IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
    Защо няма активни защитници на схемата днес?

    1. Къде са 58-те липсващи милиона?
    2. Какво ще правите с частното село Неофит Рилски?
    3. Кои са "точно определените лица" по т. 1, б. й) от решение на СД на ИП от 23.05.2014 г., които е трябвало да запишат първата емисия облигации (обща стойност - 780 000 лв., 156 броя облигации с номинал 5000 лв, срок - 30 месеца, лихва - 40%, срок на записване - 26.05-26.06.2014 г.), емитирана със същото решение на СД, а именно:

    Вирджиния Борисова Пейнова, Пламен Стефанов Георгиев, Йордан Георгиев Фотев, Георги Георгиев Стоянов, Таньо Маринов Маринов, Елена Петрова Добрева, Севелина Сергеева Близнакова, Иво Георгиев Стойчев, Пламен Стоянов Петров, Пламена Василева Драгослава, Юлиан Иванов Банков, Пламен Яворов Кънчев, Георги Николов Стоянов, Мила Тодорова Ергена, Атанас Димитров Ставрев, Петя Стефанова Цонева, Васил Димитров Костадинов, Илиян Йорданов Йовчев, Елица Георгиева Стоянова, Неделчо Петков Караколев, Анелия Георгиева Атанасова, Глория Пешева Петрова, Валентин Фиданов Батев, Добромир Петров Добрев, ДИМКА КЪНЧЕВА ЕООД, Павел Николаев Христов, Евелина Стоянова Бакалска, Огнян Станиславов Шиков, Десислава Цветанова Георгиева-Дичева, Мария Димитрова Иванова, Светослав Иванов Петков, Огнян Василев Манчев, Николай Пламенов Наков, Венелин Димитров Сапунджиев, Антония Васкова Димитрова, Иво Георгиев Стойчев, Боян Стефанов Бразилски, Антонина Георгиева Стоянова, Храбър Емилов Черешки, Цанко Нешев Нешев?

    4. Тези лица финансови консултанти (орлета) ли са?
    5. Защо в следващите решения за емитиране на облигации липсват "точно определените лица"?
    Венелин Димитров Сапунджиев е зам. управител на хотел Дюн

    Коментар


    • егати идиота.. щял да прави реклама на България с тия грозни бутафорни коли.. хората ще намразят България като ги видят колко са грозни с това бяло зелено и червено https://www.youtube.com/watch?v=BTzZWJAW8sA

      Коментар


      • Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение

        И аз гледам клипчетата на този юнак когато ми е скучно. Смешни са. Но имаме общи познати и не мога да повярвам как му вярват глупостите. Даже някои от тях станаха клиенти на великия консултант. Консултира ги яко... и да инвестират в ИП... с огромни лозунги, цитати, и тъпотии, може да говори безкрайно без да каже нищо, но с увереност.
        Извинявай за нездравия интерес, днес си се регистрирал, гледам... и веднага влизаш в час
        Да не си стар познайник от уморените никове последните 2-3 дни тук
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение
          https://www.facebook.com/angeltodoro...0408639282627/

          Да се смее ли човек, да плаче ли
          Това ли са им консултантите?
          И аз гледам клипчетата на този юнак когато ми е скучно. Смешни са. Но имаме общи познати и не мога да повярвам как му вярват глупостите. Даже някои от тях станаха клиенти на великия консултант. Консултира ги яко... и да инвестират в ИП... с огромни лозунги, цитати, и тъпотии, може да говори безкрайно без да каже нищо, но с увереност.

          Коментар


          • Защо няма активни защитници на схемата днес?

            1. Къде са 58-те липсващи милиона?
            2. Какво ще правите с частното село Неофит Рилски?
            3. Кои са "точно определените лица" по т. 1, б. й) от решение на СД на ИП от 23.05.2014 г., които е трябвало да запишат първата емисия облигации (обща стойност - 780 000 лв., 156 броя облигации с номинал 5000 лв, срок - 30 месеца, лихва - 40%, срок на записване - 26.05-26.06.2014 г.), емитирана със същото решение на СД, а именно:

            Вирджиния Борисова Пейнова, Пламен Стефанов Георгиев, Йордан Георгиев Фотев, Георги Георгиев Стоянов, Таньо Маринов Маринов, Елена Петрова Добрева, Севелина Сергеева Близнакова, Иво Георгиев Стойчев, Пламен Стоянов Петров, Пламена Василева Драгослава, Юлиан Иванов Банков, Пламен Яворов Кънчев, Георги Николов Стоянов, Мила Тодорова Ергена, Атанас Димитров Ставрев, Петя Стефанова Цонева, Васил Димитров Костадинов, Илиян Йорданов Йовчев, Елица Георгиева Стоянова, Неделчо Петков Караколев, Анелия Георгиева Атанасова, Глория Пешева Петрова, Валентин Фиданов Батев, Добромир Петров Добрев, ДИМКА КЪНЧЕВА ЕООД, Павел Николаев Христов, Евелина Стоянова Бакалска, Огнян Станиславов Шиков, Десислава Цветанова Георгиева-Дичева, Мария Димитрова Иванова, Светослав Иванов Петков, Огнян Василев Манчев, Николай Пламенов Наков, Венелин Димитров Сапунджиев, Антония Васкова Димитрова, Иво Георгиев Стойчев, Боян Стефанов Бразилски, Антонина Георгиева Стоянова, Храбър Емилов Черешки, Цанко Нешев Нешев?

            4. Тези лица финансови консултанти (орлета) ли са?
            5. Защо в следващите решения за емитиране на облигации липсват "точно определените лица"?
            Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 15:24.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Как ви се струва баланса на дружеството за 2019-та?

              Ако някой ми даде да прочета този баланс и не ми каже за какво иде реч ще кажа - какъв е този бушон създаден да обере кредиторите.

              wtf?
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                След видео пумията по твой адрес в добавка на сигналите към институциите, може да го съдиш и за клевета и накърняване на доброто ти име.
                Я дайте линк към видео пумията, че на Григор мача свършва след малко и ми се гледа нещо забавно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                  "Пречиствателните станции" както те ги наричат са си стопроцентови септични ями - само са малко по-големи. По тяхно описание - когато бях там.
                  110%
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                    Продължавам да подготвям и систематизирам цялото инфо, ама едно, че нямам чак толкова време, пък и чакам да изкарат предаването в което ще ме плюят, че да мога на всички фронтове едновременно да ги почна.

                    Да видим дали Търговски регистър ще ми отговорят за пороците при вписването и липсваща информация и как въобще са станали тия вписвания.
                    И други интересни неща им излизат по партидите, да не говоря за свързаните лица облигационери.

                    Имотния регистър ми отнема повече време, че то реално няма едно лице, което е продавало, а изглежда, че си въртят директно от "инвеститор" на "инвеститор", като инвеститорите май не се явяват по сделки, а дават пълномощно на някой от сектата. Съответно куче влачи реис е работата с парите Пък не ми се ходи в имотния регистър в Провадия да гледам архива, че все пак не е като да си ми най-важното нещо на света тия измамници.

                    Ама лошото е, че аз наистина много кълва на каузи, пък това май го приех за такава и няма да ги оставя.

                    Като съм готов с цялото ще го пусна и тук и къде ли не още, отделно до разните институции и "партньорите" на гуруто, да видм дали пък тях ги притеснява репутационния риск.

                    Най-лошото обаче е, че не виждам начин как "инвестиралите" въобще е възможно да вземат поне нещо обратно И супер тъпо ще стане, че на тия хора ще им взема илюзията, че някога ще получат нещо, а и ще му дам мега оправданието на тоя, че някой им е провалил проекта.

                    И понеже калта ще продължи да се лее по мой адрес, та да напише от сега да е ясно - не познавам Прокопиев, единствения ми досег с него е, че чета Капитал от както бях в гимназията Стойне не го познавам, на някакъв негов курс ще се запиша, форум финанси нямам регистрация даже, не съм прочел и цялата тема там. В Биодит не съм инвестирал и честно казано ми е непозната компанията. От Да Бъглария познавам доста хора, към момента ги подкрепям, но аз съм доста зле настроен към партии и ако дойде момент в който ме разочароват ще ги зачеркна. Може би и други опопрни точки ще има, ама само за тези се сещам

                    Абе с това искам да кажа - само аз съм, други няма Най-обикновен човек, който не харесва и не толерира измамници Ивелинке, дръж се.
                    След видео пумията по твой адрес в добавка на сигналите към институциите, може да го съдиш и за клевета и накърняване на доброто ти име.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение
                      https://www.facebook.com/angeltodoro...7677427026762/

                      Прегледах няколко клипчета на този юнак. Това наистина си заслужава. Как изобщо такъв човек може да се нарече финансов консултант?
                      Печеливши фирми на борсата НЯМА.
                      Като купувате акции вие ставате ПАРТНЬОР на фирмата.

                      Господи, слез си прибери вересиите. Отивам да си спра Нетфликса и ХБО Го.

                      Обаче вълненото елече кефи.
                      Last edited by Yolo; 10.02.2021, 14:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        Пречиствателната станция също съм убеден, че е преекспонирана многогратно.
                        "Пречиствателните станции" както те ги наричат са си стопроцентови септични ями - само са малко по-големи. По тяхно описание - когато бях там.

                        Коментар


                        • Отдавна не бях гледал какво правят Ивелин и компания, но реших да им прегледам последните пропагандни материали. По всичко личи, че все още коментират теми, по които имат повърхностни знания, и не се свенят да клеветят хората, дръзнали да противоречат на бореца за свобода и правда Ивелин. Нищо, важното е последователите да продължават да вярват в теориите му и да пращат пари на адвоката му в замяна на цветни разпечатки, които нарича акции.

                          Между другото някой знае ли как мога да си взема парите от Прокопиев и Сорос? Чух, че финансират тази и други форумни теми за Исторически парк. Според мен за този коментар заслужавам поне един долар. Да уточня специално за Ивелин и Тугедърите - това е ирония. Толкова са надълбоко в конспирации и идеология, че нищо чудно да го разтълкуват буквално. За съжаление това е нивото при много от тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                            Само да добавя, че има неща, които не се виждат и е хубаво и те да се имат предвид. Имам предвид битата сонда, ел. инсталации и т.н.
                            Tова не струва парите, които размятат пред канарчетата!
                            Да - струва пари факт, но числата обявявани от бандата като разходи са тотално завишени - трябва да си или изключително наивен или мотивиран от други фактори, за да браниш тези откровени схемаджии. Считам , че точно ти си мотивиран по друг начин и затова не отчитам мнението ти по темата за съществено. Чест ти прави, че си призна преди време.


                            ПП в онзи район водните хоризонти с 'хубава вода' са около 150-250м диапазон. Обади се на някой и друг земеделец в района да ги питаш колко им излиза един сондаж. После сложи да речем 5 сондажа за парка. Сложи едно 10К за проектите при басейнова дирекция и си готов. Пречиствателната станция също съм убеден, че е преекспонирана многогратно.

                            пич си и не си забърквай името с тези.
                            Last edited by bertram; 10.02.2021, 13:55.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                              Айде няма нужда - всички вече знаем за сондите за 30 милиона (май толкова бяха).
                              Какво, какво тея нефт ли са търсили? хахаха съизмеримо е горе долу

                              https://www.investor.bg/novini-i-ana...cesiia-174143/
                              Last edited by pepe1234; 10.02.2021, 13:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                                Само да добавя, че има неща, които не се виждат и е хубаво и те да се имат предвид. Имам предвид битата сонда, ел. инсталации и т.н.
                                Айде няма нужда - всички вече знаем за сондите за 30 милиона (май толкова бяха).

                                Коментар

                                Working...
                                X