IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имхотеп, всеки може да ги направи, но разходите за колонките са непосилни за японците с техните японски бюджети и могат и да си напечатат йени колкото искат. Та къде ще се сложим ние да се мерим със самураите ? Обаче пък 35 хиляди евро е надута цена за една колонка наистина, ако се произвеждат в България цената ще е много по ниска със сигурност. Тук не се произвежда защото е първоначално един голям баир и който се наеме ще прекара пътя за другите, и те вече лесно ще вървят по него. Това е истина. Същото е както ако се застроява някаква земя която е пуста, първия прекарва ток и водопровод много трудно, другите вече се закачат и става много по лесно. Проблема е че тази работа не е за всеки и първия трябва да направи нещо по голямо, за да си заслужава, а той ще бъде всъщност най големия печеливш. Ами така работят нещата и това със застрояването съм го виждал, собственици на земя ходят в църкви да се молят да дойде един такъв, защото цените на парцелите им после летят.
    Започнат ли се някакви производства или производство на големичка фирма да се появи, след нея вървят доставчиците и се появява от пиле мляко. Като няма такова нещо, никой не обикаля тази територия и тогава трудно се организират нещата.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      А аз какво съм написал- продават само свежо гориво, отработеното си го чукай на главата. Е, най вероятно ще се договоря с руснаците да им го вземат срещу някой лев допълнително
      Преди близо 5 години, по ТВ мина репортаж за инвестиции на Бил Гейтс в реактори, зареждани веднъж на 50 години. И май именно, в Тошиба наливаше бай Били. А руснаците, и без някой лев, биха го взели. Толкова е богато като съдържание че, едва ли ще се дърпат и да платят те самите пи рубла-две за кило. Колко му е.
      Иначе, Трейдърко пропуска че, ако нямаш технология за нещо но, искаш да го имаш, или купуваш, или си развиваш. Знайно е, японците са буквално технологични гении и ще се справят, ако се наемат. Още повече че, имат доста повече пари от Мада Раша.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Аз казвам да направи колонката- да извади 35000 евро и да я направи, аз ще ходя да зареждам там от неговите волтаици, за да му помогна да си избие по бързо инвестицията. какво лошо има в това??

        Ама както и преди сме забелязвали никой от умниците не иска да реализира офгрид кочина, да не говорим да се откаже от гадния руски атомен ток
        За кочини, те веке са реализирали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          v_tin, нищо не могат да направят Тошиба, или имаш технология за рециклиране на горивото или нямаш. Като я нямат значи не могат да го рециклират и ще се трупа в хранилища.
          А аз какво съм написал- продават само свежо гориво, отработеното си го чукай на главата. Е, най вероятно ще се договоря с руснаците да им го вземат срещу някой лев допълнително

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Да, единия съветник на Шкембе войвода, капитан на кораб, полиглот, а другия Измамник с четири виши.
            А и двамата комонета. Измамника даже в УС на комонистическата партия,

            Какво е това УС на политическа партия? Объркал си се, сладур.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              v_tin, нищо не могат да направят Тошиба, или имаш технология за рециклиране на горивото или нямаш. Като я нямат значи не могат да го рециклират и ще се трупа в хранилища.
              Японците, прочее, според доклад от МААЕ отпреди 2-3 години, тихо и мирно, били си къткали натрупан плутоний за някакви си 6000 (правилно четете, ШЕСТ ХИЛЯДИ!) ядреби бойни заряда с мощнос колкото този, взривен над Хирошима...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                ...но, не чак колкото Импотеция.
                Да, единия съветник на Шкембе войвода, капитан на кораб, полиглот, а другия Измамник с четири виши.
                А и двамата комонета. Измамника даже в УС на комонистическата партия,

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Ма сте все такива баси, некой да направи, некой да ви даде... некадърници,
                  Аз казвам да направи колонката- да извади 35000 евро и да я направи, аз ще ходя да зареждам там от неговите волтаици, за да му помогна да си избие по бързо инвестицията. какво лошо има в това??

                  Ама както и преди сме забелязвали никой от умниците не иска да реализира офгрид кочина, да не говорим да се откаже от гадния руски атомен ток

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ма сте все такива баси, некой да направи, некой да ви даде... некадърници,
                    ...но, не чак колкото Импотеция.

                    Коментар


                    • v_tin, нищо не могат да направят Тошиба, или имаш технология за рециклиране на горивото или нямаш. Като я нямат значи не могат да го рециклират и ще се трупа в хранилища.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Една колонка за ток в германия струва около 35000 евро- ти имаш ли парите да направиш една обществена пред вас, аз ще дойда да зареждам там
                        Ма сте все такива баси, некой да направи, некой да ви даде... некадърници,
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Една колонка за ток в германия струва около 35000 евро- ти имаш ли парите да направиш една обществена пред вас, аз ще дойда да зареждам там
                          Е, той неще офгрид колиба, ти... Надявай се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Правата вяра е на Фоня и Зацко. Всички останали, сме неверници. Мдам.
                            Друга е думата...
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Ами не, казали че заради безопасността на ЕС не искат руски или китайски. Е, тошиба малко по скъпо вземат, но заради правата вяра ще направят всичко
                              Правата вяра е на Фоня и Зацко. Всички останали, сме неверници. Мдам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Умнико напиши колко им е вноса на германците, ако не е франция досега да са затворили половината фирми
                                Не питаш правилния човек.

                                Коментар

                                Working...
                                X