IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Щом така „виждате” нещата...
    Да, така виждаме нещата. Пари няма да има.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Е добре де, на какво може да разчита като даде размазана картинка? Например че някой с пари ще си каже - а, картинка, я да му дам едни 300К да има да си харчи...

      Щом така „виждате” нещата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Поредната ГНУСНА ЛЪЖА. Абе човек, не ти ли писна да лъжеш и да се излагаш?

        Ако бяха екранни снимки, трябваше разрешаващата способност да е поне 1280х1024, а не както е сега 346х277. Да не би да нямаш компютър и да използваш GSM-а си в изследванията? Щото и ако това кажеш, ще падна под масата от смях.
        Вярно бе, да не се Хчупишъ. От друга страна, може да се търкулнеш, ОК.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Ами това са екранни снимки. За останалото, без молба и извинение, нищо няма да видиш. Ти, досега, така нищо и не разбра, затуй какъв съм аз, че Теб да открехвам, „експерта”? Бил знаел, бил можел, пък нА, такива дреболии, го омотават и года карат да,си говори сам. Дерзай, Матеев! Ти „можешъ”!.
          Поредната ГНУСНА ЛЪЖА. Абе човек, не ти ли писна да лъжеш и да се излагаш?

          Ако бяха екранни снимки, трябваше разрешаващата способност да е поне 1280х1024, а не както е сега 346х277. Да не би да нямаш компютър и да използваш GSM-а си в изследванията? Щото и ако това кажеш, ще падна под масата от смях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Ами това са екранни снимки. За останалото, без молба и извинение, нищо няма да видиш. Ти, досега, така нищо и не разбра, затуй какъв съм аз, че Теб да открехвам, „експерта”? Бил знаел, бил можел, пък нА, такива дреболии, го омотават и года карат да,си говори сам. Дерзай, Матеев! Ти „можешъ”!.
            Е ка да не съм разбрал, то не само аз, ами всички разбраха че си Измамник.

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Ами той нарочно е направил картинките малки, за да не може никой нищо да разбере. Дори и тука се излага и пак прави опит за СЕЛСКИ ТАРИКАТЛЪК - качва картинки, на които нищо не се вижда.
              Е добре де, на какво може да разчита като даде размазана картинка? Например че някой с пари ще си каже - а, картинка, я да му дам едни 300К да има да си харчи...

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Ами ето една от картинките които е дал:



                Ако някой може да разбере какво е това, да каже.



                ПП
                има още две, но качеството е същото.
                Ами това са екранни снимки. За останалото, без молба и извинение, нищо няма да видиш. Ти, досега, така нищо и не разбра, затуй какъв съм аз, че Теб да открехвам, „експерта”? Бил знаел, бил можел, пък нА, такива дреболии, го омотават и года карат да,си говори сам. Дерзай, Матеев! Ти „можешъ”!.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Ами ето една от картинките които е дал:



                  Ако някой може да разбере какво е това, да каже.

                  Ами той нарочно е направил картинките малки, за да не може никой нищо да разбере. Дори и тука се излага и пак прави опит за СЕЛСКИ ТАРИКАТЛЪК - качва картинки, на които нищо не се вижда.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Няма какво да те моля - сложи ги в zip файл и ги публикувай на форума, защото никой не ти вярва. Сигурен съм обаче, че няма да го направиш, защото никакви файлове няма и това е поредната лъжа и измама.

                    Знаеш ли - ако поне веднъж за разнообразие кажеш истината, ще остана безкрайно учуден .....
                    Ами ето една от картинките които е дал:



                    Ако някой може да разбере какво е това, да каже.



                    ПП
                    има още две, но качеството е същото.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Някой ден, ако помолиш, ще ти пратя файловете, да си ги отваряш.
                      Няма какво да те моля - сложи ги в zip файл и ги публикувай на форума, защото никой не ти вярва. Сигурен съм обаче, че няма да го направиш, защото никакви файлове няма и това е поредната лъжа и измама.

                      Знаеш ли - ако поне веднъж за разнообразие кажеш истината, ще остана безкрайно учуден .....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Поредната лъжа. Ама ти наистина си ХРОНИЧЕН ИЗПЕЧЕН ЛЪЖЕЦ. Ако наистина си имал SCADA, къде са ти графиките, данните, изчисленията и стотиците други информационни файлове + логовете от OPC сървъра. Нищо ли не си запазил от тази безценна информация, или сега ще излъжеш, че без да искаш си пикал върху диска и той се е повредил?
                        Някой ден, ако помолиш, ще ти пратя файловете, да си ги отваряш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Аха. Ами всичко имаше, Всезнающи. Имаше SCADA, нещата подредени, чаках ви. Много пъти. Последно, преди месец, излязох отпуска 10 дни. ТОГАВА, записвах каквото можах но, трябваше, върнах нещата. А ти? ТИ, Мръдна ли си задника, да дойдеш, да видиш? Не. И ми говориш за термометри в задника? Явно, не било грях да си простак? Някак много „изведнъж”.
                          ТИ ме учиш?
                          Научно изследване. Скрий се.
                          Поредната лъжа. Ама ти наистина си ХРОНИЧЕН ИЗПЕЧЕН ЛЪЖЕЦ. Ако наистина си имал SCADA, къде са ти графиките, данните, изчисленията и стотиците други информационни файлове + логовете от OPC сървъра. Нищо ли не си запазил от тази безценна информация, или сега ще излъжеш, че без да искаш си пикал върху диска и той се е повредил?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Че ти какво разбиращ от електроника? То не, че Матеев стопли, за какво го закачам, ами ти, съвсем си на друг континент.
                            Ти разкажи, за другите,

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Ма ти така и не разказа за мобилния в микровълновата,
                              Че ти какво разбиращ от електроника? То не, че Матеев стопли, за какво го закачам, ами ти, съвсем си на друг континент.

                              Коментар


                              • Ма ти така и не разказа за мобилния в микровълновата,
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X