IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Разкажете моля с кои пет държави с интерес в сферата сте в контакт?

    Амиии...Монако, Сан Марино, Андора, Белиз и Ватикана. Мдамъ.

    ...Точно на ТЕБ ще кажа, да бе.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Не. Ще представям концепцията за мултиплексирано сондиране, а там, съм единственият и №1 в света, имам фиксиран приоритет, в цялата ѝ дълбочина, я познавам само аз, т.к. я работя вече 13-та година... Истински проблем би било, ако и самото изложение отложат за догодина и то, не чак трагичен, т.к.съм в контакт с повече от 5 държави с интереси в сферата. Ще ми откраднат прототип? КОЙ? И ЩЕ СИ ГО...КЪДЕ?
      Голям праз, навсякъде, има, струват стотинки, макс.левче-две...Не. Дори Матев да дойде, да нюха, да си тъпче терабайтните архиви, да мръхти... или дори някой от минно-геоложкия, все тая. Та, всичките тези умни глави, експерти и специалисти....те дори правилните въпроси не знаят да зададат. Не, НЕ МЕ Е СТРАХ. А „антиреклама”, ако тя можеше нещо да продаде...НЕЩО ТЯХНО, ПОНЕ? Нямам проблем.
      Относно „любимата” на всички тях „тръбичка”, дълбоко „СОРИ”: Остава, където е, т.к.не мога да разнасям всичко навсякъде. За запознаване, продължавам да съм налице, на поплювковците - да им сера под носа, и така, „шоншонжумон” (или както там се пише, френски не съм учил).
      - Да видим, какво ще рекат организаторите.
      Разкажете моля с кои пет държави с интерес в сферата сте в контакт?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Поклон пред великата ти "мъдрост", която струи от всяка една твоя дума.

        Голямо нещастие за световната петролна индустрия, която е на път да загине, защото не е почерпила знания от "гениалните" ти "открития".

        Голямо нещастие и за АЕЦ Козлодуй, която така и няма да разбере как може безплатно да отоплява София, Ню Йорк и Луната.

        И жална и майка на Българската икономика и на всички бизнесмени, които не искат да ти дадат по 300 000 лева, за да си купят тръбичка, без която бизнеса им е обречен на тотален провал.

        И оооо нещастие за всички политически партии в България, защото ти си решил да гласуваш само за себе си, но някой все ти краде гласа в избирателната секция.

        Амин .....
        Правилно си схванал. Ето, имаш Просветления. Ама, както и Самият Ти (СТ), те са ... абе, на едно такова „ниво”...
        1.АЕЦ безплатно нищо не прави. Получава пари, вкл.ѝ да топли София с вода.
        2.Компанията -оператор на тази система, по идея, към соф.голяма община, реализира от тази си услуга за гражданите, някаква печалба - ако паметта не ме лъже, близо 18 млн.месечно.
        3.За нефтените компании, глупотевините ти, са от собствения ти мащаб, що не знаеш, на какъв огън се пекат и колко дейности, с какви разходи, дори в момента, трябва да правят и какво облекчение е, да сринеш разходите двойно, и да удвоиш резултата като добив, едновременно. Ефект -около 4 пъти++.
        4.„Тръбичката”, от която се видя, колко „разбираш” (само обменната площ, ТИ увеличи дестократно, като „по-умен”, пращайки ефекта по дяволите), хич да не те бОли. Прост народ -слаба държава, начело - дюмбели.
        5.Пък гербавите, които сега гушиш, тутакси, те похарчват, видят ли Дебелия. Имаш малко пАре - дръж ги, що акълът под тях, вече дава фира и изневерява.
        Last edited by Pyramid; 31.08.2020, 11:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Парите на Матейко са си негови, решил-наливал у гербави, т.нар.„по-сигурни инвестиции”, сега да им брули дървото и да си чака лимоните, не му ги щем. Беше му обяснено, от отровена вода, не пием.
          Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Ммм... щом е време, купувай памперси, и да ти ги турят, 'баси. Ама не ритай и не пълзи много, че лъсва г*зът. Кален.
          Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Вярно, пърцуцата ти идва в повече. Работа си имам, а майка ти, я е излъгал баща ти, та, не те е глътнала навремето, ами си се пръкнал.
          Поклон пред великата ти "мъдрост", която струи от всяка една твоя дума.

          Голямо нещастие за световната петролна индустрия, която е на път да загине, защото не е почерпила знания от "гениалните" ти "открития".

          Голямо нещастие и за АЕЦ Козлодуй, която така и няма да разбере как може безплатно да отоплява София, Ню Йорк и Луната.

          И жална и майка на Българската икономика и на всички бизнесмени, които не искат да ти дадат по 300 000 лева, за да си купят тръбичка, без която бизнеса им е обречен на тотален провал.

          И оооо нещастие за всички политически партии в България, защото ти си решил да гласуваш само за себе си, но някой все ти краде гласа в избирателната секция.

          Амин .....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Значи още 13 години петролните компании няма да са наясно как да сондират, пфу, пак някаква въображаема 9-цифрена сума се отлага за 70 годишнината ти. Време за памперси, не за хипотетични "изобретения"
            Ммм... щом е време, купувай памперси, и да ти ги турят, 'баси. Ама не ритай и не пълзи много, че лъсва г*зът. Кален.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Матейко, Матейко, защо изгуби 9 цифрена сума с една лесна стъпка-превеждане по сметката на Тодор " Изобретателя" на едни мижави 300 000
              Парите на Матейко са си негови, решил-наливал у гербави, т.нар.„по-сигурни инвестиции”, сега да им брули дървото и да си чака лимоните, не му ги щем. Беше му обяснено, от отровена вода, не пием.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL

                Нищо не ти се разбира ПАК. От парцуцата ли не знам..стегни се и намери работа, изобретенията, както не ставали 13г. така няма да се случат и в следващите 13. Нямаш ли поне малко срам и отговорност, имаш деца, макар като проф. измамник излъгал и майка им....
                Вярно, пърцуцата ти идва в повече. Работа си имам, а майка ти, я е излъгал баща ти, та, не те е глътнала навремето, ами си се пръкнал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Нищо не се отлага. На изложението, матвеиалите оригитвях за БГ аудитория. А 9-цифрените суми, ги изгуби Матейко по друга линия. Все тая, прочее: Материята е за широк спектър търсещи специалисти, а тук ... тук сте вие...
                  Матейко, Матейко, защо изгуби 9 цифрена сума с една лесна стъпка-превеждане по сметката на Тодор " Изобретателя" на едни мижави 300 000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Значи още 13 години петролните компании няма да са наясно как да сондират, пфу, пак някаква въображаема 9-цифрена сума се отлага за 70 годишнината ти. Време за памперси, не за хипотетични "изобретения"
                    Нищо не се отлага. На изложението, материалите приготвях за БГ аудитория. А 9-цифрените суми, ги изгуби Матейко по друга линия. Все тая, прочее: Материята е за широк спектър търсещи специалисти, а тук ... тук сте вие...
                    Last edited by Pyramid; 31.08.2020, 08:56.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Получих току-що, писмо.
                      Заради вируса, са отменили както техническия панаир, така и изложението.
                      Значи още 13 години петролните компании няма да са наясно как да сондират, пфу, пак някаква въображаема 9-цифрена сума се отлага за 70 годишнината ти. Време за памперси, не за хипотетични "изобретения"

                      Коментар


                      • Получих току-що, писмо.
                        Заради вируса, са отменили както техническия панаир, така и изложението.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                          Добро утро ребята
                          Абе вие двамата, Матеев и Пирамида, що не вземете малко да се озаптите, баси войната дето я водите, направо се оляхте , ми пишете си на лични и там се плюйте бе ,, що трябва половин България да ви чете кво мислете един за друг, ми тъй я .... засрамете се
                          Ако вземе да ви събера коментарите които си пишете един на друг , ми то в цяла книга мога да ги събера, ако я издам сигурно ще има голям успех , моа да изкарам некой лев
                          Лошо няма. Тъкмо, ще почерпиш за хубавия материал.
                          ...Макар че, е срамно това, на което сме свидетели, дума да няма.

                          Коментар


                          • Трудно ми е да не споделя тук, една фраза на Галилей :
                            На света няма по-голяма ненавист от тази от страна на невежия, към знанието.
                            И не, НЕ СЕ „сравнявам”с теб, Матейко. Под достойнството ми е. Плащам ти, за да знаеш, че нито една твоя обида, няма да остане неплатена.

                            Коментар


                            • Добро утро ребята
                              Абе вие двамата, Матеев и Пирамида, що не вземете малко да се озаптите, баси войната дето я водите, направо се оляхте , ми пишете си на лични и там се плюйте бе ,, що трябва половин България да ви чете кво мислете един за друг, ми тъй я .... засрамете се
                              Ако взема да ви събера коментарите които си пишете един на друг , ми то в цяла книга мога да ги събера, ако я издам сигурно ще има голям успех , моа да изкарам некой лев

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Матейко пак се изцепи. Какъв БАН, какви пет лева? На „твоите директори” не се сърдя. Така си ги смачкал че, те да пръднат без теб ме смеят, с за твоите „30000” съм изяснил отдавна: Не ти ги ща. (Вода от отровен кладенец не пия).
                                И прегрешенията ти ( всъщност, престъпления - срещу мен - поне не са от тежест и мащаб, които да заслужават да намесвам съда) са от коренно различен характер. И по „случая АЕЦ Козлодуй”, оказа се, нищо не вдяна което не е от това, че си „интелигентен”, ами май, точно от обратното. И „маниите” са плод (не на моя, а а измислилия си ги) болен мозък, и нямаш подготовка да даваш оценки там.
                                Изобщо, си далеч извън компетенциите си, драги. Бих казал, „жалко е” но, поне разкрива, що за двуного имаме пред себе си. За правописните ми грешки, може и да си прав, т.к.пиша през мобилния, набързо, и са ми едри пръстите за тази клавиатура, 65х40 мм но, до там с „попаденията”. За образованието ми не реви, каквато врата съм поискал - отворило ми я е. Бил, нашия, „на светлинни години над мен, по знания и опит”, „експерт по Дънинг-Крюгер”. ХАЙДЕ ДЕ! Бас ловя, Матейко, ти пък, нямаш нито знанията ми, нито опита ми в това, с което съм се занимавал и което съм правил аз. Ама съм порядъчен и скромен, и със и за глупости, не се дуя като теб. Затуй, можеш да ме хванеш за...
                                -НЕ. И ТОВА НЕ МОЖЕШ. Язък.
                                ​​​​​​ И все му било „несвързано”, на нашия. ТИ не можеш да свържеш нещата, Матейко сан. ТИ НЕ МОЖЕШ. НЕ-МО-ЖЕШ. Или (ѝ) не искаш, т.к. ... абе, излизаш в неудобна светлина.

                                И, който е гледал и чел цялото ни „шоу” тук, много добре, е схванал нещата (с изкл.на двама-трима с тежки мозъчни увреди, които гравитират покрай теб, като мухи-лайнарки) та, накратко,

                                НЕ ПРЕДЕШ, „Слоне”.
                                НЕ ПРЕ-ДЕШ.
                                Само се излагаш все повече и повече, и хората го виждат това.

                                Досега нищо гениално не си написал във форума. Точно обратното - само излагации, включително и на техническо ниво, и разбира се много много спам, злоба, заяждания, обиди и прочее простотии. Та ти си човека с най-голям брой изтрити постинги - не го ли виждаш това?

                                Колкото до това, че си се вторачил точно в мене, и на всеки втори твой постинг се опитваш да се сравняваш - върви при психиатър, за да ти каже как се казва това психическо отклонение (болест). В нашите взаимоотношения за мене ти си един никой.
                                Last edited by X_Y; 30.08.2020, 11:37.

                                Коментар

                                Working...
                                X