IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    E как, успял е да го измами веднъж...

    Ох. Свидетелят от Последния Ден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Леле Божке, то верно че и двамата сте едни смешници - ама ти шапкарино определено си по-тъпия Какви неща постигна, един Матеев не можа да излъжеш за пари ...
      Никога не съм го и помислял. Друг въпрос, кого какво го стяга.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Леле Божке, то верно че и двамата сте едни смешници - ама ти шапкарино определено си по-тъпия Какви неща постигна, един Матеев не можа да излъжеш за пари ...
        E как, успял е да го измами веднъж...

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Няма да спра, доде не се извиниш. Пък и тоя, „ некомпетентния”, постигна неща, до които твоята „компетентност”, не е в състояние да те доведе. Тъй че, трай си.
          Леле Божке, то верно че и двамата сте едни смешници - ама ти шапкарино определено си по-тъпия Какви неща постигна, един Матеев не можа да излъжеш за пари ...

          Коментар


          • Дневното производство на вятърна енергия в Европа се срива на 15 септември, изпращайки спот цените до най-виското им ниво за 2020 г., показват данни, представени от WindEurope.

            Европейските вятърни мощности с инсталиран капацитет от над 200 гигавата (GW), от които над 20 GW представляват офшорни съоръжения, са генерирали едва 345 гигаватчаса (GWh) на ден, като само на 26 април и 17 и 18 юни са отчетени по-ниски нива на производство, показват данните, цитирани от S&P Global Platts.

            Дневното производство на офшорна вятърна енергия достига най-ниското си ниво за 2020 г. от едва 18 GWh.

            През седмицата, приключваща на 13 септември, производството на вятърна енергия е средно 38 GW. На 13 септември почасовите цени на енергията в Германия, Нидерландия и Дания се понижават до отрицателна територия през следобедните часове, докато производството на вятърна и слънчева енергия достига пик от 117 GW.

            Петдесет и пет часа по-късно почасовите цени се повишават до 189 евро за мегаватчас (евро/MWh) за двадесет часа на 16 септември, като увеличението е най-ярко изразено в Дания, показват данни на Epex Spot.

            Намалената наличност на ядрена енергия е довела до борба за резервни мощности, като цените в сегмента „в рамките на деня скачат значително на някои места, достигайки 800 евро/MWh за Германия и Франция, както и 600 паунда/MWh във Великобритания.

            Производството на електроенергия от страна на газовите централи, както и на тези, работещи на лигнитни и антрацитни въглища, в Централна и Западна Европа, достига 67 GW както по време на сутрешните, така и при вечерните пикове, докато други инсталации, работещи с изкопаеми горива, като мазут например, увеличават генерирането на енергия до 4,8 GW по време на вечерните пикове.

            През септември производството на вятърна енергия остава под нивата от септември 2019 г., отчитайки спад от 35 GW, показват данните на WindEurope.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • https://angebote.viessmann.de/vitova...whkHjSctUB2exo

              За мене това което пускам е точно по дадената тема- юруш народе, хем се топлиш, хем си светиш, хем нае............. гадните аеци

              направо без пари
              Last edited by v_tin; 18.09.2020, 17:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Ма ти ако и в нощните смени не бачкаш а използваш да се забавляваш из нета, и от там ще те изхвърлят.
                Що бе, Импотецие? За отпуски не си ли чувал? Пък и тебе, по всяко време, е кеф човек да те нама'а.

                Коментар


                • Ма ти ако и в нощните смени не бачкаш а използваш да се забавляваш из нета, и от там ще те изхвърлят.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Не така измамник, а ето така:

                    Няма да спра докато не ми дадеш едни триста хиляди лева. Постигнал съм неща за които трябва да се плаща. Ипотеката на хапартамента струва пари и ако не платя, ще ме изгонят Дължа пари и на едни хора които стават нетърпеливи и могат да ми изтупат палтето всеки момент. Работя само нощни смени щото за друго не ме искат никъде и парите не стигат.
                    Тъй че, трай си.

                    ...
                    - Сам ты дятел, подумал Штирлиц.
                    Last edited by Pyramid; 11.09.2020, 12:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Няма да спра, доде не се извиниш. Пък и тоя, „ некомпетентния”, постигна неща, до които твоята „компетентност”, не е в състояние да те доведе. Тъй че, трай си.
                      Не така измамник, а ето така:

                      Няма да спра докато не ми дадеш едни триста хиляди лева. Постигнал съм неща за които трябва да се плаща. Ипотеката на хапартамента струва пари и ако не платя, ще ме изгонят Дължа пари и на едни хора които стават нетърпеливи и могат да ми изтупат палтето всеки момент. Работя само нощни смени щото за друго не ме искат никъде и парите не стигат.
                      Тъй че, трай си.


                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                        https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/09...home_NaiNovoto
                        Полша обяви план с $40 млрд. за първите ѝ ядрени блокове

                        И как поляците изпълниха еврогейските изисквания, че ще правят АЕЦ? Или много много не питат. Нашия тиквун нито АЕЦ ще направи, нито газапровод. Голям гей излезе нашия. От Гея по-голям гей излезе.
                        Чак пък. „Излезе”.
                        Винаги е бил.

                        Коментар


                        • https://www.dnevnik.bg/sviat/2020/09...home_NaiNovoto
                          Полша обяви план с $40 млрд. за първите ѝ ядрени блокове

                          И как поляците изпълниха еврогейските изисквания, че ще правят АЕЦ? Или много много не питат. Нашия тиквун нито АЕЦ ще направи, нито газапровод. Голям гей излезе нашия. От Гея по-голям гей излезе.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            ми то това на всички е ясно освен на ЗАЗА дето вееше тук един цени по времето на икономическата блокада заради корона вируса. и отказваше да разбере че това е конюктурна ситуация в резултат на не-работещата икономика и туризъм ...
                            ...Не, че сега, много се е юрнала, разработила и т.н., де.
                            - Абе, къде е Зац?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Енергийната борса затвори при средна цена 70.98 лева за мегаватчас

                              • 29.08.2020 | 16:54
                              Еди спасявай веи-тата че ойде коня у ряката
                              ми то това на всички е ясно освен на ЗАЗА дето вееше тук един цени по времето на икономическата блокада заради корона вируса. и отказваше да разбере че това е конюктурна ситуация в резултат на не-работещата икономика и туризъм ...
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Енергийната борса затвори при средна цена 70.98 лева за мегаватчас

                                • 29.08.2020 | 16:54
                                Еди спасявай веи-тата че ойде коня у ряката

                                Коментар

                                Working...
                                X