IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

    матеева, герджиков, малката секира, калайджиев, павлова, сивков, русчев, токушев..
    ама лоша услуга им правиш, ше знайш...
    Поне не те ли научиха, че първата буква е главна?! Май 'ич не ги уважаваш
    Last edited by precakanoto; 10.02.2021, 23:07.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

      Следя с интерес тази шизо тема, ама who the fuck е Атанас, че стана малко като Силмарилиона тука - много имена и герои и никакъв екшън. Дайте някакво TL;DR за тия дето сме изтървали първите 2 сезона на сериала. Благодаря предварително.
      ще се обадя на нетфликс.. стига сте гледали сериали на аванта..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Абе Далио, Кои ти бяха преподавателите в СУ!?
        матеева, герджиков, малката секира, калайджиев, павлова, сивков, русчев, токушев..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

          Палячо...още години преди това имаше подобни неща, в които млад и зелен съм участвал - портърси project bovine.
          Мaра ти е изпила мозъка...
          хах паляк.. говоря за борсата.. може да си бил млад и зелен, ама сега си дърт и пак все още зелен..

          Коментар


          • Абе Далио, Кои ти бяха преподавателите в СУ!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Тук стана забавно. Момъкт се е взел за голяма работа, но подценява сериозно държавата. Сигурен съм, че ни полицаи ни прокурори ни данс не са в материята, но винаги има кой да попитат и има кой да им обясни и да им даде експеритза. Държавата не се изчерпва с тях кеф ти КФН, кеф ти НАП, кеф ти БНБ, кеф ти Минфин сите трбе да сътрудничат, се че нямери некой в час... и тогава батко работата става дебела.... тролчето ако наистина има за 5 стинки акъл у тиквата ще се покрие, че лекинко мое и то да поубере от калая.
              и тия изброените калинки колко големи бандюги са прибрали на топло за последните 30 години

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Бе излишно се впрягаме на недораслеци
                Вятър го вее. Апартаменти щял да обира. Ако ще го прави, точно тук ще го пише. Прави се на умряла лисица, за да обезсмисли в зародиш действията на monopola. Така ги виждам нещата.
                Това също е съставомерно. Първото подобно дело се води в съда в Пещера. Уж анонимна дама пуска клевети срещу туристическа фирма във фейсбук. Съдът решава, че има достатъчно доказателства, че зад анонимния ѝ профил се крие конкретно лице и я погват. Тя наема мастит столичен корифей по наказателно право. Той преценява, че е по-добре да се сключи споразумение и дамата да си плати за бабитлъка и клетите. Никой не е анонимен в днешния електронен свят...
                Last edited by X_Y; 11.02.2021, 09:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                  Пичове, аз съм Атанас
                  За тези на които не им се връща десетки страници назад, ето линк:
                  https://www.facebook.com/photo?fbid=....1766275119139

                  Троловете на гуруто бяха налазили форума, на мен ми писна и пренесах дискусията на стената му, тъй като той беше писал и там как анонимни не знам си какви го плюели по форумите.
                  Е, аз не съм анонимен, профила ми е публичен, всеки може да го види. Съответно започнаха някакво страшно проучване на феисбука ми и някакви елементарни лични неща се опитват да използват

                  Ивелинка се закани да прави предаване за мен, в което да ме плюе колко съм лош, вероятно ровят където могат да издирят нещо, те да видим какво ще е е колко ще е съставомеро предаването
                  Чакаме подобен жест и от уважаемият raydalio
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                    П.С. Завършил съм право в Университета, видно от публичния ми профил, а тоя реидалио нямам идея кой е
                    мисля че е Ивелин или някой от близкото му обкръжение
                    идеята на дискусията е да вмени, че ти си виновен за краха, но издъения баланс го пропуска.... ужас е

                    едва ли не,че ние сме лошите дето са им развалили схемата и огласили иначе щяло да има печалби за акционерите бол...
                    Last edited by X_Y; 11.02.2021, 09:02.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                      Палячо...още години преди това имаше подобни неща, в които млад и зелен съм участвал - портърси project bovine.
                      Мaра ти е изпила мозъка...
                      Бе излишно се впрягаме.
                      Вятър го вее. Апартаменти щял да обира. Ако ще го прави, точно тук ще го пише. Прави се на умряла лисица, за да обезсмисли в зародиш действията на monopola. Така ги виждам нещата.
                      Last edited by X_Y; 11.02.2021, 09:02.

                      Коментар


                      • П.С. Завършил съм право в Университета, видно от публичния ми профил, а тоя реидалио нямам идея кой е
                        Last edited by X_Y; 11.02.2021, 09:01.

                        Коментар


                        • Пичове, аз съм Атанас
                          За тези на които не им се връща десетки страници назад, ето линк:
                          https://www.facebook.com/photo?fbid=....1766275119139

                          Троловете на гуруто бяха налазили форума, на мен ми писна и пренесах дискусията на стената му, тъй като той беше писал и там как анонимни не знам си какви го плюели по форумите.
                          Е, аз не съм анонимен, профила ми е публичен, всеки може да го види. Съответно започнаха някакво страшно проучване на феисбука ми и някакви елементарни лични неща се опитват да използват

                          Ивелинка се закани да прави предаване за мен, в което да ме плюе колко съм лош, вероятно ровят където могат да издирят нещо, те да видим какво ще е е колко ще е съставомеро предаването

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            между другото, че тука се говори за давност и тн. за престъпления с цел измама на хора или държава и тн срокът 5 години не важи !
                            Той тролът не разбра какво му казах. При продължаваните престъпления, каквато се очертава да е тази кандидат измама, срокът започва да тече едва с прекратяването на последното престъпно действие. Срокът даже не е започнал да тече. А дали има престъпление решава съдът с влязла в сила ефективна присъда.

                            Коментар


                            • Предлагам просто да спрем да му обръщаме внимание на тоя бастун raydalio - сам ще си замине (и някой друг ще дойде).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                                Следя с интерес тази шизо тема, ама who the fuck е Атанас, че стана малко като Силмарилиона тука - много имена и герои и никакъв екшън. Дайте някакво TL;DR за тия дето сме изтървали първите 2 сезона на сериала. Благодаря предварително.
                                raydalio подозира, че monopola е някой си Атанас, негов колега от СУ-право.
                                голям купон а Рей е продължил делото на Евлоги и Христо Георгиеви, като лично е ДАРИЛ, подчертавам ДАРИЛ, а не взел от някой, много пари, за да заработи Яйцето. Скоро скулпторът, възвисил статуята на Айвалина в ИстЕрическия парк, ще е готов с негова скулптура, на Рей, която ще сложат между скулптурите на братята пред Ректората на СУ.
                                Ще има по 2 орлета всеки ден да дават караул на статуята там.
                                Last edited by Kildirim_Bei; 10.02.2021, 22:13.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X