IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Страницата в момента 14, но се мени. Датата е 17.5.2020
    Аха. Както рашките казват, «бред сивой кобылы». Ама дАвай, кривата круша още е там.
    Last edited by Pyramid; 22.05.2020, 08:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

      Благодаря! Понеже не ми се четяха 62 страници подобни на последните 2 или първите 2, рекох да потърся кратък път до същината. Явно няма да стане! Интересът ми към темата угасна внезапно, както и се появи! Успех!
      Страницата в момента 14, но се мени. Датата е 17.5.2020
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Що бе, зна'ш колко опаковки е ти трябват? Събирай там, събирай. Не се отчайвай.
        Добре де, аз и Инхотеп не заслужаваме ли по една тръбичка подарък, за реклама, пък дори да си разстрошим баните за инсталация, дори без бойлер

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Баси отношението към най-добрите ти последователи и потенциални инвеститори и съдружници в тръбичката....е аз залудо ли събирах паре досега?
          Що бе, зна'ш колко опаковки е ти трябват? Събирай там, събирай. Не се отчайвай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
            Явно няма да стане! Интересът ми към темата угасна внезапно, както и се появи! Успех!
            https://www.youtube.com/watch?v=1J_S...e=youtu.be&t=4

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              А, лошо няма- ще ви трябват за лексотан.
              Баси отношението към най-добрите ти последователи и потенциални инвеститори и съдружници в тръбичката....е аз залудо ли събирах паре досега?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                Благодаря! Понеже не ми се четяха 62 страници подобни на последните 2 или първите 2, рекох да потърся кратък път до същината. Явно няма да стане! Интересът ми към темата угасна внезапно, както и се появи! Успех!
                Защо не съм учуден. Никакъв интерес няма и не е имало - и двамата знаем, че е така - затова, лошо няма, намери по-добро решение сам. Или поръчай на Матеев, нали уж бил можел.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Не. Не е. Приема се лично запознаване на място.
                  Благодаря! Понеже не ми се четяха 62 страници подобни на последните 2 или първите 2, рекох да потърся кратък път до същината. Явно няма да стане! Интересът ми към темата угасна внезапно, както и се появи! Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                    Извинете, но се включвам в темата на 62-ра страница! Дали е възможно да ми изпратите линк на страницата с топлотехническите изчисления на продукта?
                    Не. Не е. Приема се лично запознаване на място.

                    Коментар


                    • Извинете, но се включвам в темата на 62-ра страница! Дали е възможно да ми изпратите линк на страницата с топлотехническите изчисления на продукта?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Ние с Лорда обаче събираме пари за всеки случай,
                        А, лошо няма- ще ви трябват за лексотан.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Пак се извърташ като фурнаджийска лопата.
                          Всички вече разбраха, че ти ВСЯЧЕСКИ ОТКАЗАШ КАКЪВТО И ДА БИЛО ДОКАЗАТЕЛСТВЕН МАТЕРИАЛ !!!

                          От тебе досега разбрахме само следното:
                          1. Аз съм велик изобретател !!!
                          2. Вервайте ми !!!
                          3. Имам няколко изобретения, но няма да ви кажа какви са те !!!
                          4. Няма да ви кажа каква е схемата на свързване.
                          5. Няма да ви кажа на какъв принцип работи.
                          6. Ефективноста обаче надхвърля теоретично възможната, и това е така, защото всички учени по света са глупаци.
                          7. Всички петролни компании по света са некадърници и будали, защото не са ми дошли в гаража в Горна Оряховица.
                          8. Който чете тази тема е глупав прост и тъп. а ако реши да ми даде пари, ще го пратя на майната му.
                          1.Приписваш ми свои МНЕНИЯ, а не факти.
                          2.И тук лъжа: Поканих да проверите. Дойде ли някой от вас?
                          3.И тук лъжА. Казвах неведнъж. Ама, за да спиш спокойно и да не отслабнеш случайно, ще добавя още едно: Способ за РЕМ, приложим в STEALTH технологиите...и структура наза система за противодействие срещу нахлуване на оборудваи с него държави. (Служих в РР и РЕБ.). Като студент, изобретих и GaAs FET но, явно, отнесъл съм се несериозно...
                          4.Схеми за свързване бол, различни, за коя по-точно, съм бил нямало „да кажа”? ЛЪЖЕШ КАТО ДЪРТ РОМЛЯНИН, Матеев.
                          5.На няколко пъти ви казвах, самомнението ти високо, „експерт” уж си бил, пък 2 ѝ 2 да събереш - някак не се получава.
                          6.Пак лъжа. Нормална е, изцяло в модела си но, на вас с Импотеция ви убягва точният теоретичен модел. Тук съм напълно сериозен пък ти, ако щеш.
                          7.За тази точка, си ... абе, доста близо до истината.
                          8.Не знам как да коментирам. И Ти доста четеш...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Хубу.
                            Ние с Лорда обаче събираме пари за всеки случай,
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Да, така виждаме нещата. Пари няма да има.

                              Хубу.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Вярно бе, да не се Хчупишъ. От друга страна, може да се търкулнеш, ОК.
                                Пак се извърташ като фурнаджийска лопата.
                                Всички вече разбраха, че ти ВСЯЧЕСКИ ОТКАЗАШ КАКЪВТО И ДА БИЛО ДОКАЗАТЕЛСТВЕН МАТЕРИАЛ !!!

                                От тебе досега разбрахме само следното:
                                1. Аз съм велик изобретател !!!
                                2. Вервайте ми !!!
                                3. Имам няколко изобретения, но няма да ви кажа какви са те !!!
                                4. Няма да ви кажа каква е схемата на свързване.
                                5. Няма да ви кажа на какъв принцип работи.
                                6. Ефективноста обаче надхвърля теоретично възможната, и това е така, защото всички учени по света са глупаци.
                                7. Всички петролни компании по света са некадърници и будали, защото не са ми дошли в гаража в Горна Оряховица.
                                8. Който чете тази тема е глупав прост и тъп. а ако реши да ми даде пари, ще го пратя на майната му.

                                Коментар

                                Working...
                                X