IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

    Ивелин е прав за много неща. Едно от тях е, че не бива да хейтим, без да имаме по-добра алтернатива. Аз моята алтернатива я казах. Инвестирам на P/E 3 и след три години утроявам парите, след което даряваме печалбата за някакъв проект, който да не е кич и културна чалга, каквото и да значи това
    Сигурно се шегуваш, но съм длъжен (защото Талеб е на аватара ти) да те предупредя, че това са обикновени измамници и не си заслужава да изхабяваме клавишите на клавиатурите за такива субекти...
    Location: Terminal Island
    Institution: FBI Correctional Facility
    Jurisdiction: Unknown

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Не бъркай националните ценности с откровения кич и културна чалга. Справка - съседно Скопие и неговият център.
      Ивелин е прав за много неща. Едно от тях е, че не бива да хейтим, без да имаме по-добра алтернатива. Аз моята алтернатива я казах. Инвестирам на P/E 3 и след три години утроявам парите, след което даряваме печалбата за някакъв проект, който да не е кич и културна чалга, каквото и да значи това
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
        Ще следя с голям интерес развитието на проекта. Липсват данни за РЗП , но аз лично не мога да видя, как може такъв проект да излезе повече от 20 милиона. Към момента "акциите" , както виждам се търгуват по 180 лева, което прави ПК 180 000 000. Накратко създаваме един проект за 20 000 000, след което го докарваме до ПК 200 000 000, продаваме на родолюбците 35% от компанията за 70 000 000 и завършваме обекта. Вече сме 50 000 000 напред и си запазваме правото да получаваме 65% от бъдещата печалба в която евентуално би имал този обект. Дори и да предположим, че този бизнес план се изпълни, то той предлага P/E 10 и то след 5 години, АКО се реализира проекта и АКО се реализират приходите заложени в него. В задачата се пита защо да инвестирам в него, след като борсата към момента ми предлага компании с дългогодишна история и то на P/E 3-4-5 ? От друга страна проекта си е супер. Туризмът ни изпитва нужда от подобни проекти. Чудесна възможност за инвестиция за хора, любители на националните ценности и нематериални хора. Селена, би следвало да си е закупила поне 5 пакета до тук. Разбира се. може да изчакате да станат пакетите по 50 000 лева за да сте още по-полезни на делото и страната си
        Не бъркай националните ценности с откровения кич и културна чалга. Справка - съседно Скопие и неговият център.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
          Чудно какво е това разминаване на ниво план:
          https://i.imgur.com/uljPoSn.png

          P.S. Някой виждали какво липса в сметките?
          Ще следя с голям интерес развитието на проекта. Липсват данни за РЗП , но аз лично не мога да видя, как може такъв проект да излезе повече от 20 милиона. Към момента "акциите" , както виждам се търгуват по 180 лева, което прави ПК 180 000 000. Накратко създаваме един проект за 20 000 000, след което го докарваме до ПК 200 000 000, продаваме на родолюбците 35% от компанията за 70 000 000 и завършваме обекта. Вече сме 50 000 000 напред и си запазваме правото да получаваме 65% от бъдещата печалба в която евентуално би имал този обект. Дори и да предположим, че този бизнес план се изпълни, то той предлага P/E 10 и то след 5 години, АКО се реализира проекта и АКО се реализират приходите заложени в него. В задачата се пита защо да инвестирам в него, след като борсата към момента ми предлага компании с дългогодишна история и то на P/E 3-4-5 ? От друга страна проекта си е супер. Туризмът ни изпитва нужда от подобни проекти. Чудесна възможност за инвестиция за хора, любители на националните ценности и нематериални хора. Селена, би следвало да си е закупила поне 5 пакета до тук. Разбира се. може да изчакате да станат пакетите по 50 000 лева за да сте още по-полезни на делото и страната си
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар


          • Понеже братята макета изчегъртаха веке една две мега статуй на един мега македон от центъро си, да не иде зян материалот, нека нашите старейшини и всичкото херой да съхранят и поприберат и таз старина. Зер едно племе сме. Мащабийте гледам са от идентичнй порядок .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
              Докато някой говорят древни инсиноаций орлетата очакват откриването на Исторически Парк. След Бизнес Парк София Бизнес Парк Варна София Тек Парк бе време да се постъпи към създаването на Исторически Парк Неофит Рилски. Исторически Парк е невиждана до днес симбийоза на величието на българите с предприемваческият и визията на Апостала и старейшините лично подбрани от Него. Орлетата предвкусват триумфът след откриването на ИП. Този триумф ще разбишка теорийте на томаневерниците и ще бъде осетен по банковите авоари на всеки осмелил да се довери на старейшините и техният Апостол. Кадрите от БНТ потвърждават правдивите визий че начинанието ще носи по 25 милиона печалба на година през 2022 година. Не се чудете как инвестиция от акций за 36 хиляди бимберици закупени през Февруари 2018 претърпяват следната ситуация 01.07.2018 цената им нараства на 42 хиляди бимберици след 31.12.2018 г. ще се увеличи на 50 хиляди бимберици.
              Могъщите траки са наричали такива сделки . Имате шанс за сделка от видът орле за кокошка само ако се доверите огромният експертен потенциал








              Представям ви момчето-милионер. Един от първите които изживя трансформърсът от кокошка в орле. И взе че забогатя и стана известен. Третият в йерархията след Ивелин и Пламен. Какъв по добър съвет за абиторентите от да изхарчат парите за абиторенската за златни карти, акций и

              АкциЙ отиде при ИнсинОациЙ, да су купи бимберици, като, и да пише ТеориЙ за Онуфрий. Карочэ, пиздим, бля'
              Last edited by Pyramid; 22.01.2019, 10:40.

              Коментар


              • Докато някой говорят древни инсиноаций орлетата очакват откриването на Исторически Парк. След Бизнес Парк София Бизнес Парк Варна София Тек Парк бе време да се постъпи към създаването на Исторически Парк Неофит Рилски. Исторически Парк е невиждана до днес симбийоза на величието на българите с предприемваческият и визията на Апостала и старейшините лично подбрани от Него. Орлетата предвкусват триумфът след откриването на ИП. Този триумф ще разбишка теорийте на томаневерниците и ще бъде осетен по банковите авоари на всеки осмелил да се довери на старейшините и техният Апостол. Кадрите от БНТ потвърждават правдивите визий че начинанието ще носи по 25 милиона печалба на година през 2022 година. Не се чудете как инвестиция от акций за 36 хиляди бимберици закупени през Февруари 2018 претърпяват следната ситуация 01.07.2018 цената им нараства на 42 хиляди бимберици след 31.12.2018 г. ще се увеличи на 50 хиляди бимберици.
                При цялостно изграждане и достигане на пълен работен капацитет на “Исторически парк” през 2022 година цената на акциите се очаква да надхвърли 90 000 лева Проектирането и изграждането на подобен обект изисква огромен експертен потенциал и отнема над 15 години. Това налага дългосрочно планиране и е предпоставка за устойчиви приходи от ефективното експлоатиране на създадената бизнес ниша.
                Могъщите траки са наричали такива сделки
                орле за кокошка
                . Имате шанс за сделка от видът орле за кокошка само ако се доверите огромният експертен потенциал








                Представям ви момчето-милионер. Един от първите които изживя трансформърсът от кокошка в орле. И взе че забогатя и стана известен. Третият в йерархията след Ивелин и Пламен. Какъв по добър съвет за абиторентите от да изхарчат парите за абиторенската за златни карти, акций и

                Last edited by georgnank; 21.01.2019, 22:50.

                Коментар


                • Не знам дали си ти, но виж какво отговаря по тази линия:
                  https://i.imgur.com/V5ccSuP.png

                  Коментар


                  • https://smartmoney.bg/perfektnata-in...da-q-napravim/
                    Перфектната инвестиционна измама – как да я направим

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                      Хора, не му ли отделяте прекалено много внимание на въпросния човек? Оставете го да си говори неговите си неща, пък щом има хора да му вярват, техен си проблем. Аз лично също имах нещо като спор с въпросния човек (сравни строителната площадка с революционните комитети на Левски а мен едва ли не за някакъв алчен човек неискащ да ги финансира ), и прецених че просто няма смисъл да се занимавам. Нито той ще поумнее като цитира някакви клишета, най-много аз да затъпея комуникирайки и гледайки "мотивиращите видеа". Все пак човека е измислил модерен начин хората да му "хвърлят пари през прозореца", инвестирайки в структуро-определящ проект като неговия и едва ли не цялата държава зависи от приходите които той ще носи... някой ден. Нали знаете приказката за този дето яде баницата, и този който му я дава.
                      Is that you:
                      https://i.imgur.com/s84Bqbo.png

                      Човека си иска 3 годишната ти данъчна история, на статии доверие нулево - май още го тресе от вашата среща.

                      Коментар


                      • Хора, не му ли отделяте прекалено много внимание на въпросния човек? Оставете го да си говори неговите си неща, пък щом има хора да му вярват, техен си проблем. Аз лично също имах нещо като спор с въпросния човек (сравни строителната площадка с революционните комитети на Левски а мен едва ли не за някакъв алчен човек неискащ да ги финансира ), и прецених че просто няма смисъл да се занимавам. Нито той ще поумнее като цитира някакви клишета, най-много аз да затъпея комуникирайки и гледайки "мотивиращите видеа". Все пак човека е измислил модерен начин хората да му "хвърлят пари през прозореца", инвестирайки в структуро-определящ проект като неговия и едва ли не цялата държава зависи от приходите които той ще носи... някой ден. Нали знаете приказката за този дето яде баницата, и този който му я дава.

                        Коментар


                        • Сори че се намесвам в този дискусиЙ на тема пирамидиЙ, чиито създатели твърдят че е пефектниЙ инвестициЙ - уф и-краткото май ми е залепнало, но минавайки от тук се сетих за една готина статийка в нета: https://www.google.com/search?q=Перф...аправим

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                            Смешен плач. Или кой се страхува от един патриотичен проект.



                            Някой хора са родени да бъдат лидери и визионери. Вече ви казах да свиквате със статуйте Му. Този паметник вече издигнат в Исторически парк е в резултат на волята на старейшините. След години из цялата държава ще има Негови статуй.
                            Да, в психиатриите е пълно с такива...
                            Location: Terminal Island
                            Institution: FBI Correctional Facility
                            Jurisdiction: Unknown

                            Коментар


                            • Чудно какво е това разминаване на ниво план:
                              https://i.imgur.com/uljPoSn.png

                              P.S. Някой виждали какво липса в сметките?

                              Коментар


                              • Съжалявам (моди), ето линк към плана:
                                https://www.filedropper.com/file_1576

                                Коментар

                                Working...
                                X