичките тези двайсикусур страници, че не виждам и едно?

        Пази, Боже, сляпо да прогледа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Ами вие тук те като Сталинската ЧК, твърдите, доказателствата пренебрегвате, и те тъй.
          Какви доказателства си дал за всичките тези двайсикусур страници, че не виждам и едно?

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Защо реши, че те мразя? Напротив, правя ти реклама на тръбичката, защото повдигаме темата. Виж, някои като бате Пешо просто съзряха измамата, махнаха с ръка и вече не се занимават с теб. А ние сме търпеливи и КРЕЩИМ докажи Тошо с уреди и физически формули, Тодар нищо не доказва...даже си се кръстил Пирамида, може би си си представял тръбичката кото продукт на МЛ маркетинг.
            Ами вие тук те като Сталинската ЧК, твърдите, доказателствата пренебрегвате, и те тъй.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Лордов, ти какво точно ДОКАЗА до момента освен, че си краен негативист и мразиш мен, примерно?
              Защо реши, че те мразя? Напротив, правя ти реклама на тръбичката, защото повдигаме темата. Виж, някои като бате Пешо просто съзряха измамата, махнаха с ръка и вече не се занимават с теб. А ние сме търпеливи и КРЕЩИМ докажи Тошо с уреди и физически формули, Тодар нищо не доказва...даже си се кръстил Пирамида, може би си си представял тръбичката кото продукт на МЛ маркетинг.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                За компетентността:
                За всичките тези страници с оня другия съдружник-измамник не написахте нито едно доказателство че тръбичката ви работи по начина по който твърдите. Не оборихте твърденията че всъщност може да възстанови не повече от 1.8%.
                Само приказки.
                А с приказки само не става.
                Това не е разбор на преразказ на тема горнооряховски измамници.
                В която и да било техника всичко се доказва с математика, а не с хуйчец.
                Всъщност цялото видео можеше да замените с хуйчец и да си спестите срама от афишираната неграмотност.

                ​​​​​
                Така възлюбеният, всъщност е за теб. И за лорда.
                Last edited by X_Y; 25.05.2020, 14:51.

                Коментар


                • За компетентността:
                  За всичките тези страници с оня другия съдружник-измамник не написахте нито едно доказателство че тръбичката ви работи по начина по който твърдите. Не оборихте твърденията че всъщност може да възстанови не повече от 1.8%.
                  Само приказки.
                  А с приказки само не става.
                  Това не е разбор на преразказ на тема горнооряховски измамници.
                  В която и да било техника всичко се доказва с математика, а не с хуйчец.
                  Всъщност цялото видео можеше да замените с хуйчец и да си спестите срама от афишираната неграмотност.


                  ​​​​​
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Твърдението, че съм „просел пари”, „остро”, като изричащите го. КОЛКО ПЪТИ СМЕ НАПИСАЛИ „Ама молим ви се, дайте ни едни пари (да си ги харчим) ?
                    -Нито веднъж. НИЕ Предлагаме инвестиция. Ако някой реши, има свободата да действа.

                    А вие с Импитехът, всякак, пречите. Завист, злоба, малодушие... Да не би някой да направи нещо.
                    Не ви завиждам, нищожества.

                    Коментар


                    • Да поговорим и за компетентността - истинската и привидната: Ако, за някои, тя се крие в натрупването на много данни, накачулване с уреди и покриване с/зад графики то, за мен, тя е в способността да се опознават и решават проблеми. И не в търсенето на язви в емоционални изразни средства. Съответно, мъдростта, която Матеев НЕ прояви, е във втренчването: Втренчват се в един ”хуйчец”, заместващ 3 страници текст за изговаряне, които, нямах време да издумвам в клипа (ограничение до 2ГБ в DOX) и в няколко „си ебало майката” -всяко, по още 3 страници) - вместо, да чуят на живо синтезирано, доста повече от Принципите, за които, го питам в темата за,ядрения ток. В това синтезираното, са техни пари и пазари, а едно глупаво втренчване и превземки относно „лошите думички”, ги лишава именно от тях. За „будалите”, може и да преиграх. Ама мъдри ли са? Ами не.
                      Нещата са други:
                      Лоши думички няма. Има лоши хора, лоши мисли, лоши решения и лоши действия. Матеевите ”умни” директори, облъчени от глупост, практикуват последните 3(три) неща. Виж, относно търговските му похвати, които, разкрих по-напред в темата, аз си дадох сметка преди години но, без да бъда незаслужено обиден, оплют и атакуван с кални удари под кръста с „информация” -менте ѝ публикации на лични данни, лоялен към някого, когото мислех за читав, аз си траях.

                      Много ли сгреших?

                      Коментар


                      • Лордов, ти какво точно ДОКАЗА до момента освен, че си краен негативист и мразиш мен, примерно?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Той Матеев много отдавна и категорично отказа да инвестира. Разбрах, приех, не съм оспорвал. Всеки си има правото. Издивях, когато, без да знае и разбира, взе да сипе обиди. Да се подиграва. Не позволявам. Да се знае. Затова, му и сипах, както сам си посла. Да не мислиш, че ми се дърли с някого? Особено с него? Много го ценях. Ама всяко нещо си има граници, той ги премина, и основание да мрънка, няма никакво. Приписаха ми какво ли не, с тези две фашкии, дето зеят периодично и аз какво, да им правя евала? Подавах им ръка, взеха да я хапят. Щото съм ги бил „псувал”, щото, „с това, съм показал „некомпетентност”... Дивотии на куб: Оценка се дава на база чуто и видяно по същество, а някакви мними „умни директори”... Аз едон такъв ;умен” видях в София, при Ал.Керезов. Ако бях на него, да съм подал иставка по морални причини но, свикнал нашия, да закопава парите на шефа си в Земята, как да го спреш? Дасе замисли, да започне да задава въпроси, да научи нещо ново? Не. Той „знае”. Аха. Питай какво точно и доколко Матеев и „умните” му знаят по темата. НУЛА.А там, са продукти, пазари, ПРОСТОР за бизнеса им... Ама кой съм аз, що не съм накачулил камара с играчки. ЩОТО, ТЕ СА НУЖНИ ДРУГАДЕ.Там, дето са рехнитебмилиони, които презряха и не пожелаха.

                          Както и да е, не ми се занимава повече с детинщини. Уморих се. Засега, лека нощ.
                          Наглостта ти е безгранична друже, искаш 300 000, просяк! Защо не си ги осигуриш сам като идеята ти егениална измамник?!

                          Коментар


                          • Че ти нямаш нищо бе измамник, тръбичката ти възстановява по-малко от 2%.
                            Доказано с математика и физика.

                            Никога никой няма да ти даде пари за това нещо. Ще трябва сам да се справяш.
                            Е, не сам де, с павлето...

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                              Според Матеев, Пирамиде... нямаш шанс - или фалираш... или пак фалираш.... А той не фалира. : )
                              Може би изпозлва друга стратегия - взема лиценз за нещо... изкупува чужда продукция, продава я под неговия лиценз. Има фирма със сина си.... Отрича се от него, той правел нещо, а другия забравя участието си в същата фирма. За качеството вика "ми де да го знам какво изкупува...".
                              Брех, че интересно...
                              От друга страна.... Пирамидата твърди, че има нещо различно в неговия проект, нещо "хитроумно", да го наречем... Има ли го или го няма... това е друг въпрос. Итересното е защо Матеев ден и нощ ровичка в тази тема. Нали не се интересува, да си пише в другите теми... Мисля, един учтив отказ по отношение на Пирамидените предложения, в стил "Г-н Пирамида, много Ви благодаря за интересното бизнес преложение, но не се интересуваме. Успех и всичко най-добро в живота". И така... Но защо така обаче сън не го хваща и се драка с Пирамидата, не знам... може би любопитства да научи тайната в Пирамидения проект и да реши дали си заслужава или не... От друга пък страна.. Спомням си Матеев, изписа огромни фермани за ПМО-то на форекса. Щял да просвещава масите, филантроп така да се каже(въпреки, че след Васил Априлов не помня по тези вилаети таквази личност да се е раждала, по-скоро други легенди се носят)... Но не казва неговата си тайна... Щял да я остава в наследство на същия този син, който не бил го чувал отдавна, но да си лежал и печелел пари от "въздуха".
                              Интересна личност е Матеевската личност. Твърде габровска, ми се чини....
                              Той Матеев много отдавна и категорично отказа да инвестира. Разбрах, приех, не съм оспорвал. Всеки си има правото. Издивях, когато, без да знае и разбира, взе да сипе обиди. Да се подиграва. Не позволявам. Да се знае. Затова, му и сипах, както сам си посла. Да не мислиш, че ми се дърли с някого? Особено с него? Много го ценях. Ама всяко нещо си има граници, той ги премина, и основание да мрънка, няма никакво. Приписаха ми какво ли не, с тези две фашкии, дето зеят периодично и аз какво, да им правя евала? Подавах им ръка, взеха да я хапят. Щото съм ги бил „псувал”, щото, „с това, съм показал „некомпетентност”... Дивотии на куб: Оценка се дава на база чуто и видяно по същество, а някакви мними „умни директори”... Аз едон такъв ;умен” видях в София, при Ал.Керезов. Ако бях на него, да съм подал иставка по морални причини но, свикнал нашия, да закопава парите на шефа си в Земята, как да го спреш? Дасе замисли, да започне да задава въпроси, да научи нещо ново? Не. Той „знае”. Аха. Питай какво точно и доколко Матеев и „умните” му знаят по темата. НУЛА.А там, са продукти, пазари, ПРОСТОР за бизнеса им... Ама кой съм аз, що не съм накачулил камара с играчки. ЩОТО, ТЕ СА НУЖНИ ДРУГАДЕ.Там, дето са рехнитебмилиони, които презряха и не пожелаха.

                              Както и да е, не ми се занимава повече с детинщини. Уморих се. Засега, лека нощ.

                              Коментар


                              • Според Матеев, Пирамиде... нямаш шанс - или фалираш... или пак фалираш.... А той не фалира. : )
                                Може би изпозлва друга стратегия - взема лиценз за нещо... изкупува чужда продукция, продава я под неговия лиценз. Има фирма със сина си.... Отрича се от него, той правел нещо, а другия забравя участието си в същата фирма. За качеството вика "ми де да го знам какво изкупува...".
                                Брех, че интересно...
                                От друга страна.... Пирамидата твърди, че има нещо различно в неговия проект, нещо "хитроумно", да го наречем... Има ли го или го няма... това е друг въпрос. Итересното е защо Матеев ден и нощ ровичка в тази тема. Нали не се интересува, да си пише в другите теми... Мисля, един учтив отказ по отношение на Пирамидените предложения, в стил "Г-н Пирамида, много Ви благодаря за интересното бизнес преложение, но не се интересуваме. Успех и всичко най-добро в живота". И така... Но защо така обаче сън не го хваща и се драка с Пирамидата, не знам... може би любопитства да научи тайната в Пирамидения проект и да реши дали си заслужава или не... От друга пък страна.. Спомням си Матеев, изписа огромни фермани за ПМО-то на форекса. Щял да просвещава масите, филантроп така да се каже(въпреки, че след Васил Априлов не помня по тези вилаети таквази личност да се е раждала, по-скоро други легенди се носят)... Но не казва неговата си тайна... Щял да я остава в наследство на същия този син, който не бил го чувал отдавна, но да си лежал и печелел пари от "въздуха".
                                Интересна личност е Матеевската личност. Твърде габровска, ми се чини....

                                Коментар

                                Working...
                                X