IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

    Скъпи,
    1. нарекохте Градус пирамида!
    2.Обяснихте, че ГФО на Ист.ПаркАД е фалшив!

    за покупките на гласове дори не ми е интересно, но всичко това са престъпления врато.....
    ..........Пък при описване на престъпления в медии, възникват едни задължения и за теб и за собствениците на медията



    Вземе да спонсорираме една две web камерки?
    Подкуп на прокурори и съдии, които са подмамени с акции на парка /съмнявам се, че някой ще приеме за подкуп нещо с нулива стойност, но знае ли човек/.

    Подкуп на шеф на НАП Варна.

    Заобикаляне на данъчни закони с цел пестене на ДДС и др., което вероятно е вярно, наблюдавайки н-брой фирмички на вожда.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

      Какви престъпления съм описвал?! ...
      Скъпи,
      1. нарекохте Градус пирамида!
      2.Обяснихте, че ГФО на Ист.ПаркАД е фалшив!

      за покупките на гласове дори не ми е интересно, но всичко това са престъпления врато.....
      ..........Пък при описване на престъпления в медии, възникват едни задължения и за теб и за собствениците на медията

      Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      В момента би трябвало паркингът пред Измамническия Парк да е препълнен от автобуси и коли ? така ли е?
      Вземе да спонсорираме една две web камерки?
      Last edited by satz; 30.07.2021, 13:10.

      Коментар


      • В момента би трябвало паркингът пред Измамническия Парк да е препълнен от автобуси и коли ? така ли е?
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Бъркаш Не си отговарял нито ти, нито шефа ти с женските профили

          Кажи къде са липсващите 58 милиона и защо парка се строи със заеми при положение, че уж има събрани 70 милиона? Отговори и обещавам повече да не питам
          aми спами си до деня на страшния съд

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            сам каза, че е отговорено, ама понеже си спамерско тролско лигавне искаш да спамиш до безкрай...
            Бъркаш Не си отговарял нито ти, нито шефа ти с женските профили

            Кажи къде са липсващите 58 милиона и защо парка се строи със заеми при положение, че уж има събрани 70 милиона? Отговори и обещавам повече да не питам

            Коментар


            • Още два месеца до силния трус в пирамидата. Дните са преброени. Мирише вече на фалит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                Модераторите одобряват постове с въпроси, на които няма отговор
                сам каза, че е отговорено, ама понеже си спамерско тролско лигавне искаш да спамиш до безкрай...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  Айде дай линк на доставчика да видим 40 евро ли пише или 70 евро

                  защото не се занимавам със спамерски тролове. А ти си копипействай колкото си искаш.. щом модераторите одобряват спам...
                  Модераторите одобряват постове с въпроси, на които няма отговор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                    Първо - нищо не съм съчинявал - разгледай кой какво е писал и пак ще говорим

                    Второ - щом си имал търпението да отговориш 50000 пъти на тия въпроси - какво е още един път? Капка в морето?

                    Трето - наистина трябва да спреш да обиждаш - едно: не говори добре за каузата, която защитаваш, и две: вече знаеш какво се случи с един друг твой профил (мир на виртуалния му прах)

                    Та да се върнем по темата - отговори на тия няколко въпроса, които те питам (питал съм и други патета)

                    Всъщност бих приел и отговор само на първия въпрос - защо има разлика между ГФО 2019 и думите на Ивелин пред Капитал - тоест къде са тия прословути 58 милиона лева? И защо парка се строи със заеми при положение, че има събрани готови 70 милиона лева кеш от Ивелин и компания?
                    Айде дай линк на доставчика да видим 40 евро ли пише или 70 евро

                    защото не се занимавам със спамерски тролове. А ти си копипействай колкото си искаш.. щом модераторите одобряват спам...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                      Предвид престъпленията описвани от въпросния raydalio,
                      то мисля сте задължени да пратите данните му към ГрадусАД, Ист.Парк АД. КФН и прокуратура...
                      Какви престъпления съм описвал?! От ден на ден повече изперквате...

                      Коментар


                      • И Финално
                        https://together.bg/1196/zhivotozast...ne-spestyavane
                        Click image for larger version

Name:	8.JPG
Views:	1
Size:	26.0 КБ
ID:	3787155

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	3.JPG
Views:	1
Size:	24.1 КБ
ID:	3787145
                          Click image for larger version

Name:	4.JPG
Views:	1
Size:	36.8 КБ
ID:	3787146
                          Също много силнен текст
                          https://together.bg/1190/investitsii-1-000-000

                          Коментар


                          • Чета и сайта на Тогедър. Текствоете са нЕма такива, хахахаха.

                            https://together.bg/1193/zhivotozast...-na-semestvoto
                            Click image for larger version

Name:	1.JPG
Views:	1
Size:	38.2 КБ
ID:	3787136
                            Click image for larger version

Name:	2.JPG
Views:	1
Size:	75.1 КБ
ID:	3787137


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                              raydalio, отново започвате с грозните лични нападки. Моля да спрете с обидите и агресията или ще получите бан.
                              Предвид престъпленията описвани от въпросния raydalio,
                              то мисля сте задължени да пратите данните му към ГрадусАД, Ист.Парк АД. КФН и прокуратура...

                              Коментар


                              • малко стара...... но тоооолкова красноречива..... е вие си знете

                                Стоян Николов - Торлака30 юни 2019
                                Честно да си кажа, нищо не разбирам.

                                Ние го циментирахме околовръст. От Юга до Севера, от Севера до Юга. Застроихме го с лъскави хотели, спечелихме стотици европроекти и си построихме къщи за гости, в които си гостуваме самите ние. Е, и тия, дето ни отпуснаха средствата по европроектите срещу приличен процент за тях.

                                Оградихме плажовете, изравнихме дюните, изкоренихме някакви си там треволяци, дето слабоумните, досадни еколози твърдяха, че били не знам си какви защитени, застрашени, изчезващи видове и били включени в червени ли, зелени ли, пембени ли книги.

                                Голям зор видяхме, но все пак успяхме да забраним на гадните къмпингари да разпъват пършивите си палатки и да спират олющени каравани и кемпери по плажовете. Или пък просто да си спят в нерегламентираните си спални чували. Що се отнася до плажовете, охооо! Само да знаете какви резултати постигнахме с тях!

                                Направихме ги луксозни, платени, да ти е кеф да си заведеш семейството там. За трима-четирима човека даваш сто и петдесет – двеста лева на ден и си имаш шезлонгче, чадър… Даже тук-таме между цимента се показва и някоя песъчинка. За разкош.

                                Сложихме тузарски цени по заведенията, но не защото сме лакоми. Много е просто. По този начин като си направиш селфи и се тагнеш, че си там, всичките ти приятели от лумпенпролетариата цъкат с езици и си викат „Ей, тоя/тая голяма работа стана! А в училище не знаеше колко е две плюс две!“. Ама ти вече си доказал, че си ги подминал като малки гари и един вид си просперирал в живота, така че могат да те хванат за … и да ви разведат. Пред създаването на престиж сред народните маси какво е петнайсетина-двайсет лева за коктейлче или десетина – за наливна бира? Хората от бизнес средите му викат имиджови практики, но някои кухоглавци хич и не разбират от подобни неща. И не само това.

                                Създадохме атракциони, наредихме заведенията на самата брегова ивица, погрижихме се да има ку…, опс, нека да съм по-обран в изразните средства, жрици на любовта, на всяка крачка. К‘во ѝ плащаш трийсетина лева на една сви… опс, хайде пак да съм възпитан… какво му плащаш трийсетина, айде, четиресет лева да са, за едно взривно фелацио!?

                                И попфолк нощни заведения наредихме плътно по цялата брегова ивица. Там, ако имаш късмет, фелациото може да ти излезе две-три водки. Пак е същото като цена, но поне знаеш, че златотърсачката ще го направи, без да ѝ даваш пари на ръка и това да ти остави горчив вкус в твоята, вместо в нейната уста. Няма какво да мислиш, тя да се оправя.

                                Пуснахме и канализацията. Да, вярно, право в морето, ама ако имате малко късмет, може и да изкарате една вълшебна почивка, като се разминете само с няколко диарии, повръщане и други видове стомашно-чревни разстройства. Какво толкова? Вие няма да сте на море цяла година. Седмица, най-много десетина дена. Все ще оцелеете.

                                Та, да обобщим, имаме си цимент, нямаме дюни, които да скриват гледката, със секстуризъм и алкохолен туризъм също разполагаме. С шепи да ги гребеш. Фекалии на вкус. Евтиния е. Няма палаткуващи упадъчни елементи. И тук идва въпросът, който ме мъчи.

                                Къде отидоха туристите, бе!? Уж всичко е наред, а с всяка година нещата са все по-зле. Ако не усвоявахме средства, нямаше да успеем да се издържаме. А знаете ли колко струва поддръжката на Бентли-то ми? Само поддръжката, без оня половин милион, дето платих кеш пара за него. Не можете да изкарате толкова за половин живот, ама не искате да дойдете да се пльоснете на циментирания плаж и да ми помогнете с няколко стотачки на ден.

                                И това ми било гражданско общество, общност, съпричастност… Вече не вярвам, че има каквито и да било ценности. Ако не бях обещал да направя законни парите, които ми дадоха за трите хотела, още на момента бих емигрирал. Но никой не ми влиза в деликатното положение, нито пък в хотелите.

                                Всички бягат да почиват по гръцко, турско и къде ли не. Бармани, нито сервитьорки, камериерки, хотелски администратори… Скъсах се да пускам обяви. Никой не ще да работи, при положение, че им предлагам по 600-700 лева заплата. Само ми се усмихват ехидно и те също бягат по гръцко, турско и къде ли не. А никой, който е стъпил на Черноморието ни вече не се връща. Това не е патриотично, не е и европейско! Нали трябва да се подкрепяме? Омерзен съм!

                                Вижте Бентли-то ми на какво е заприличало. Нямам пари да го тунинговам. И всичко това е заради вас, родоотстъпници! Гърчеете се! Още Аспарух, Крум, Паисий, Левски или там кой беше друг ви го е казал. Съсипахте я тая държава, ей!

                                Коментар

                                Working...
                                X